پس از دو دهه از ازدواج COVID-19 قطع این زن و شوهر هالیوود عاشقانه کوتاه

بیش از 25 سال پیش Lynne لرنر راه می رفت بر روی مجموعه ای از “چین ساحل” ’80s در تلویزیون نشان می دهد مورد پزشکان در جنگ ویتنام برای بررسی در برای کار به عنوان یک اضافی. وجود دارد او با مردی که تبدیل به شوهرش لری لرنر دستیار کارگردان در نشان می دهد.

در طول سال دو را با به اشتراک گذاری لحظات زیبا به عنوان یک زن و شوهر است. آنها را دوست داشت به نجات pit bulls هم حضور داشتند امی حوادث و تماشا نشان می دهد تلویزیون خود را در ون نویس صفحه اصلی.

او در عمل در “بیمارستان عمومی” “ازدواج با کودکان” و “روز از زندگی ما است.” او در نشان می دهد که شامل “مرد در بالا قلعه” “جاه طلبی” و “Drop Dead Diva.” گاهی اوقات آنها با هم کار می کرد.

در آوریل 1, خود, دهه, هالیوود, عاشقانه های کوتاه قطع شد و زمانی که لری لرنر درگذشت از COVID-19 در سن 71.

تبلیغات

“ما بهترین افراد گفت: Lynne Lerner, 67. “ما همه چیز را با هم — همه چیز. ما ملحق شدند در ران. من فکر کردم او می تواند در اینجا برای همیشه.”

لین گفت که او و شوهرش مریض شدم در حدود همان زمان در اواسط ماه مارس, اما آنها هرگز بیش از حد نگران است. آنها سالم, علائم خود را مطابقت ندارد و با شدید ترین موارد COVID-19 و آنها به دنبال تمام پروتکل های ایمنی برای محافظت از خود در برابر ویروس.

او یک کم تب و سرفه اما نبود یک سرفه های خشک. او ضعیف بود اما تا به حال هیچ علائم دیگر. خود دکتر به آنها گفت که برای رفتن به بیمارستان تنها در صورتی که به یک تب بیش از 102 درجه است. آنها احساس آنها می تواند آن را از نبرد در خانه.

لین گفت: شوهرش به نظر می رسد کمتر بیمار از او بود. در حالی که همه او می تواند انجام دهد این بود که ماندن در رختخواب او را تماشا تلویزیون در اتاق نشیمن.

تبلیغات

او teared تا در فکر داشتن است قادر به او را به چای یا ناهار. “من به سختی می تواند آن را به اندازه کافی سریع برای نشستن به پایین” او گفت:.

زندگی از دست رفته به Covid-19 روز پیش دوستان از معدن برادر بسیار غیر منتظره و آخرین شب از دست یک دوست…

ارسال شده توسط Jeff Olan در جمعه, مه 1 سال 2020

در شب مارس 22, او شنیده شوهرش به چیزی دست انداز در اتاق نشیمن. او در بر داشت او را در طبقه. هنگامی که امدادگران وارد لری تب شد 104 درجه است.

او بستری در واحد مراقبت های ویژه در دره پروتستان بیمارستان و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی. چرا که او احساس بسیار ضعیف او نیز در بیمارستان بستری است.

روز بعد زن و شوهر به نام هر یک از دیگر در FaceTime را از تخت بیمارستان.

“سلام عزیزم همه چیز خوب است” او به یاد می آورد شوهرش گفت. “من خوب هستم. من شما را دوست دارم.”

بود که آخرین بار او را دیدم.

بیش از یک هفته بعد یک دکتر به نام لین که در حال حاضر بازگشت به خانه به او بگویید که شوهر او فوت کرده است.

تبلیغات

“هیچ یک از ما فکر کردم این بود که به نوبه خود به آنچه که آن را تبدیل به” Lynne لرنر گفت. “این فقط خیلی سریع اتفاق افتاد.”

در رسانه های اجتماعی دوستان از مدیران انجمن از امریکا یاد لری لرنر به عنوان یک مرد مهربان و با استعداد دستیار کارگردان.

او در چندین کمیته برای تیم بود و همیشه مفید برای هر کسی که نیاز به آن را گفت. هنگامی که او ساخت را نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم های او گوش دادن به موسیقی اغلب بر روی وینیل, او گفت:.

در حال حاضر Lynne نگرانی در مورد کسی که او را برای کمک به نوبه خود در حال حاضر که بهترین دوست او از بین رفته است و آنچه او می خواهید انجام دهید با بیمه صورتحساب که انباشته اند.

او هنوز در تلاش برای دریافت هزینه برای یک اروپایی کروز رزرو در ماه ژوئن. آن بود که کروز از یک عمر و جشن خود را در 25امین سالگرد, او گفت:.

“ما زندگی می کردند و برای هر یک از دیگر.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de