بزرگنمایی این تصویر

غوطه در تقاضا برای مسافرت هوایی در طول coronavirus بحران منعکس شده است در یک صفحه نمایش در فرودگاه نیواورلئان در مارس 4. Carlos Barria/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Carlos Barria/ایسنا

به روز شده در 7:49 p. m. ET

مبارزه خطوط هوایی ایالات متحده در نهایت یک معامله در اصل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سهم 25 میلیارد دلار در فدرال coronavirus امداد که آنها قرار بود به هفته گذشته است.

حقوق و دستمزد پشتیبانی پرداخت خواهد شد نگه داشتن خلبانان و خدمه پرواز, مکانیک, دروازه عوامل و دیگر کارکنان در شرکت هواپیمایی اشتغال از طریق سپتامبر.

در بیانیه وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin گفت: وزارت کار با شرکت های هواپیمایی برای نهایی کردن معاملات “و متفرق کردن بودجه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

رئیس جمهور تهمت ستایش در معاملات روزانه خود را coronavirus جلسه گفت: موافقت نامه کمک خواهد کرد که حمایت از شرکت های هواپیمایی و کارگران خود را در حالی که حفاظت از مالیات دهندگان.

“ما شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در شکل و خوب است و آنها را بیش از یک دوره از زمان است که باعث شد با آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شرکت های هواپیمایی شده است خرد شده و از نظر مالی با افت بی سابقه ای در سفر هوایی تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تعداد زیادی از مردم پرواز به پایین است که 95% از آغاز ماه مارس و به عنوان یک نتیجه بزرگتر حامل های در حال سوختن را از طریق ده ها میلیون دلار در روز است.

برای جلوگیری از اخراج جمعی از کارکنان شرکت هواپیمایی کنگره مجاز از 25 میلیارد دلار در کمک های مالی حقوق و دستمزد همراه با یکی دیگر از $25 میلیارد دلار وام به عنوان بخشی از $2.3 تریلیون coronavirus اقتصادی امداد بسته تصویب شده در ماه گذشته. مراقبت عمل مورد نیاز وزارت خزانه داری برای شروع به طور آهسته کردن حقوق و دستمزد پشتیبانی از دوشنبه گذشته.

اما پس از دریافت خطوط هوایی’ برنامه های کاربردی Mnuchin خواسته هواپیمایی به موافقت با پرداخت بخشی از کمک. برخی از آن خواهد بود در قالب وام های بهره پایین (حدود 1%); ضوابط همچنین خواستار آن شدند که دولت کوچک سهام در شرکت های هواپیمایی. هواپیمایی پذیرش کمک خواهد بود همچنین ممنوع از برش کارمند پرداخت و همچنین اخراج های دسته جمعی و یا furloughs.

شرکت های هواپیمایی در ابتدا خودداری کردند در برخی از این شرایط است. مذاکرات بین شرکت های هواپیمایی و وزارت خزانه داری ادامه داد: برای بیش از یک هفته قبل از Mnuchin اعلام کرد یک معامله سه شنبه.

شرایط کامل شد در ابتدا منتشر شد اما شرکت های هواپیمایی را به پرداخت حدود 30 درصد از کمک با علاقه و دولت فدرال را دریافت سهام عدالت در شرکت های هواپیمایی.

آمریکا, ایالات, دلتا, غرب, JetBlue آلاسکا و مرزی در میان شرکت های هواپیمایی موافقت خود را برای شرایط. مذاکرات ادامه با دیگران است.

پرواز و خلبان گروهها مهم این طرح است.

انجمن خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون گفت: “متاسفانه وزیر Mnuchin تصمیم به بازی با این کمک ها به جای ارائه آن را در راه کنگره در نظر گرفته شده در دو حزبی معامله است. در حال حاضر ما باید به مبارزه برای نگه داشتن هوایی سالم و دست نخورده برای محافظت از صنعت ما و اطمینان حاصل شود اقتصاد ما آسانسور دوباره زمانی که این ویروس را تحت کنترل است.”

“ما خوشحال هستیم که تعدادی از شرکت های هواپیمایی تصمیم گرفته اند برای شرکت در حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه با وجود محدودیت های قرار داده شده در اعطای این بودجه توسط وزارت خزانه داری گفت:” سروان ، جو DePete رئيس جمهور از خط هوایی خلبانان انجمن. “متاسفانه وزارت خزانه داری است تضعیف قصد مراقبت در عمل با درمان بخشی از کمک های مالی طراحی شده برای محافظت از مشاغل نه به عنوان کمک های مالی اما به عنوان وام که آن را سخت تر برای جلوگیری از اخراج و سرعت بازیابی.”

رئیس خانه حمل و نقل کمیته Rep. پیتر DeFazio D-سنگ., گفت: “من به شدت معتقدم که آنچه در کنگره گذاشته شده در این ارائه مراقبت در عمل—برای قرار دادن کارگران اول باید مدل برای هر صنعت خاص تسکین رفتن به جلو است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im