پس از سقط جنین تگزاس ممنوعیت درمانگاه در کشورهای همسایه دیدن هجوم بیماران

بزرگنمایی این تصویر

ضد سقط جنین فعالان حقوق دعا در خارج از والدین درمانگاه ارائه می دهد که سقط جنین در تگزاس در سال 2016. برنامه ریزی والدین درمانگاه در کلرادو و نیومکزیکو و نوادا گزارش هجوم بیماران از تگزاس پس از سفارش از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعلیق ترین سقط جنین در این ایالت در طول coronavirus بیماری همه گیر. کریستین ساینس مانیتور از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریستین ساینس مانیتور از طریق گتی ایماژ

برنامه ریزی والدین درمانگاه در کلرادو و نیومکزیکو و نوادا گزارش هجوم بیماران از تگزاس پس از سفارش از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعلیق ترین سقط جنین در این ایالت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اطلاعات جدید ارائه شده به NPR توسط والدین نشان می دهد بیش از هفت برابر افزایش در بيماران سفر از تگزاس به درمانگاه در کشورهای همسایه برای سقط جنین پس از سفارش, زمان اثر در اواخر ماه مارس است.

“آن را به وضوح نشان می دهد که زمانی که افراد قادر به دسترسی به سقط جنین مراقبت از خود دولت آنها سفر خواهد کرد – یا حداقل بیمارانی که به معنی سفر را سفر,” دکتر گفت: Kristina Tocce مدیر پزشکی در Planned Parenthood از کوه های راکی در مصاحبه با NPR.

با توجه به برنامه ریزی والدین و درمانگاه در سه کشور همسایه را دیدم 129 نفر از تگزاس بین مارس 23 و 14 آوریل در مقایسه با 16 تگزاس بیماران در طول ماه فوریه یک 706 درصد افزایش یافته است. در طول مدت مشابه در سال 2019 برنامه ریزی شده والدین رسمی گفت: کسانی که در درمانگاه دیدم 14 نفر از تگزاس.

Tocce گفت: او به تازگی دیدم یک بیمار که سفر 16 ساعت برای روش. او گفت: برخی از بیماران در حال پرواز و یا ساخت درایوهای های طولانی در زمانی که سفر دلسرد می شود به دلیل همه گیر.

“این واقعا نا امید کننده است به عنوان یک ارائه دهنده به دلیل آن به نظر می رسد قرار دادن بیماران در خطر بودن در معرض COVID خود را به عنوان آنها سفر و خطر آنها را گرفتن عفونت در مقابل آنها احتمالا ناخواسته انتقال COVID اگر آنها بدون علامت فردی که مثبت” Tocce گفت.

جمهوریخواهان به مقامات دولتی و سازمان های مخالف سقط جنین استدلال کرده اند که این روش باید درمان شود به عنوان غیر ضروری در طول همه گیر در تلاش برای حفظ تجهیزات پزشکی برای coronavirus بیماران و کاهش خطر قرار گرفتن در معرض در درمانگاه.

Tocce گفت: مراکز بهداشتی و درمانی در حال برداشتن گام برای کاهش این خطرات از جمله غربالگری بیماران برای علائم و داشتن بیماران مبتلا به پوشیدن ماسک در کلینیک و با تکیه بر فن آوری های مانند پزشکی از راه دور زمانی که ممکن است.

عمده گروه پزشکی می گویند تاخیر در سقط جنین می تواند مضر برای زنان باردار است. سقط جنین و حقوق گروه به چالش کشیده اند ممنوعیت در چندین ایالت و موفق در پوسته پوسته شدن آنها را پشت و یا مسدود کردن آنها, اما برخی از بیماران به دنبال این روش تبدیل شده است که به دور.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تازگی حکم داد که دارو سقط جنین می تواند همچنان در تگزاس همراه با اعمال جراحی برای بیماران با نزدیک شدن به دولت 22-هفته قطع.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>