ان پی آر

پس از چند ماه از شیب تند کاهش ترافیک هوایی است چیدن

بزرگنمایی این تصویر

خالی ترمینال در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی. به طور معمول شلوغ چک در ایالات خطوط هوایی ترمینال بود به طرز مرموزی آرام در آوریل 24. دیوید Schaper/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید Schaper/NPR

تابستان فصل مسافرت است و لگد زدن به در این سال با عدم اطمینان بیشتر از هر زمان در حافظه اخیر است. Coronavirus همه گیر باعث شده است میلیون ها نفر از مردم به انصراف از تعطیلات و سفر برنامه. خطوط هوایی از دست داده اند و میلیاردها دلار درآمد پرواز تقریبا خالی هواپیما و لغو هزاران پرواز.

ایالات متحده در انجمن سفر گفت: بیش از نیمی از صنعت 15.8 میلیون کارگران شغل خود را از دست و این گروه پیش بینی هزینه های سفر این تعطیلات آخر هفته می شود حدود یک سوم از سطح سال گذشته — $4.2 میلیارد دلار در مقابل $12.3 میلیارد دلار در سال 2019.

“اقتصاد ملی ما در رکود است اما صنعت سفر در حال حاضر در یک افسردگی” ایالات متحده در انجمن سفر رئیس جمهور و مدیر عامل راجر داو در انتشار اخبار گفت. “مربوط به سفر کسب و کار شده اند آمار نامتناسب با همه گیر است خرید اینترنتی و متاسفانه نیروی کار ما این است که در خط مقدم از این مبارزه است.”

عدم اطمینان است که برای اولین بار در 20 سال AAA است و نه ارائه یک پیش بینی از چگونه بسیاری از مردم خواهد شد سفر بیش از آخر هفته روز یادبود به طور سنتی آغاز تعطیلات تابستان و فصل است. این سازمان گفت که “دقت آمار اقتصادی مورد استفاده برای ایجاد پیش بینی شده است تضعیف COVID-19.”

سال گذشته 43 میلیون آمریکایی سفر برای آخر هفته روز یادبود دوم-بیشترین حجم سفر در رکورد در دو دهه AAA به دنبال اطلاعات. اما این آخر هفته سفر دوره به احتمال زیاد بخشی از آن است. “اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز در عمل این تعطیلات آخر هفته را به مسافرت حجم است که به احتمال زیاد به یک رکورد کم” گفت: پائولا Twidale معاون ارشد رئیس جمهور از AAA سفر.

با وجود این ملال انگیز بهار نشانه هایی وجود دارد که تقاضای سفر است که شروع به تیک تیک کردن است. در تجزیه و تحلیل داده ها از منابع متعدد NPR می یابد و نشانه هایی که بیشتر آمریکایی ها فقط به دنبال کتاب آینده سفرهای اما آنها همچنین سوار شدن هواپیما و شروع به پرواز دوباره.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

اداره امنیت حمل و نقل گزارش 318,449 نفر غربالگری شدند که در آن امنیت فرودگاه ایست های بازرسی در سراسر کشور پنج شنبه; که بالاترین تعداد در دو ماه. آخرین زمان تعداد زیادی از مردم به نمایش در صدر 300,000 شد مارس 23.

آن را هنوز هم 88 درصد کمتر مسافران به نمایش در TSA بازرسی از 2.67 میلیون نمایش در روز شنبه قبل از روز یادبود در سال گذشته, اما آن را بیش از سه برابر تعداد رفتن را از طریق فرودگاه یک ماه پیش در آوریل 22, زمانی که کمتر از 99,000 مردم رفت و از طریق TSA پست های بازرسی.

گروه صنعت هواپیمایی آمریکا می گوید از طریق بسیاری از مارس تعدادی از مسافران پرواز در هر روز کاهش یافته و به پایین دیده نشده از سحر تجاری jetliner عصر 1950s. خطوط هوایی پارک شده بیش از نیمی از ناوگان خود را به عنوان تعدادی از هواپیماها در هوا کرد از بیش از 26,000 پروازهای داخلی یک روز در اواسط ماه مارس به حدود یک پنجم این تعداد در اواخر ماه آوریل با توجه به سایت Flightradar24.

و اگر شرکت های هواپیمایی هنوز از وضعیتی وخیم از طریق سوزاندن نقدی به میزان ده ها میلیون دلار در روز کسب و کار است که در حال حاضر چیدن. در مه 15, خطوط هوایی, پرواز حدود 7000 پرواز و تعداد رو به افزایش است.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

خطوط هوایی جنوب غربی گزارش شده در این هفته است که پس از یک تورنت از مشتریان لغو برنامه سفر در ماه های مارس و آوریل رزرو پیشی اند لغو ممکن است. خطوط هوایی دلتا ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا نیز گزارش داد افزایش مشتریان رزرو پرواز و کمتر لغو به عنوان آنها در حال شروع به اضافه کردن برخی از پروازها برای تابستان سال بعد به شدت پوسته پوسته شدن برنامه های خود را.

شخص ثالث, سفر, سایت رزرو در حال دیدن بیشتر مردم برای جستجو و رزرو پرواز ، جستجو تقاضا برای پروازهای داخلی در برنامه سفر قیف کاهش یافته است بیش از 60 درصد در ماه مارس و در سطح پایین باقی مانده از طریق مارس و اول ماه مه. اما در هفته های اخیر تعدادی از مسافران اضافه کردن ساعت برای سفرهای آنها را در ظرف 30 روز آینده چهار برابر شد و از مارس کم است.

“در حال حاضر تقاضا در سطح هنوز هم به طور قابل توجهی پایین تر از آنها در ابتدای سال و حتی بیش از 10 سال گذشته” قیف اقتصاددان ارشد هیلی برگ گفت. “اما وجود دارد, قوی, سیگنال های مثبت.”

او گفت: ترافیک جستجو و نظرسنجی از مسافران نشان می دهد بسیاری از آمریکایی ها “به خصوص از جمعیت جوان از جمله millennials, [می گویند] که آنها علاقه مند به سفر در تابستان امسال است.”

قیف های اخیر بررسی می یابد تقریبا 75 ٪ از پاسخ دهندگان در آمریکا گفت: آنها قصد سفر در این سال, اما نه تا زمانی که آنها احساس راحت است. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد بیش از 40 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها برنامه ریزی برای سفر هوایی در این تابستان با 25% برنامه ریزی به کتاب سفر خود را در ماه آینده.

بزرگنمایی این تصویر

نادر بینایی در یکی از شلوغ ترین فرودگاه: خالی گیتس در شیکاگو اهار در اواخر ماه آوریل است. دیوید Schaper/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید Schaper/NPR

“تقاضا وجود دارد و من فکر می کنم که مشتریان به خصوص کسانی که در ایالات متحده به دنبال سیگنال به تصمیم گیری زمانی که آن را برای آنها امن است و زمانی که آنها احساس راحتی شروع به سفر دوباره” برگ گفت: “و این امید است که می خواهد در این تابستان.”

با اینحال هواپیمایی و مسافرتی صنایع نیروبخش برای آنچه که انتظار می رود به یک بلند و آهسته بهبودی از این بیماری همه گیر و ترس وجود دارد تجدید حیات این ویروس در پاییز می تواند اضافه کردن بیشتر درد و بدبختی به صنایع در حال حاضر درد و رنج بزرگ مالی و زیان کار است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *