پس از گردباد هفته D. A. جکی Lacey یک انتخابات و یک موضوع خانوادگی حلق آویز در تعادل

روز قبل از انتخابات قاب در قسمت اطراف خود را درک عدم پیگرد قانونی ماموران پلیس برای استفاده از ناعادلانه نیروی, تصاویر, لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey شوهر اشاره اسلحه در غیر مسلح معترضان سرعت در حال گسترش در سراسر وب سایت های خبری و شبکه های تلویزیونی.

رویارویی نهایی شد شعله ور شدن تنش های اولیه که تا به حال مشخص شده است توسط یک ستیز بحث قطع معترضان اشاره کرد و حملات بین Lacey و رئیس رقبا بیش از چگونه این کشور بزرگترین دادستانی باید اجرا شود.

با پایان هفته Lacey سهم رای ماند فقط زیر 50 درصد به علاوه یک او نیاز به جلوگیری از رواناب. به عنوان L. A. شهرستان انتظار برای دیدن اگر او می تواند پرچ یک دوره سوم بحث فنر در میان بین حامیان و منتقدان در مورد اینکه آیا یا نه تفنگ حادثه به او کمک کرد در انتخابات چه عواقب شوهر او ممکن است چهره و اینکه آیا معترضان رفت و بیش از حد در اینجا ،

روز جمعه دیرین جنوبی L. A. فعال Najee علی در کنفرانس مطبوعاتی انفجار سیاه زندگی مهم رهبر Melina عبدالله برای اقدامات او در Lacey به خانه در حالی که این ادعا اعتراض ممکن است کمک کند بین برنده گشتند. پیش از آن در هفته او منتشر شده یک ستون در لس آنجلس موج خواستار اعتراض “یکی از اشتباهترین و [بیشتر] اعمال غیر مسئولانه از فعالیت در لس آنجلس تاریخ است.”

تبلیغات

“همه گویند همان چیزی است که آن را کمک مردمی کردن لاکی و پشتیبانی Lacey چون از نظر فرهنگی به خصوص مردان سیاه و سفید, ما شناسایی و با داشتن حق برای محافظت از ما از همسران و فرزندان و خانواده ها در خانه ما” علی گفت: در یک مصاحبه جداگانه.

اولیه باقی می ماند تا در هوا. تقریبا وجود دارد 678,000 آرا چپ به شمارش با توجه به L. A. شهرستان ثبت. هر چند Lacey شروع به پریدن کرد به یک مزیت قابل توجهی در میان زود پست الکترونیکی-در آراء او منجر به تضعیف تقریبا با هر به روز رسانی مجموعه ای از می گرداند.

چند رای دهندگان این بار صحبت به شنبه گفت: این حادثه در بین خانه در واقع انگیزه آنها را برای رای دادن به یکی از رقبای. سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascón صعود کرده به 27 درصد از آرا به عنوان آخرین شمارش در حالی که سابق مدافع راشل رسی باقی مانده است حدود 22%.

قانونی بودن David Lacey اقدامات هنوز مشخص نیست و این موضوع از یک تحقیقات پلیس لس آنجلس که رئیس پلیس میشل مور گفت: در حال حرکت به آرامی به علت عدم همکاری از قربانیان بالقوه.

تبلیغات

بسیاری از فعالان را مورد سوال که چرا پلیس لس آنجلس را بلافاصله بازداشت دیوید Lacey زمانی که او اشاره کرد و سلاح در عبدالله و دو نفر دیگر خارج از زن و شوهر گرانادا هیلز خانه. مور گفت: هیچ یک از معترضان سخن گفته اند با محققان. مورد همچنان تحت بررسی توسط پلیس لس آنجلس را سرقت-قتل تقسیم خواهد شد و در نهایت با اشاره به کالیفرنیا دادستانی کل برای امکان تعقیب.

“ما نیاز به مشارکت خود را,” مور گفت. “تلاش های ما برای شناسایی کسانی که درگیر و مصاحبه آنها موفق نبوده غیر از ما شناسایی افراد توسط حساب های خود را در رسانه های اجتماعی.”

Los Angeles DA Protest

یک تصویر ارائه شده توسط کوکب Ferlito منطقه را نشان می دهد. Atty. جکی Lacey شوهر, دیوید Lacey اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در خارج از خانه خود را در روز دوشنبه.

(آسوشیتد پرس)

در یک ویدیو ارسال شده توسط عبدالله عبدالله و بازدید نزدیک به 760,000 بار در توییتر دیوید Lacey می توان با تکیه خود را از طریق درگاه برگزاری یک تفنگ انگشت خود را روی ماشه.

“من به شما شلیک خواهد کرد” او می گوید. “Get off my ایوان است.”

تظاهر کنندگان دیده نمی شود در این ویدئو. عبدالله گفت: حدود 30 نفر وارد جکی Lacey را قبل از طلوع آفتاب در اعتراض به آنچه که آنها ادعا می کنند او است امتناع از ملاقات با فعالان و بستگان کشته شدگان در تیراندازی پلیس.

عبدالله تایید او هنوز برای صحبت با Los Angeles Police Department محققان و سوال صداقت خود را بررسی دیوید Lacey به انجام.

“وجود دارد یک کارت در سمت چپ در صفحه اصلی. وکیل من در پاسخ به این کارت. من نمی دانم اگر آنها در حال رسیدن به من به سعی کنید به دستگیری او, و یا اگر آنها در حال تلاش برای ترساندن من. من نمی دانم آنچه را که آنها در حال تلاش برای به انجام رساندن” او گفت:. “آنها یک شماره تلفن برای من این امر می تواند بسیار آسان برای رسیدن به.”

تبلیغات

او همچنین اخراج علی انتقادات ادعا که اینجا جکی Lacey شد آخرین رفت و آمد مکرر.

“را به عنوان او اجرا می شود برای یک دوره سوم در آن ضروری می شود که او پاسخگو” عبدالله گفت. “نشان دادن در خانه از مقامات دولتی سعی و استراتژی درست به کار گرفته شده توسط گروه اعم از اتحادیه های کارگری به دانش آموزان است.”

عبدالله در رابطه با پلیس لس آنجلس بزرگ شد بدتر از سال گذشته که این شهر سعی در تعقیب او در چند جنایی شمارش برای اقدامات او تا به حال گرفته شده در جلسات پلیس شهر کمیسیون که در آن او است که اغلب انتقادی صدا. لس آنجلس شهر, دفتر دادستان کاهش یافته است تمام اتهامات پس از معترضان بارها و بارها بسته بندی شده در مرکز شهر دادگاه در حمایت از عبدالله عبدالله ،

مور گفت: تحقیقات پلیس لس آنجلس در حال حاضر متمرکز “در درجه اول [در] یک فرد مسلح با تفنگ و اقدامات خود را در آن راهرو.” در حالی که معترضان اقدامات می تواند به عنوان کاهش عوامل مور نگفت عبدالله و یا هر گونه دیگر تظاهرکنندگان موضوع تحقیقات جنایی.

دیوید Lacey کاهش یافته است به نظر از طریق یک نماینده برای خود همسر انتخاب مجدد مبارزه است. هر دو کمپین و یک سخنگوی دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به شناسایی وکیل خود.

لوری Levenson یک Loyola Law School, استاد و سابق فدرال دادستان گفت: تصمیم گیری به اتهام دیوید Lacey بستگی دارد که آیا او تا به حال یک اصل دلیلی برای ترس برای خود ایمنی و یا خود را.

“شما لازم نیست که به حق در دفاع از خود. شما فقط باید معقول باشد,” او گفت:. “ممکن است که او واقعا بود در هر خطر در همه, اما سخت زمانی که آدرنالین پمپ و شما در خانه خود را و شما ترس را کاملا منطقی تصمیم گیری است.”

تعدادی از حقایق وزن در برابر او, او گفت:. دیوید Lacey به حال هیچ دلیلی برای باز کردن درب و پلیس راه گفت: Levenson که او نیز اشاره شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از معترضان مسلح بودند. واقعیت این است که تهدید شده بود در برابر دادستان منطقه در انتخابات می تواند وزن خود را به نفع وقتی که می آید به یک شارژ تصمیم Levenson گفت.

تبلیغات

در طول یک شنبه در کنفرانس خبری جکی Lacey گفت که او دریافت کرده بود “تهدید برخی از آنها تهدید به مرگ” در حالی که در دفتر اما نداد.

Shiara Davila-مورالس یک سخنگوی دفتر دادستان منطقه بعد از تایید Lacey دریافت کرده بود “متعدد مستند تهدیدات … از جمله تهدید به مرگ” در هفته های اخیر. Davila-مورالس گفت: تهدید به مرگ شد با اشاره به خارج سازمان اجرای قانون است اما برای شناسایی این سازمان و یا ارائه جزئیات بیشتر در مورد این تهدید است.

اواخر روز جمعه این ساحل طولانی اداره پلیس تایید کرد که دفتر دادستان منطقه اطلاع پلیس از تهدید در برابر البانی در “یک پلت فرم آنلاین” در ماه فوریه است.

محققان با واحد بهداشت روان واحد شناسایی این فرد 41 ساله ساحل طولانی ساکن و او را به بازداشت بدون حادثه است.

“این موضوع بستری برای ساخت این تهدید و پس از بحث در مورد حقایق با قربانی مشخص شد که مناسب ترین روش عمل شد تا او را به مراقبت از یک بیمارستان محلی برای ارزیابی بیشتر” این گروه در بیانیه ای گفت. محققان “باور نمی مظنون در نظر گرفته شده برای انجام این گزارش تهدید.”

جو هنری یک محقق ارشد با دفتر دادستان منطقه است که بخشی از Lacey به جزئیات امنیتی روز جمعه گفت این ساحل طولانی را تهدید تلقی شد “معتبر” از آنجا که او یک مجرم جنسی ثبت شده که قبلا محکومیت کیفری و جرم.

هر چند که حادثه شد تنها خاص تهدید به مرگ دریافت شده در طول چرخه انتخابات هنری گفت: تهدیدات با اشکال مختلف خصمانه زبان از جمله مطالبات مردم تحویل “نوع خود از عدالت” به Lacey تبدیل شده بود بیشتر به عنوان اصلی گرم می شود.

بار نویسنده کارکنان لیلا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im