با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن می گوید: رئيس جمهور از شخصیت امور

SIOUX CITY, Iowa – با پنج روز تا آیووا قفقاز جو بایدن است دفع جدید یورش عربستان حملات خود را کسب و کار در خارج از کشور و رو به ستون فشار برای نشان دادن دموکراتیک رای دهندگان او می تواند مسئولیت رسیدگی به تماس های ورودی.

به عنوان خواهان تقویت خود اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور او را متهم به قوم و خویش و بدتر در یک سری از اتهامات ناشی از استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن نصب تهاجمی ضد جلوتر از روز دوشنبه اول نامزدی مسابقه.

“شخصیت است در انتخابات. آمریکا شخصیت” بایدن می گوید در اظهارات آماده برای یک رویداد پنج شنبه در واوکی. “من باور نمی کنم ما در حال تاریک قهر ملت ما در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود برنامه یک شب با تجمع در Des Moines ارائه چیزی از یک پیش نمایش از انتخابات پیش رو باید بایدن بود که دموکرات نامزد.

بایدن ساخته شده خود را مورد چهارشنبه آشکارا مسخره, ایالت فلوریدا, ریک اسکات, جمهوری برای اجرا دیجیتال آگهی در آیووا که تکرار تهمت بی اعتبار نظریه ها در مورد بایدن در اوکراین به عنوان معاون رئیس جمهور و پسرش خصوصی در معاملات کسب و کار وجود دارد. آگهی یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع تیم بارها و بارها در قاب هانتر بایدن تصدی در یک شرکت انرژی حاکم هیئت مدیره به عنوان فساد نیاز به بررسی است.

“سناتور فلوریدا در واشنگتن تصمیم گرفته است برای شروع در حال اجرا تبلیغات منفی علیه جو بایدن تنها چند روز قبل از حزبی آیووا,” the elder بایدن گفت: چند صد رای دهندگان ایالت آیووا در شهرستان Sioux. “چه شما فکر می کنم که در مورد ؟ نگاه ساده او گفت:” بازگشت به بارها استفاده می شود خط: “آنها لکه دار من … چرا که آنها می دانند که اگر من نامزد من قصد دارم به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند یک درام.”

بایدن مشاور آنیتا دان بود و حتی بیشتر اشاره کرد و گفت: از اسکات آگهی: “ما او را به پرداخت به آن را نگه دارید.” بایدن مدیر کمپین گرگ شولتز گفت: “این است که همه کمک به ما” از آنجا که آن را معتبر تهمت ترس.

که کاملا یک به نوبه خود از ماه اکتبر زمانی که بایدن کمپین با ارسال نامه به Facebook, Google و توییتر فشار به سیستم عامل آنلاین برای جلوگیری از تبلیغات از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین که شامل شبیه افشا و خنثی اتهامات علیه Bidens. اما دان و شولتز نشان می دهد که خود را در وضعیت جدید می تواند بهتر راه برای تبدیل یک برنامه به طور بالقوه آسیب رساندن به خط داستان به یک انتخابات دارایی.

“ما در حال رفتن به تماس نهفته است. ما می رویم به مقابله با او” دان گفت: چگونه بایدن رسیدگی خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به جلو. “اگر جو بایدن ثابت کرده است یک چیز در این مسابقه این است که او کسی را به ایستادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در عین حال دموکرات ها که بایدن اختلاف به عنوان یک پخش 2016. که در مبارزات انتخاباتی تهمت منحرف هزاران داستان از خود تضاد منافع و معاملات کسب و کار با چکش دور در حزب دموکرات هیلاری کلینتون, او با استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور به عنوان وزیر امور خارجه و کمک های خارجی به بنیاد کلینتون ایجاد شده پس از شوهرش بیل کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری.

“آیا چیزی وجود دارد به آن است یا نه وجود دارد برای رفتن به یک عدم اعتماد و شک است که ما می تواند در نهایت مثل ما چهار سال پیش گفت:” آیووا, دموکرات, Emma Thompson, 63, که با توجه به caucusing برای بایدن اما همچنین با توجه به الیزابت وارن پیت Buttigieg و اندرو یانگ.

این نیست کامل تشابه. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن-کلینتون در مبارزات انتخاباتی اف بی آی به طور فعال بررسی اینکه آیا کلینتون و یا دستیاران در معرض مواد طبقه بندی شده را افشا و آژانس را در این مورد بدون هیچ گونه اتهام کیفری — تا زمانی که به خوبی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بود. شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تخلف توسط بایدن و یا پسر خود را. سالمند بایدن تلاش برای سرنگونی اوکراین دادستان منعکس اجماع از دولت ایالات متحده و متحدان غربی آن. و هیچ مدرکی وجود ندارد که دولت آمریکا تا کنون به طور فعال مورد بررسی قرار گرفته هانتر بایدن از معاملات در Burisma حتی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری.

هنوز ویکی Rossander یک حزبی آیووا حوزه کاپیتان برای بهداشت ، ctq گفت: او را با احتیاط: “من نمی خواهم به صرف تمام انتخابات شنیدن در مورد Burisma و اوکراین است.”

جمهوری خواهان به نظر می رسد مشتاق به مبارزه است.

علاوه بر Scott نوروزی از جمله بهداشت ، لیندزی گراهام استدلال کرده اند که هانتر بایدن یا معاون سابق رئیس جمهور خود را باید به عنوان استیضاح محاکمه شاهدان. جو بایدن گفت: او می خواهم رعایت شود اما می بیند شهادت او به عنوان بی ربط به این اتهامات که تهمت و آزار او قدرت و مسدود کنگره است. بایدن مشاوران گفت که آنها “هیچ نشانه ای از حرکت جدی” نسبت به تماس با هانتر بایدن یا پدرش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 معمار, Steve Bannon, تایید در اخیر خبری بلومبرگ مصاحبه با یک استراتژی عمدی: “منزوی کردن و تقویت مخرب ترین اتهام علیه نامزد حزب دموکرات و چکش به رای دهندگان ذهن تا روز انتخابات.”

و آیووا جمهوری خواه ایالت جونی ارنست پیوست کر در این هفته در حال ظهور از سنا رسیدگی به تعجب با صدای بلند به خبرنگاران گفت: “چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر قرار آیووا حزبی رای دهندگان. … آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است؟”

در Sioux City, بایدن تشکر ارنست برای “جیغ آرام بخشی به تصادف تعقیب درهم bullhorn.”

“او ریخته لوبیا او نمی?” بایدن گفت:. “کل استیضاح دادگاه در مورد اینکه آیا یا نه رئیس جمهور سعی در دخالت در انتخاب یک نامزد دموکرات ها.” ترسیم مورد نظر خود را در نتیجه او ادامه داد: “در حال حاضر تمام caucusgoers می توانید یک twofer. شما نه تنها می تواند خراب کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب اگر من برنده شدن در این انجمن — شما می توانید خراب کردن جونی ارنست شب را به عنوان به خوبی.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___ آسوشیتد پرس نویسندگان توماس Beaumont در شهرستان ماسون, آیووا و سارا برنت در شیکاگو کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر