پس از نوادا قفقاز برنی ساندرز است به ضرب و شتم

بزرگنمایی این تصویر

پس از برنده شدن در نوادا دموکرات قفقاز ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز با همسرش, جین, Sanders, امواج آنها به عنوان خروج از صحنه در یک کمپین تجمع روز شنبه در سن آنتونیو. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

درو Angerer/گتی ایماژ

2020 نامزدی حزب دموکرات در حال حاضر سن. برنی ساندرز’ به از دست دادن.

مستقل از ورمونت — که در حال اجرا است به عنوان یک دموکرات و اغلب صحبت می کند در مورد مشکلات نه فقط از جمهوری خواهان و هم دموکرات ها به آسانی برنده نوادا دموکرات قفقاز.

و او آن را با گسترش خود ائتلاف فراتر از پایگاه خود را از رای دهندگان جوان و مترقی. ساندرز برنده رای مردمی در آیووا و نیوهمپشایر اولیه و در حال حاضر نوادا قفقاز. مردی که خود را یک سوسیالیست دموکراتیک شده است و به ظاهر در حال اجرا به عنوان یک خارجی تمام عمر خود را در حال حاضر در داخل ،

بیشتر در ساندرز و دیگر نامزدها در این شش takeaways:

1. ساندرز گسترش پایگاه خود را.

یکی از عمده علامت سوال برای ساندرز که به نوادا بود که آیا او می تواند برنده با بیش از فقط هسته ای خود پایه که سوخت خود را از برنده شدن در یک چهارم آرا در آیووا و نیوهمشایر.

خب در شنبه او که.

ساندرز برنده نه تنها با رای دهندگان کمتر از 30 و افرادی که شناسایی به عنوان بسیار لیبرال بلکه با مردان و زنان اسپانیایی (اکثریت) رای دهندگان 45 تا 64 و افراد با و بدون مدرک دانشگاهی با توجه به نظرسنجی های انجام شده به عنوان رای دهندگان وارد انجمن سایت. او همچنین به خوبی در میان رای دهندگان سیاه و میانه پایان دوم نزدیک به جو بایدن با هر دو گروه که قرار بود معاون رئیس جمهور سابق را پایه.

“در نوادا” ساندرز گفت: “ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا — آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

در حال حاضر آن را به کارولینای جنوبی که در آن ساندرز شده است رای گیری دوم به بایدن و سپس آن را فوق العاده سهشنبه, آوریل 3.

ساندرز ساخته شده نشان از اعتماد به نفس شنبه با ترک نوادا و رفتن به تگزاس یکی از بزرگترین جوایز در سه شنبه. او همچنین در سفر روز قبل از به کالیفرنیا بزرگترین دولت رای گیری در مارس 3.

2. بایدن زندگی به مبارزه با یکی دیگر از روز.

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک جلسه شب رویداد روز شنبه در لاس وگاس. جان Locher/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Locher/AP

که روز شنبه آینده Feb. 29 در کارولینای جنوبی است.

بایدن به پایان رسید و دور دوم در نوادا است. او گفت: پس از آیووا و نیوهمپشایر که پس از رای دهندگان متنوع تر شد او را انجام دهد بهتر است. او موفق به کسب رای دهندگان سیاه در نوادا — اما تنها دقت بیش Sanders. بایدن و بقیه در این زمینه شد walloped توسط ساندرز در میان Latinos.

هنوز بایدن بود و اعتماد به نفس او را بهبود می یابند.

“ما زنده هستیم, ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن را به نفع خود!” بایدن اعلام کرد.

اما بایدن که ائتلاف این است که به دنبال به طور فزاینده ای محدود نمی ساندرز’.

کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان شد 61 درصد در سال 2016. بایدن پیش بینی او برنده خواهد بود وجود دارد و سپس سوق دادن به سوپر شنبه مسابقات.

او بهتر از پیروزی در کارولینای جنوبی و یا وجود ندارد به مانند بسیار از یک مسیر به سه شنبه که شامل او برنده نامزدی به خصوص با سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بلندی. بلومبرگ تهدید به سیفون میانه رو رای از بایدن روز سه شنبه.

بایدن می تواند دست خود را کامل در کارولینای جنوبی است.

نه تنها ساندرز بر روی پاشنه خود را با رای دهندگان آمریکایی اما ثروتمند سرمایه داری تام Steyer صرف بیش از 20 میلیون دلار در تبلیغات است که در دولت و با هدف قرار دادن رای دهندگان سیاه بیش از حد.

3. در میانه های خستگی — و در حال از دست دادن — در مخالفت با “مدیکر برای همه است.”

بزرگنمایی این تصویر

در جلسه شب شنبه رویداد در لاس وگاس, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg هشدار عجله به معرفی بهداشت ، برنی ساندرز. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که سوم به پایان رسید در نوادا چیزی گفت شنبه که میانه رو باید داشته باشید.

آن آمد بلافاصله پس از متهم ساندرز از اعتقاد به “انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها.”

او گفت:

من معتقدم که ما می تواند شکست [رئیس جمهور] تهمت و تحویل برای مردم آمریکا با توانمند سازی مردم آمریکا به مراقبت های بهداشتی خود را انتخاب با ‘مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم.’ سناتور ساندرز معتقد است در نظر گرفتن دور است که انتخاب از بین بردن مردم از داشتن گزینه خصوصی برنامه ریزی و جایگزینی آن با یک برنامه که آیا شما آن را می خواهم یا نه.

مشکل با آن این است که در حالی که اکثر آمریکایی ها به طور کلی مخالفت با مدیکر برای همه شما می دانید که آن را دوست دارد? دموکرات ها.

در سه کشور که برگزار کرده اند دموکراتیک مسابقات تا کنون فرار از بیمه درمانی خصوصی برای یک دولت برنامه ریزی شده بود با حمایت 57 درصد در آیووا 58 درصد در نیوهمپشایر و 62% در نوادا است. که مشابه با نتایج حاصل از یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی از ماه دسامبر نشان داد که 64 درصد از دموکرات ها حمایت از آن است.

نامزدها مانند Buttigieg بایدن و سناتور. ctq از مینه سوتا سعی کرده اند تا مخالفت خود را به مدیکر برای همه یک electability استدلال.

اما دو سوم از رای دهندگان در نوادا دموکرات قفقاز گفت: از آن مهم تر بود برای معرفی کسی که می تواند شکست رئیس جمهور تهمت نسبت به موافقت با نامزد عمده مسائل پس از آن معلوم نیست که آن شخص باید باشد.

ساندرز بایدن و Buttigieg بودند همه در این سوال. (بله ساندرز حامیان او را به عنوان ترین electable; بسیاری از آنها فکر می کنم او را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 بیش از حد.)

اما هنگامی که آن را به کسانی که به گفته توافق در مورد مسائل مهم خیلی مهم بود که برنده شد روشن: Sanders. او 54 درصد از کسانی که رای دهندگان. سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست بود بعد با فقط 12 درصد است.

4. انتظار پرقدرت وارن در روز سه شنبه بحث است.

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. الیزابت وارن باعث می شود یک مشت طی یک مراسم انتخاباتی در سیاتل. واشنگتن نگه می دارد خود را نامزد مسابقه مارس 10, یک هفته بعد از سه شنبه. ایلین تامپسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایلین تامپسون/AP

وارن نمی آمد در نوادا است. او در تلاش برای پیدا کردن او لین میان ترقی خواهان که پیدا کردن بهترین دوم به سندرز و سفید فارغ التحصیلان دانشگاه او را برای مبارزه با Buttigieg.

اما یک چیز که نباید دور بماند این است که او به پایان رسید و قوی در میان کسانی که ساخته شده تا ذهن خود را در چند روز گذشته.

وارن کردم حدود 20 درصد از آنها در مورد همان ساندرز و Buttigieg. وارن را به مراتب بدتر با کسانی که تصمیم گرفت پیش از آن.

چه که به شما بگویم ؟ او و عملیاتی این باور است که این نشان می دهد وارن قوی بحث — و که او صدمه دیده بود توسط رای گیری اولیه.

از آنجا که بسیاری از مردم رای دادند زود قبل از عملکرد قوی در برابر بلومبرگ آن را تقریبا غیر ممکن است برای وارن به تغییر به اندازه کافی ذهن به یک عامل. درس وارن است به احتمال زیاد است که او می تواند به افتراق خود از ساندرز در روز سه شنبه کارولینای جنوبی بحث را با یک فرمان مشابه وضعیت.

او ممکن است این پول را در ادامه به سه شنبه اما وارن و تیم او در حال رفتن به باید به طور جدی بررسی اگر وجود دارد یک راه برای نامزدی به خصوص اگر او مجبور نیست یک پایان قوی در کارولینای جنوبی است.

5. جمهوری خواهان هیجان زده شد با نتیجه — و عدم (سریع) نتایج.

مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال بود برای ادامه تلاش به علت مشکل در دموکراتیک مسابقه.

او به نام ساندرز “دیوانه” و تمسخر دیگر نامزدها در حالی که همچنین تشویق ساندرز به “اجازه دهید آنها را آن را به دور از شما” — همه با کمتر از 280 شخصیت.

جمهوری خواهان در حال خوشدل در مورد این ایده که قادر به اجرا در برابر ساندرز و “سوسیالیسم.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رفت و پس از آن ایده و آهسته نتایج قفقاز.

“گزارش های رسانه ها از unstaffed انجمن سایت در نوادا فقط ثابت کند که ملی حزب دموکرات در هرج و مرج و بی کفایت” براد Parscale تهمت را مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:. “حتی با این ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد این است که هیچ انکار که دولت بزرگ سوسیالیسم تحت سلطه دوباره به عنوان برنی ساندرز باقی مانده رهبر چپ بسته است. ما یک روز دیگر نزدیک شدن به روز انتخابات و روز دیگر نزدیک به re-elect President مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خوشحال است به تلاش برای ایجاد هرج و مرج و بذر شک و تردید در مقدماتی حزب دموکرات — و هیچ راه ساده تر برای انجام این کار از با بازی قبلی به سوء ظن در مورد حزب دموکرات برگزار شد توسط بسیاری از ساندرز’ حامیان.

6. قفقاز خوبی ممکن است محکوم است.

می توان آن را خسته کننده به تماشای نتایج انتخابات در آمده تا به آرامی. نیمه شب, ET, فقط بیش از یک چهارم آرا شده بود منتشر شد. با توجه ساندرز’ بزرگ سرب در ورودی سنجی شبکه و آسوشیتد پرس قادر به تماس نژاد برای او فقط با یک باریک درصد از آرا در.

حزب می خواستم به آن را دریافت حق و جلوگیری از افتضاح در آیووا. انتخابات کارشناسان امنیتی می گویند دقت نباید فدای سرعت به عنوان رفتن آهسته و مطمئن شوید که تمام کنترل کیفیت انجام شده است مهم ترین چیز است.

اما آن را بسیار روشن است که همه چیز به سرعت بیشتر — بدون فدا کردن دقت در مقدماتی. آنها همچنین کمتر دسترسی مسائل. به طور فزاینده متحده شده است حرکت به سمت مقدماتی و ترک جلسه پشت سیستم. انتظار می رود که به سرعت قبل از 2024.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>