Airbnb کاهش 1,900 شغل 25 درصد از نیروی کار خود را به عنوان همه گیر انجماد سفر

بزرگنمایی این تصویر

Airbnb از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت برایان Chesky در طول یک رویداد در سال 2018 است. روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد این تخمگذار کردن 1,900, کارکنان, و یا حدود یک چهارم نیروی کار خود را به عنوان coronavirus جغجغه صنعت مسافرت. اریک Risberg/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک Risberg/AP

Airbnb می گوید آن را برش 1,900 کارکنان — حدود 25% از نیروی کار خود را در یکی از بزرگترین اخراج به آمار دره سیلیکون به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

جهانی و همه گیر است “دلخراش ترین بحران از طول عمر ما” Airbnb مدیر عامل و بنیانگذار شرکت برایان Chesky گفت: در یک ایمیل به کارمندان در روز سه شنبه. ویروس ویرانگر ضربه به صنعت سفر به معنی این شرکت در سال 2020 درآمد است و پیش بینی می شود کمتر از نیمی از آنچه راه اندازی کشیده, در سال گذشته, او گفت:.

در مصاحبه با NPR در هفته گذشته Chesky توصیف چالش ویروس ارائه شده برای Airbnb است که در میان با ارزش ترین خصوصی و شرکت های فن آوری در آمریکا

“شما از زندگی سال به سال ماه به ماه و هفته به هفته به روز به روز” Chesky گفت. “شما از داشتن چند سال قصد دارد تا بدانند که چگونه شما در حال رفتن برای رسیدن به پنجشنبه آینده دلیل این که شما حتی نمی تواند پیش بینی آنچه که در جهان در حال رفتن به نگاه در دو ماه.”

صدها نفر از راه اندازی باید گذاشته و در مجموع بیش از 30 ، 000 کارکنان پس از وقوع در زمان نگه دارید و کارشناسان می گویند این حد کامل coronavirus’ تلفات در بخش فن آوری ناگفته باقی مانده است. Airbnb که شاغل 7,500 قبل از کاهش, و آخرین های به ارزش 31 میلیارد دلار, آخرین مشخصات بالا شرکت با تکنولوژی به دست و پنجه نرم در برابر ویروس.

در این مصاحبه Chesky گفت: Airbnb آینده متکی به خود هسته باور است که آمریکایی ها از سر گرفته خواهد سفر هر چند که دقیقا و چگونه سفر الگوهای تغییر خواهد کرد است و بیشتر نامشخص است.

“سفر است نه یک روند است که ما سوار. ما نمی ابداع آن” Chesky گفت. “وجود دارد یک نیاز اساسی بشر برای کشف. من فکر می کنم سفر خواهد بود و در نهایت بسیار بزرگتر پس از COVID تر از قبل. آن ممکن است سال ها طول بکشد.”

در این میان بسیاری از Airbnb را 650,000 میزبان در ایالات متحده دیده اند درآمد خود را غوطه. نزدیک به نیمی از Airbnb میزبان تکیه بر اجاره خود را به پرداخت های ماهانه خود را اجاره و رهن با گفت: برخی از $250 میلیون میزبان صندوق امداد و اقدامات دیگر این شرکت گرفته شده برای کمک به میزبان کافی نیست.

Airbnb را گلایه منعکس کننده درد بزرگتر بودن احساس سفر و صنعت مهمان نوازی. حدود 74 درصد از اتاق های هتل ها در امریکا در حال حاضر خالی با توجه به آمار و ارقام جدید از صنعت مهمان نوازی ردیاب STR.

در بحبوحه افزایش نگرانی ها در مورد میکروب Airbnb و هتل بزرگ شرکت های تمیز کردن پرده برداری طرح به مسافران بیشتر احساس در سهولت اقامت در مسافرخانه های سراسر کشور.

Chesky می گوید او انتظار مردم برای شروع سفر به خانه نزدیک تر قبل از گام گذاشتن در مقاصد دور افتاده است. او گفت: NPR که Airbnb در نظر دارد به تمرکز بر روی شرکت “تجربه” خدمات است که لینک مسافران با چیزهایی که می خواهم در کلاس های آشپزی و شهر تور. Chesky همچنین انتظار دارد که مردم به ماندن برای مدت طولانی در Airbnb اجاره اگر کارفرمایان خود را اجازه می دهد آنها را به کار از هر کجا که می خواهید.

در یادداشت خود به کارکنان Chesky گفت: Airbnb آن را متوقف خواهد کرد پیشتاز به حمل و نقل و تولید تلویزیون های مناطق خارج از کسب و کار اصلی آن است که آن امیدوار بود به سطح شیب دار بالا. این شرکت همچنین مقیاس بازگشت سرمایه گذاری خود را در هتل ها و اجاره.

یکی از عمده ناشناخته است که آیا Airbnb هنوز حرکت به جلو با برنامه های خود را به شرکت عمومی است. این شرکت یک بار دیده می شود به عنوان یکی از پیش بینی ترین عرضه اولیه در دره سیلیکون.

با وجود غم انگیز چشم انداز Chesky گفت NPR هفته گذشته او “اعتماد به نفس” Airbnb هنوز هم می تواند در سال 2020 است.

“من قصد دارم به انجام همه چیز را در قدرت من به کار بر روی این” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de