پس از زندانی مرگ و میر می سی سی پی, چهره های فشار به اصلاح آن در زندانها

بزرگنمایی این تصویر

Cheryl پورتر نشان می دهد که عکس او چاپ شده از تلفن همراه تصاویری از او را زندانی پسر که زخمی شده بود در یک شورش در Parchman زندان است. “این یک قتل عام” او می گوید. دبی الیوت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دبی الیوت/NPR

در پایان یک روز کاری Cheryl پورتر می کشد به شن درایو از یک خوابه تریلر سفر در برندن می سی سی پی.

“من در واقع می خواهید به خلاص شدن از شر این یکی و یک بزرگتر که” پورتر می گوید. “من می خواهم یک دو خوابه چون زمانی که مایکل به خانه خداوند حاضر است.”

مایکل او 29 سال بوده است زندانی از آنجا که او یک نوجوان بود در چندین اتهام جنایت از جمله سرقت. او به دلیل آزادی در سال 2022.

“اگر او به خانه آمده زنده,” او می گوید.

پسر او در می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman زمانی که شورش آغاز شد در پایان سال گذشته – نتیجه جنگ باند به گفته مقامات دولتی و حساب از داخل زندان است.

“این یک قتل عام,” پورتر می گوید: نمایش تلفن همراه تصاویر را سر پیچیده شده در یک باند.

“این جایی است که آنها او را با ضربه لوله. آنها با ضربات چاقو او را دوازده بار.”

پس Dec. 29 بیش از 30 زندانی اند و در دولت بازداشت کرده است. با توجه به اخبار منتشر شده از می سی سی پی بخش از اصلاحات هشت نفر از کسانی که مرگ و میر هستند نسبت به زندانیان حمله به یکدیگر و سه در حال آشکار خودکشی چهار از علل طبیعی سه نفر از آنها از بیماری یکی مربوط به مواد مخدر است و یکی یک زندانی که تست مثبت برای COVID-19. بقیه طبقه بندی شده به عنوان ناشناخته در انتظار گزارش کالبد شکافی اما با هیچ بازی ناپاک مشکوک.

بزرگنمایی این تصویر

شرکت کنندگان در ژانویه تجمع در می سی سی پی در کنگره آمریکا در جکسون به نام برای دولت برای بستن زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman که در آن تعداد زیادی از مرگ و میر رخ داده است. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

دولت در مواجهه با پرونده های حقوقی و فدرال اعتراض به خشونت شایع بتازد شرایط و فرهنگ غفلت و فساد گرفتار شده است که می سی سی پی زندانها برای چند دهه.

این یک حبس بحران می گوید Alesha Judkins, می سی سی پی امور خارجه مدیر FWD.ما یک عدالت کیفری وکالت ،

او مقصر underfunding مزمن و صدور حکم قوانین که در سمت چپ این سیستم به سر می برند understaffed و در حالت خرابی.

“از آنجا که از تعداد مطلق از مردم در مراقبت دولت و بازداشت آنها نمی توانند با خیال راحت در خانه و یا مدیریت جمعیت است که آنها می گوید:” Judkins.

این چشم انداز مثبت در مرگ و میر کشیده شده توجه ملی, همراه با زندانیان با استفاده از تلفن های همراه قاچاق به سهم چشمگیر تصویری از داخل lockups از دارویی و نقدی و زندانیان تنظیم آتش سوزی. در یکی از پست های رسانه های اجتماعی یک زندانی گفت: هیچ کس از آمدن به نجات خود. “ما نیاز به برخی از کمک به انسان,” او گفت:. “پلیس حتی نمی خواهد آمد در اینجا و دریافت ما از اینجا برو.”

بزرگنمایی این تصویر

تصاویر گرفته شده در طول یک بازرسی های بهداشتی در ماه ژوئن 2019 نشان دادن سوراخ در سقف آسیب دیده دیواره سلولی و شکسته توالت در Parchman زندان ایالتی. بازرسان همچنین با اشاره به کمبود آب در برخی از سلول های قالب در دوش و مسائل دیگر. می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت

وزارت دادگستری ایالات متحده باز کرده است تحقیقات. و خواننده های رپ Jay-Z و Yo Gotti هستند بودجه یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از طرف زندانی — آخرین در یک رشته از دعاوی قدمت آن به سال 1970 است که به دنبال آدرس شرایط غیر انسانی در زندان می سی سی پی که برخی از آنها منجر به فدرال کنترل سیستم در طول سال.

دادستان اردن Siev می گوید طرح دعوی در دادگاه مدعی هر دو حقوق مدنی و قانون اساسی نقض شده است.

“این است که به سادگی یک ماده از ما چگونه درمان افراد در زندان” Siev می گوید. “آنها باید حقوق اساسی. تصاویر و داستان که کاملا هولناک است.”

بودن قفل در می سی سی پی است که در مورد خالص بقا می گوید جان شوالیه سابق فروشنده مواد مخدر و عضو باند که در خارج از زندان برای هفت سال و در حال حاضر داوطلبان برای محدود کردن خشونت در زادگاه خود از جکسون. او برای اولین بار محکوم به زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman زمانی که او 18 سال است.

بزرگنمایی این تصویر

جان شوالیه می سی سی پی, زندان, اصلاحات ائتلاف شده است در خارج از زندان به مدت هفت سال. او می گوید: افرادی که مرتکب جرم “شایسته به مانند یک انسان است.” دبی الیوت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دبی الیوت/NPR

“آنها هنوز هم شما را درمان مانند یک روز مشترک برده چون شما مرتکب جرم” او می گوید. “آنها در حال صدور حکم شما را به زندان اولین و مهمترین, و سپس شما را به مرگ محکوم اگر شما برای زنده ماندن به دلیل شرایط اسفناک.”

نایت بخشی از می سی سی پی, زندان, اصلاحات ائتلاف – گروه فشار به دولت برای رسیدگی به بلند مستند مشکلات.

“آب قهوه ای, اشکالات, موش های آینده,” شوالیه می گوید. “آیا می توانید تصور کنید که چگونه است که ذهنی ظروف سرباز یا مسافر یک فرد ، و آنها انتظار دارند شما به عمل مانند یک مدل شهروند؟”

می سی سی پی در بخش اصلاحات و یا MDOC کاهش یافته است به نظر و جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز در دسترس بود برای مصاحبه با NPR. اما به عنوان بحران رو به وخامت گذاشت و در مدت کوتاهی پس از او در زمان کار در ماه ژانویه ریوز اذعان کرد مشکلات.

“ما در حال کار برای بهبود شرایط,” او گفت:. “در بسیاری از مکان آنها خوب نیست. وجود دارد هیچ کلمه ای برای آن است. آنها وحشتناک است.”

دولت در زمان گام های فوری از جمله استقرار خدمه نگهداری قرار دادن یک دولت محقق جنایی در Parchman و نیاز به یک سرپرست در سایت در تمام زمانها.

در ابتدا برخی از زندانیان منتقل شدند و از آنچه در نظر گرفته شد بدترین واحد مسکن در Parchman و غیر خشونت آمیز مجرم منتقل شدند به زندانهای دیگر. اما در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس, نقل و انتقالات بودند متوقف شد. ریوز نیز متوقف تمام ملاقات است.

“گسترش در زندانهای ما می تواند بدترین سناریو” او گفت:. از آن پس MDOC گزارش کرده است حداقل یک مرگ یک زندانی که تست مثبت برای COVID-19.

بزرگنمایی این تصویر

کالیفرنیا ، تیت ریوز صحبت با خبرنگاران در مورد موضوعات مختلف از جمله وزارت امور خارجه, زندان, سیستم, on Feb. 6. در جکسون را از دست ندهید. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

طرفداران خواستار پرخطر زندانیان منتشر خواهد شد. آنها می گویند ناکافی مراقبت های پزشکی و شرایط غیر بهداشتی را زندانیان آسیب پذیر – به خصوص در Parchman که در آن بازرسی سلامت جزئیات کمبود آب پاک و برق متعدد در سلول.

اما برخی می گویند این زندانیان مسئول شرایط داخل زندان.

“آنها نمی مراقبت از آنچه آنها ارائه شده می گوید:” جیمی آنتونی بازنشسته افسر پلیس از Batesville, می سی سی پی.

“من درک می کنم که چگونه مردم در مورد زندان و شرایط ناعادلانه” او می گوید: با اشاره به به طور گسترده ای در دسترس تصاویری از مسدود توالت گران غرق و سوراخ و پاره شده در دیوار. “اگر آنها پاره و غرق کردن و آنها را لوله کشی سست را به ابزار را به کشتن یکدیگر است که در گسل است؟”

آنتونی به ضرب گلوله کشته شد توسط یک مظنون عضو باند در سال 1996. او شده است لابی مجلس به تصویب یک لایحه که اضافه کردن اضافی زندان زمان برای باند جرایم مرتبط از جمله پشت میله های زندان.

“دار و دستههای اجرای زندانها” آنتونی می گوید. “اگر آنها می خواستند به این زندان آنها خواهید آن را به خاطر ما خیلی understaffed. و البته مانند هر ارتش وجود دارد قدرت در اعداد است.”

دولت تلاش کرده است برای استخدام کافی پاسداران – در حدود نیمی از کسانی که شغل شدند و باز با توجه به 2019 گزارش سالانه از می سی سی پی بخش از اصلاحات. در اوایل این ماه MDOC کاهش حداقل سن برای کار به عنوان یک تادیبی افسر از 21 تا 19 در تلاش برای جذب بیشتر متقاضیان است.

“ما به اندازه کافی ندارد ماموران برای متوقف کردن هر چیزی که می گوید:” جنیفر لوپز که مشغول به کار به عنوان یک تادیبی افسر در Parchman برای 15 سال است. او می گوید: در زمان وجود خواهد داشت دو افسر نظارت بر بیش از 200 زندانی. و زندانیان در زمان استفاده از آن است.

بزرگنمایی این تصویر

Jennifer White سابق گارد در می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman. او در سمت چپ در سال 2017 پس از اینکه بارها و بارها مورد حمله زندانیان چرا که او می گوید وجود دارد به اندازه کافی ماموران برای رسیدگی به جمعیت زندان. دبی الیوت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دبی الیوت/NPR

“آنها می دانستند که ما کوتاه خواهد بود از کارکنان,” او می گوید. “این زمانی است که ضرب و جرح در افسران آغاز شده است.”

او در سمت چپ در سال 2017 پس از حملات مکرر روی تا حد زیادی از کارکنان زن.

“آنها را پرتاب مواد در شما مانند مدفوع و ادرار, آب,” او می گوید. “آن بد است.”

سفید می گوید که او تا به حال مک برای محافظت از خودش. اما آن را به اندازه کافی برای مبارزه علیه یک گزارش رهبر باند که به شدت مجروح ،

سفید که دارای مدرک لیسانس در عدالت کیفری می گوید: او ساخته شده حدود 25000 $در سال به عنوان یک ستوان. پایین پرداخت شد و موضوع را به او می گوید و ساخته شده آن را آسان تر برای زندانیان به رشوه یا تهدید برخی از نگهبانان به قاچاق در قاچاق.

“آنها را در تلفن های همراه همه نوع از مسائل مواد مخدر,” او می گوید. “هر چیزی که شما می خواهید.”

فساد نیز بوده است یک موضوع در بالای صفحه. در 2015, دیرین, زندان, کمیسر, کریستوفر Epps, التماس کرد گناه را به یک رشوه طرح مربوط به زندان قرارداد.

یک جنبش در حال رشد بوده است به فشار دولت برای رسیدگی به مشکلات دیرینه. در یک تجمع سرمایه دولت در اوایل سال جاری معترضان شعار می دادند “آن را تعطیل کند” در یک تماس را به Parchman.

“Parchman زندان مزرعه کشت و زرع” گفت: حقوق مدنی وکیل Jaribu تپه. “آن را تعطیل کند!”

بزرگنمایی این تصویر

زندانيان مرد در یک میدان در Parchman در 1900s. حسن نیت ارائه میدهد از می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه

بدنام می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman شده است یک نقطه کانونی برای اصلاحات در زندان. این یک آلاینده 18 هزار هکتار مزرعه مشغول کار در می سی سی پی دلتا سابق کشت و زرع تبدیل به یک زندان به اجاره محکومین پس از جنگ داخلی.

“می سی سی پی زندانهای همیشه به حال سابقه موجود در پشت سرمایه انسانی می گوید:” دولت دموکراتیک نماینده رابرت جانسون از Natchez اقلیت رهبر در می سی سی پی ،

او به یاد می آورد زمانی که Parchman به عنوان یک عمل “teaming شهر کوچک” با صنایع و کار در مزرعه.

“اما این شهر قفل شده است تا مردم در زنجیر” جانسون می گوید. “آفریقایی-آمریکایی ها در این دولت آن را احساس تداوم برده داری.”

وجود دارد هیچ زنجیره ای در باندهای Parchman امروز. منتقدان می گویند بردگی در حال حاضر در فرم از رهبران باند و ماموران فاسد که به آنها کمک کند.

جانسون می گوید: این یک دستور غذا برای فاجعه است.

“ما لازم نیست که پرسنل و یا امکانات برای حفظ محیط زیست انسانی برای مردم زندانی,” او می گوید.

زندانهای طولانی در قانونگذاری سوز وقتی که می آید به پول در این کشور فقیر می گوید روزنامه نگار جری میچل, بنیانگذار, می سی سی پی مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

“بیش از شش سال گذشته آنها به کاهش بودجه بیش از 200 میلیون دلار برای وزارت اصلاحات” میچل می گوید. “آنها حتی تعویض لامپ.”

در طول زمان او می گوید که در اثر “فقط تقریبا همه چیز را در رفتن به جهنم است.”

که با وجود هشدارهای از سابق زندان کمیسیون که بدون بودجه اضافی سیستم رو نصب بحران است. در حال حاضر آن را واقعیت و رهبران دولت در حال صحبت کردن در مورد اصلاحات.

“ما تعهد و مسئولیت به زمانی که ما مردم محل در بازداشت به ببینید که آنها در حال درمان نسبتا انسانی می گوید:” جمهوری خواه کوین Horan رئیس خانه می سی سی پی اصلاحات کمیته.

رژیم صهیونیستی. ریوز علنا اذعان کرد که دولت نیاز دارد را به زندان آن جمعیت به سطوح قابل کنترل.

“ما می دانیم که وجود دارد مردم در زندان امروز که لازم نیست وجود دارد,” او گفت:. “ما می خواهیم به رفع آن است.”

سوال این است که چگونه و آیا وجود اراده سیاسی برای رسیدگی به موضوع بودجه. ریوز گفته او به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در زندانها در حال حاضر.

جانسون هشدار داد اگر دولت را پرداخت نمی کند در حال حاضر ممکن است مجبور به بعد توسط فدرال دستور.

“آنچه ما در حال حاضر در گرفتن آن ثابت خواهد بود در کل خیلی ارزان تر از اگر ما منتظر وزارت دادگستری به در آمده و به ما بگویید چه کاری انجام دهید” جانسون می گوید.

طرفداران ترس حل زندان بحران را دوباره کنار رانده شود به عنوان ملت و دولت در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

قبل از adjourning به رعایت یک مادر اقامت در خانه, نظم, قانونی کمیته به دنبال اصلاحات از جمله تجدید نظر در صدور حکم اجباری اضافه کردن نیروی کار برنامه های آموزشی و ارائه مسکن موقت. صدها نفر از زندانیان واجد شرایط آزادی مشروط اما نمی تواند منتشر شود چرا که دولت نیاز به آنها را به یک آدرس فیزیکی به خارج از زندان.

Horan می گوید: از اواسط دهه 90 دولت با اتکا بیش از حد به شدت در حبس و نه سرمایه گذاری کافی در برنامه های با انگیزه برای کاهش زمان و کمک به زندانیان انتقال با خیال راحت بازگشت به جامعه است.

او می گوید زمانی که شما بگویید کسی که با 20 سال حبس که هیچ چیز آنها می توانید به کاهش خود حکم آن را آسان به از دست دادن امید است.

“پس کاملا طبیعی است که فردی است که نمی تواند برنامه ریزی به یک مولد الکتریکی یک حکومت مطیع اهل بیت می گوید:” Horan.

این همان سوال مطرح شده توسط زندانی سابق تبدیل مدافع جان شوالیه.

“چه آنها می شود خوب است ؟” او می پرسد.

بزرگنمایی این تصویر

جانیس شرمن co-نوشت: یک کتاب با زندانی برادرزاده قبل از او مرده پیدا شد حلق آویز در سلول خود در ماه ژانویه است. او می گوید: مجازات زندان باید به مقدار یک حکم اعدام است. دبی الیوت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دبی الیوت/NPR

در تاریخ 26 ژانویه در می سی سی پی بخش از اصلاحات خبر از انتشار اخبار که 26 ساله جاشوا نورمن شده بود مرده یافت در صبح روز یکشنبه حلق آویز در یک سلول در Parchman.

“ظاهرا او خودکشی می گوید:” عمه اش جانیس شرمن. “من باور نمی کنم که اتفاق افتاده است به او.”

او می گوید که او تا به حال اجرا شده است و از خشونت و بی رحمی از او برای اولین بار وارد می سی سی پی بخش از اصلاحات در سن 16 سالگی.

“او تا به حال هیچ ایده تروما که در انتظار او می گوید:” شرمن. “این فقط یک داستان بسیار غم انگیز.”

او به او نوشت که یک باند بود و فشار او را به زخم دیگری اهل بیت اما او مقاومت در برابر بود و شده بود مورد ضرب و شتم.

“اگر او خودکشی او شده اند ممکن است تحت فشار به آن را انجام دهد” او می گوید. “فقط وجود دارد و سوالات پاسخ داده نشده.”

او به دنبال پاسخگویی.

“ما نمی توانیم هر چیزی را به او را به عقب, اما وجود دارد بسیاری از مردم را به فرزندان و نوه ها هستند که هنوز هم در آن وجود دارد” شرمن می گوید. “شما نمی توانید هر روز زندگی می کنند دانستن است که شما ممکن است مرگ همان روز است.”

شرمن می گوید: حکم زندان نباید یک حکم اعدام است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im