آلاباما, اعدام مرد به جرم به عنوان همدست در قتل افسران پلیس

بزرگنمایی این تصویر

این عکسي از آلاباما وزارت اصلاحات نشان می دهد ناتانیل جنگل. جنگل اعدام شد اواخر پنج شنبه در آلاباما. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

ناتانیل جنگل بود که به اعدام محکوم شده در سال 2004 قتل سه Birmingham, Ala., افسران پلیس قرار داده بود به مرگ توسط یک کشنده کوکتل مواد مخدر در اواخر روز پنجشنبه پس از دیوان عالی ایالات متحده را تکذیب کرد او کردند.

جنگل, 43, بنا به گزارش ها تا به حال هیچ تاریخ و زمان آخرین کلمات به عنوان داروهای جریان را به بدن خود را. او مرده در 9:01 p. m. EDT.

سه افسران هارلی A. Chisholm III, کارلوس “فرفری” اوون و Charles R. بنت کشته شدند در یک تگرگ گلوله به عنوان آنها به دنبال دستگیری جنگل و کری اسپنسر در یک مشکوک به مواد مخدر در بیرمنگام.

اگر چه دادستان گفت: اسپنسر بود مسلح جنگل محکوم شد به عنوان همدست در قتل پایتخت اتهامات عنوان شده علیه.

بلافاصله پس از جنگل’ مرگ رژیم صهیونیستی است. کی Ivey انتشار بیانیه ای گفت: هیچ استدلال ساخته شده بود در دادگاه خود را که او تا به حال “تلاش برای جلوگیری از مسلح از ارتکاب این اعمال شنیع.”

“یک هیئت منصفه از آقای وودز’ همسالان او را محکوم کرد چهار فقره قتل پایتخت. در 15 سال گذشته اعتقاد خود را بازبینی شده است حداقل نه بار و بدون دادگاه پیدا کرده است به هر دلیلی به سرنگونی داوران تصمیم” Ivey گفت.

مورد خوست و حامیان جنگل از جمله مارتین لوتر کینگ سوم از اواخر رهبر جنبش حقوق مدنی مبارزه برای جلوگیری از اعدام این استدلال که اسپنسر بود تنها مسئول slayings.

در نامه ای به Ivey شاه گفت: جنگل ” مورد “به نظر می رسد شده اند به شدت و سنن و توسط دادگاه” و می تواند در نتیجه “برگشت ناپذیر بی عدالتی است.”

“آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام از او پرسید: فرماندار.

ساعت قبل از تزریق کشنده در ایالات متحده دیوان عالی کشور با صدور اقامت موقت به نظر نهایی تجدید نظر در این مورد را تکذیب کرد اما در نهایت به اهل بیت دادخواست.

در یک نامه در اواخر روز پنجشنبه به جنگل’ وکیل لورن Faraino قبل از اعدام انجام شد فرماندار مشاور عمومی, William G. پارکر جونیور گفت Ivey نیست “قصد به اعمال قدرت خود از تخفیف و یا تاخیر در این مورد است.”

آلاباما در رتبه هفتم را در میان کشورهای با بیشترین اعدامها از سال 1976 پس از قرار دادن به مرگ 67 زندانیان در آن دوره است. تگزاس در صدر لیست با 566 اعدام پس از ویرجینیا با 113.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im