ان پی آر

ایرباس اعلام کرد کاهش شغل در میان عظیم شیب در سفارشات هواپیما

بزرگنمایی این تصویر

یک ایرباس هواپیمای آلمانی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا پارک شده در Franz-Josef-اشتراوس فرودگاه, مونیخ, آلمان در اوایل این ماه. کریستوف Stache/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریستوف Stache/خبرگزاری گتی ایماژ

اروپایی سواری-جت ساز ایرباس اعلام کرد که آن را قطع 15,000 شغل در سال آینده به عنوان صنعت هواپیمایی چهره بی سابقه ضرر و زیان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

ایرباس که در مورد استخدام 135,000 نفر در سراسر جهان دیده می شود 40 درصد کاهش در کسب و کار خود را پس از گسترش coronavirus.

“با ترافیک هوایی نمی رود برای بازیابی به قبل از COVID سطوح قبل از 2023 و به طور بالقوه به عنوان اواخر به عنوان 2025 ایرباس در حال حاضر نیاز به اقدامات بیشتری برای منعکس کردن پست COVID-19 صنعت چشم انداز” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اروپا بزرگترین هواپیما ساز گفت: این برنامه ریزی برای کاهش 5,100 شغل در آلمان 5,000 در فرانسه 1,700 در انگلستان 900 در اسپانیا و یکی دیگر از 1300 در مکان های دیگر در سراسر جهان در اواسط سال آینده. کل 15,000 شامل 900 کاهش شغل بود که اعلام کرد به عنوان بخشی از طرح تغییر ساختار قبل از همه گیر.

ایرباس مدیر عامل گیوم Faury گفت: این شرکت مواجه شد “بدترین بحران این صنعت تا به حال تجربه کرده است.”

“اقدامات ما تا کنون گرفته شده اند ما را قادر به جذب شوک اولیه از این جهانی و همه گیر” Faury گفت. “در حال حاضر ما باید اطمینان حاصل شود که ما می توانیم حفظ ما سرمایه گذاری و خروج از بحران به عنوان یک سالم جهانی هوافضا رهبر تنظیم و طاقت فرسا چالش های مشتریان است.”

ایرباس نکرد اخراج اما گفت که این امر برای اولین بار به دنبال خروج داوطلبانه و اوایل بازنشستگی.

حتی پس از این شرکت مواجه مذاکرات سخت با دولت ها و اتحادیه های کارگری برای دریافت این کاهش این است که به دنبال.

بریتانیا متحد اتحادیه به نام اقدامات “خرابکاری صنعتی.”

در فرانسه که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت در اوایل این ماه اعلام کرد حدود 17 میلیارد دلار (15 میلیارد یورو) بسته حمایتی برای صنعت حمل و نقل هوایی نیروی Ouvriere و دیگر اتحادیه های کارگری که به مخالفت با کاهش, به گزارش رویترز،.

“این رفتن به یک توانا نبرد برای نجات شغل” Francoise Vallin از کنفدراسیون مدیریت کل کنفدراسیون مدیران (CFE-CGC) اتحادیه گفت.

اعلام شده در قبال نبود تعجب بسیاری از ناظران صنعت به عنوان سفارشات هواپیما خشک شده اند تا در میان یک کاهش شدید در ترافیک برای شرکت های هواپیمایی با توجه به همه گیر. ایرباس رقیب بوئینگ است که وضعیتی وخیم از 15 ماه پایه آن 737 Max هواپیما و coronavirus همه گیر اعلام کرد در ماه مه آن است که برش 12,000 مشاغل آمریکا از جمله 6,770 غیر ارادی اخراج.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول