بزرگنمایی این تصویر

آیووا دموکرات’ برنامه کمک به عدم انتقال حزبی نتایج. الکس ونگ/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس ونگ/گتی ایماژ

نوادا دموکرات ها در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای جلوگیری از سردرگمی و خجالت است که خود را همکار دموکرات با تجربه در این هفته آیووا قفقاز.

درست پس از یک برنامه جدید گوشی های هوشمند به سختی شکست خوردند به انتقال آیووا نتایج در شب دوشنبه, نوادا, دولت حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی II با صدور بیانیه ای گفت: “با اطمینان” است که در آیووا نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا در فوریه. 22 تاریخ آن حزب قفقاز.

“ما نمی خواهد به کارگیری همان برنامه یا فروشنده مورد استفاده در آیووا حزبی او گفت:” حتی اگر حزب مشغول به کار بود با شرکت در پشت آیووا برنامه به صورت ماه به منظور توسعه یک سیستم برای جمع آوری و گزارش جلسه رای. در واقع نوادا دولت در حال حاضر پرداخت می شود, توسعه, سایه, Inc., بیش از $50,000.

این معلوم نیست چه نوادا دموکرات ها را به جای استفاده اما یک سخنگوی حزب تایید به NPR که آنها را نمی توان با استفاده از هر نرم افزار یک تصمیم اولین گزارش در نوادا مستقل. قبلا مقامات حزب گفته بود که با استفاده از یک برنامه متفاوت از یک طراحی و توسعه توسط سایه امکان بود.

این حزب می گوید آن را هنوز هم “ارزیابی بهترین مسیر رو به جلو” و اشاره می کند که آن را تا به حال توسعه یافته برخی از برنامه های پشتیبان در صورتی که اولیه آن برنامه شکست خورده است. کسانی که پشتیبان گیری درگیر داشتن caucusgoers استفاده از برگه کاغذ برای ثبت رای خود را و گزارش نتایج بیش از یک خط تلفن. در آیووا این یک نسخه پشتیبان تهیه خط تلفن که حوزه و صندلی و سعی کردم به استفاده از در جلسه شب بود که به سرعت غرق شده پس از برنامه شکست خورده است.

در آینده با یک طرح جایگزین در نوادا چالش برانگیز است. دولت دموکرات قفقاز پیچیده هستند چرا که آنها شامل چهار روز از رای گیری اولیه در ده ها تن از سایت های سراسر کشور. اولیه طرح بود که در اوایل caucusgoers استفاده, الکترونیکی, قرص برای ثبت رای خود را که در نهایت می توان به فردی در حوزه صندلی در جلسه بعد با استفاده از برنامه های مختلف. کسانی که صندلی قرار بود به استفاده از این برنامه برای انجام قفقاز و سپس نتایج نهایی به حزب.

در حال حاضر که پیچیده هماهنگی بین رای اولیه و صدها حوزه در جلسه روز باید انجام شود و بدون هر گونه برنامه های تلفن همراه احتمالا فقط با کاغذ و شمارش دستی.

“آن دو واقعا تکه های بزرگ با تعداد زیادی از تدارکات درگیر و این مهم است که مردم درک آنچه آنها انجام خواهد داد می گوید:” دیوید لوین سابق آیداهو, شهرستان, انتخابات رسمی است که در حال حاضر با حمایت گروه اتحاد برای تامین دموکراسی است.

هر چه روند حزب انتخاب لوین می گوید: این بسیار مهم است که مقامات رسمی و حزبی داوطلب به عمل در پیشبرد بنابراین هر گونه مشکلات و آسیب پذیری می تواند به شناسایی و ثابت قبل از واقعی رای گیری آغاز می شود.

اما وجود دارد نه مقدار زمان باقی مانده است. رای گیری اولیه تنظیم شده است برای شروع در فوریه. 15.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de