تاشکند ازبکستان – برای چهار روز گذشته, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در تماس بوده است برای دولت های اقتدارگرا در شرق اروپا و آسیای مرکزی به سهولت محدودیت در آزادی مطبوعات با وجود انتقاد برای درمان خود از روزنامه نگاران در خانه.

در بلاروس, قزاقستان و ازبکستان بیش از آخر هفته و دوباره در دوشنبه Pompeo مطرح شده مسائل مربوط به حقوق بشر از جمله آزادی مطبوعات با مخاطبان خود و رد هر دو استاندارد بود در بازی.

Pompeo دفاع ناخشنودی خود را با رادیو عمومی ملی مصاحبه که از او خواست در ماه گذشته در مورد فردی گری سابق سفیر ایران در اوکراین. بیشتر به او گفت: رفتار خود را که این روزنامه نگار گفت: شامل سرزنش کردن او با profanities پس از این مصاحبه بود بیش نیست نشان دادن عدم احترام به مطبوعات آزاد.

Pompeo پاسخ در یک بیانیه رسمی که مصاحبه کرده بود “دروغ” به او و به نام او انجام “شرم آور است.” او گفت: این حادثه بود “یک مثال دیگر چگونه unhinged رسانه ها تبدیل شده است در تلاش خود را برای صدمه زدن به” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او. NPR گفت: آن ایستاده بود توسط آن روزنامه نگار گزارش.

Pompeo بود شکایت کرده NPR گزارش در گذشته به ویژه بیش از پوشش خود را از مذاکرات که منجر به توافق هسته ای ایران در سال 2015.

NPR بعد گفت: یکی دیگر از خبرنگاران خود را حذف شده از استخر از روزنامه نگاران سفر با Pompeo در زمان سفر. که منجر به یک دوم سراسیمگی از انتقاد از مفسران از جمله مقامات سابق آمریکا و دیپلمات که گفت Pompeo از دست داده بود اعتبار به فشار دولت های خارجی به احترام آزادی مطبوعات.

هنوز در تاشکند در دوشنبه Pompeo ستایش ازبکی دولت برای “شل شدن محدودیت بر رسانه ها” و گفت که ایالات متحده “به نظر می رسد به جلو برای پیشرفت” در این منطقه است.

و در بلاروس در روز شنبه گفت: ایالات متحده در اولویت احترام به حقوق بشر قوی جامعه مدنی و آزادی مطبوعات در هر گوشه از جهان است و این کشور تا به حال به انجام کار بیشتر در آن دسته از مسائل قبل از آمریکا تحریم ها می تواند برداشته شود.

روز یکشنبه در یک مصاحبه رادیو در قزاقستان خواسته Pompeo “چه نوع از پیام” NPR حادثه می فرستد به کشورهایی که دولت “به طور معمول سرکوب آزادی مطبوعات.”

Pompeo را تکذیب کرد که NPR مصاحبه بود هر مطلب “مقابله” است که هر مصاحبه او داده است و گفت که روزنامه نگاران مجاز به از او بخواهید هر چیزی که آنها می خواهند.

“در امریکا است که عظمت ملت ما: خبرنگاران مانند خودتان بپرسید هر گونه سوال به من و تمام سوالات,” او گفت:. “ما آشکارا صحبت. ما بیان به نظر ما آنها بپرسید سوالات خود را. این که چگونه ما در ادامه در امریکا است.”

او گفت: این موضوع که خبرنگاران مجاز به سفر در هواپیما خود را بستگی دارد “مجموعه خاص از رفتارهای” که شامل صداقت و گفتن حقیقت است. “هنگامی که آنها را انجام دهد که آنها را وادار به شرکت و اگر آنها نمی, آن را فقط مناسب نیست رک و پوست کنده این عادلانه نیست به بقیه روزنامه نگاران که در حال شرکت در کنار آنها.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Pompeo گفت که می فرستد “کامل پیام است.”

“این یک پیام مناسب در مورد آزادی مطبوعات. آنها به سوال او گفت:” و اشاره کرد که یک سوم NPR خبرنگار با حضور خود در کنفرانس خبری در اوکراین در روز جمعه. “آن باز در امریکا است. من آن را دوست دارم. من امیدوارم که بقیه جهان را به دنبال خواهد داشت ما آزادی مطبوعات و چیزهایی که ما در ایالات متحده انجام دهد.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im