سفر هوایی دیگر کم اما بدن هنوز پرواز به اسرائیل

تل آویو اسرائیل – سفر هوایی اسرائیل به نزدیکی وقفه و با توجه به کروناویروس محدودیت اما یک نوع از این سفر هنوز هم ماندگار: آخرین سفر از یهودیان مایل به خاک سپرده شود در اسرائیل است.

برای قرن ها مسلمانان را به دنبال خواهد دفن در سرزمین مقدس رفتن به طول های بزرگ برای ایمن سازی محل استراحت نهایی خود را در زمین از خود کتاب مقدس و پدران. امروز حتی یک بار در یک قرن همه گیر است و توقف این باستان آخرین آرزو می کنم.

“سرزمین اسرائیل جایگاه بسیار ویژه ای برای مردم یهودی به خاک سپرده شود” گفت: خاخام Michoel فلچر که تسهیل خرید از دفن توطئه اسرائیل برای یهودیان از خارج از کشور. “پرواز شده اند به شدت کاهش یافته اما بار پرواز. پس از آن ممکن است کمی طولانی تر است, اما ما در حال گرفتن مردم در آینده است.”

با وجود چالش های ارائه شده توسط coronavirus خانواده صنعت حمل و نقل هوایی و سلامت کارگران در حال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن متوفی در پرواز — اجاره هواپیمای شخصی اضافه بار پرواز و قابل توجه در معاملات با شرکت های حمل و نقل. اسرائیل وزارت امور خارجه گفت: 300 بدن از جمله بسیاری از COVID-19 قربانیان شده اند پرواز در برای دفن از فوریه.

در آن زمان اسرائیل به طور معمول شلوغ فرودگاه بن گوریون را تبدیل به شهر ارواح تنها با چند صد مسافر در, ورود یک تعداد انگشت شماری از پرواز در هر هفته.

یهودیان به مدت طولانی آرزو به خاک سپرده شود در سرزمین مقدس. کتاب مقدس جد یعقوب و یوسف هر دو درخواست به خاک سپرده شود در سرزمین موعود پس از درگذشت در مصر است. برخی از یهودیان معتقدند که در حال دفن در سرزمین مقدس کمک های مالی کفاره گناهان و یا خواهد قیامت را آسان تر زمانی که مسیح می آید.

اسرائیل موفق به حفظ coronavirus بحران تا حد زیادی در بررسی و اگر آن را گزارش کرده 225 مرگ و میر ناشی از بیش از 16,100 موارد آن دیده نمی شود بیمارستان ها و یا morgues غرق شده است. بیش از نیمی از موارد گزارش شده در اسرائیل را بازیافت.

این ویروس باعث خفیف تا متوسط آنفولانزا مانند علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

در آوردن اجسام پیچیده و پر هزینه و حتی تحت شرایط عادی. خرید طرح می تواند هزینه هر از چند هزار به ده هزار دلار بسته به محل. بسیاری از را انتخاب کنید به صرف مبالغ سنگین برای یک نقطه نخست در بیت المقدس کوه زیتون گورستان که مشرف به طبقه شهر قدیمی و مهم آن یهودی سایت. هزینه های اضافی شامل پرواز و حمل و نقل از فرودگاه به گورستان.

کسانی را انتخاب کنید که به خاک سپرده شود در اسرائیل نیز باید حرکت یک وب سایت از بوروکراسی شروع با شرکت های حمل و نقل در خروج خود را به محلی اسرائیل کنسولگری یا سفارت و همچنین اسرائیل وزارت بهداشت.

Coronavirus بحران پیچیده در حال حاضر طاقت فرسا روند. در حالی که خانواده ها به طور معمول به پرواز در خارج از کشور به اسکورت بدن و شرکت در مراسم تشییع جنازه که ممکن است در زمان سفر از محدودیت های که نیاز به یک دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی وارد از خارج از کشور.

اقدامات اضافی مورد نیاز برای جلوگیری از سرایت بیماری از جمله اضافی بسته بندی مواد و جداگانه مراسم فرآیند تصفیه. در سخت ضربه نیویورک که یک جامعه یهودی برخی از شرکت های حمل و نقل حاضر به معامله با اجساد کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در اوایل این ماه, Dan Leshem پدر Amnon درگذشت از coronavirus در بلژیک خود را برای 20 سال گذشته است. بوروکراسی و هزینه های بالا بودند نه یک عامل بازدارنده برای آوردن پدرش برای دفن در اسرائیل که در آن Leshem زندگی می کند.

“آخرین آرزوی او بود به خاک سپرده شود در اسرائیل گفت:” Leshem که در جریان تشییع جنازه به بستگان و دوستان در خارج از کشور. “این روشن است که ما باید او را.”

اسرائیل حمل و نقل هوایی, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد روند حمل و نقل اجسام با رسانه ها گفت: یک پرواز باری است که می آید از بلژیک پنج بار در هفته به ارمغان می آورد در حدود 20 بدن یک پرواز — “استثنایی مقدار است.”

بیشتر از فرانسه آمده است که یک جامعه یهودی و شیوع شدید این مقام گفت. او گفت: بارگیری محموله پرواز از نیویورک نیز به ارمغان می آورد در بدن است اما اغلب نمی تواند در دیدار با خانواده’ به عنوان یهودی سفارشی نیاز به دفن مرده بی درنگ.

فلچر دفن تسهیل کننده گفت: در بسیاری از نیویورک تصمیم گرفتند به دفن مرده خود را در ایالات متحده به قصد نبش قبر اجساد پس از پرواز به اسرائیل را از سر گرفت.

اما راه حل های یافت شده حتی در حال حاضر. حمل و نقل هوایی گفت: “حتی اگر یک پرواز باری است که, کامل, اتاق خواهد بود ساخته شده برای تابوت. “ما نمی خواهد به تاخیر بدن چون هیچ فضای وجود دارد,” او گفت:. محموله های اضافی پروازهای انتظار می رود به آن اضافه شود در اروپا گفت.

خانواده های ثروتمند استخدام خصوصی هواپیما شده اند که حمل و نقل در بدن مورد هر روز دیگر از اروپا و آمریکا در یک عکس منتشر شده توسط زکا اسراییل پزشکی و خدمات, براق, باریک داخل یک هواپیمای جت خصوصی است که به تازگی لمس کردن بسته بندی شده بود با چهار چوبی تابوت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

اسرائیل هواپیمایی ال آل زده یک معامله در هفته گذشته با دست زدن به شرکت در نیویورک آماده به روند اجساد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus.

یوسی لاندو یک زکا رسمی است که کمک به خانواده های تدفین در طول شیوع گفت: کرامت برای مرده و سوگوار بود و یک راننده اصلی پشت گرفتن بدن به اسرائیل است.

“پشت هر کسی که می میرد, نیز وجود دارد یک خانواده افرادی که در زندگی گفت:” لاندو. “آنها باید محترم شمرده شود.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>