پس از بدترین هفته در همه گیر مرگ و میر نیویورک می بیند نشانه هایی از امید

نیویورک – با وجود برخی نشانه های امیدوار است که عفونت نرخ plateauing نیویورک تا به حال آن مرگبارترین هفته پس از coronavirus شیوع آغاز شد. مقامات یکشنبه اعلام کرد که دولت روزانه مرگ و میر تا به حال در صدر 700 برای ششمین مستقیم بعد. در همین حال نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دو حزب دموکرات باقی مانده در تقابل بیش از شهردار طرح به نگه داشتن مدارس شهرستان تعطیل از طریق بقیه سال تحصیلی با فرماندار گفت: خیلی زود است که به آن تماس بگیرید.

نیویورک بدترین هفته

تا پایان روز شنبه نیویورک ضبط کرده 758 بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس یکی دیگر از خرد کردن بعد از ضرر و زیان در یک هفته کامل از آنها است.

حداقل 5,226 نفر در کشور در این هفته به پایان رسید که شنبه, بالا بردن تعداد کل مرگ و میر به 9,385 پس از وقوع آغاز شد.

ادامه له از مرگ و میر شده است منعکس شده در خیابان های شهر نیویورک که در آن یخچال تریلر خدمت به عنوان موقت morgues تبدیل شده اند به طور منظم چشم خارج سخت ترین ضربه بیمارستان.

شده اند وجود دارد برخی از نشانه های پیشرفت است. تعداد افراد بستری شده با ویروس تثبیت شده با حدود 18,700 بیماران در پایان روز شنبه. که تنها 73 از روز قبل.

پس از بازدید از خانه سالمندان در نزدیکی آلبانی و فریاد لطف و حمایت از کارکنان از طریق بسته ویندوز کومو به خبرنگاران گفت: در دولت کاپیتول او همچنان امیدوار بهار را بهتر اخبار.

“آنچه که در بهار می گوید: برای همه ما این است که آن زمان یک تولد دوباره است که مهم نیست که چقدر سرد زمستان, مهم نیست که چقدر بی ثمر چشم انداز رو به زمین می آید و به زندگی” کومو گفت. “این شده است یک دوره سرد از یک اجتماعی از نقطه نظر. و ما را در راه ما هرگز تعطیل اما ما را به زندگی می آیند و ما باید یک تولد دوباره است. و این چیزی است که بهار همه چیز در مورد.”

خانه های پرستاری

این ویروس به پاره پاره از طریق نیویورک را در خانه سالمندان دارد و تقریبا 1,900 بيماران کشته طریق پنج شنبه.

اقداماتی مانند جلوگیری از بازدید کنندگان را متوقف نشده گسترش. بیش از 5,500 ساکنان در 338 خانه های پرستاری آزمایش مثبت برای coronavirus. وجود دارد در مورد 96,000 ساکنان در 613 مجوز خانه های پرستاری در دولت است.

بیش از 2,700 COVID-19 مرگ و میر ثبت شده در خانه های پرستاری در سراسر کشور.

خواهد شد و مدارس اقامت بسته ؟

کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio باقی مانده در تقابل یکشنبه بیش از شهردار اعلام کرد که 1.1 میلیون دانش آموز در کشور بزرگترین منطقه نمی بازگشت به کلاس های درس این مدرسه در سال است.

د Blasio روز شنبه اعلام کرد که او تصمیم گرفته بود آن را بیش از حد خطرناک برای آوردن دانش آموزان به کلاس های درس حتی اگر از گسترش این ویروس را کند می کند در دو ماه آینده.

پس از کومو به چالش کشیده de Blasio اقتدار به این تصمیم یک جانبه شهردار دو برابر کردن سهشنبه گفت: “ما کاملا خاص آن را درست انجام دهد.”

دو ساعت بعد کومو که برای سال در حال حاضر ساخته شده است یک عمل از عموم undercutting نیویورک شهردار گاهی اوقات بیش از سیاست تفاوت در زمان های دیگر به ظاهر فقط برای ورزش گفت: صحبت از بسته شدن مدارس برای سال زودرس است.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند تصمیم گیری آگاهانه در حال حاضر,” او گفت:.

د Blasio گفت: هدف این است که برای بازگشایی مدرسه های سپتامبر و اضافه کرد که فارغ التحصیلان دبیرستان ممکن است مجبور به رفتن بدون شروع مراسم.

به اندازه کافی ماسک?

اتحادیه های کارگری برای کارگران بهداشت و درمان در ادامه به نگرانی آنها چه می گویند عدم به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی در بیمارستان.

ایالت نیویورک انجمن پرستاران گزارش کمبود ماسک ، ماسک ، دستکش و لباس با توجه به نامه ارسالی شنبه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

“ما پرستاران همچنان گزارش کار خطرناک شرایطی است که افشای آنها و سایر کارگران به عفونت و بیماری چرا که آنها فاقد منابع کافی” نامه به عنوان خوانده شده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

کومو بالا aide ملیسا DeRosa گفت: عرضه زنجیره ای برای کسانی که در مورد باید بهبود یافته در حال حاضر به نقطه ای که بیمارستان ها باید دیگر مجبور به جیره بندی لوازم.

“وجود دارد چیزی است که از قطع ارتباط بین بیمارستان ها و پرستاران در خط مقدم” DeRosa گفت: در طول یک جلسه. “ما آنچه که ما بر این باورند که ما باید و بیمارستان ها می گویند که بیش از حد.”

او گفت: مقامات دولتی در حال بررسی گزارش های موردی از سهمیه بندی به دلیل آن است که رخ داده و اینکه آیا دولت می تواند کمک کند.

کومو گفت که امضای یک فرمان اجرایی یکشنبه کارگردانی کارفرمایان به ماسک را به تمام کارکنان هنوز هم در تعامل با مردم است.

که منظور پوشش می دهد نه فقط مراقبت های بهداشتی کارگران اما همه کارکنان در هر بخش.

هتل ها برای بی خانمان ها

د Blasio می گوید: این شهرستان در حال رفتن به جلو با یک برنامه ریزی برای حرکت 6,000 افراد بی خانمان از پناهگاه های تجاری هتل ها سعی کنید به منظور محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

این طرح شامل حرکت افرادی که آزمایش مثبت یا نشان دادن COVID-19 علائم. این تلاش نیز به معنای نازک کردن پناهگاه که در آن آن را “دشوار برای رسیدن به اجتماعی فاصله,” شهردار گفت.

این شهرستان می گوید: 20 افراد بی خانمان کرده اند از ویروس. وجود دارد در مورد 58,000 مردم در پناهگاه سیستم و یکی دیگر از 4000 یا بیشتر در خیابان های شهر.

خالی ST. پاتریک در عید پاک

Coronavirus همه گیر به این معنی است که این عید پاک یکشنبه بودند عبادت در pews در کلیسای جامع سنت پاتریک.

کاردینال تیموتی دولان رهبری تلویزیونی توده در پخش و انتظار می رود به منظور جلب مخاطبان بزرگ.

دولان روز یکشنبه گفت که او خوشحال بود که عبادت می توانست مجازی جشن.

“ما از دست شما اگر” او گفت:. “ما می خواهم به جای شما اینجا جسمی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im