پس از مرد مسن حمله در حالی که جمع آوری بازیافت پلیس بررسی

ویدیو نشان می دهد یک مرد مسن در حال حمله و با کف دست در حالی که جمع آوری بازیافت در سان فرانسیسکو خیابان باعث شده است تا تحقیقات پلیس مقامات روز دوشنبه گفت:.

اداره پلیس سان فرانسیسکو نوشت: در یک صدای جیر جیر است که محققان به دنبال کمک به شناسایی قربانی و کسی که شاهد این حمله که به آنها مشکوک رخ داده در Bayview محله.

این تصویری که نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته و به سرعت رفت و ویروسی را نشان می دهد یک رویارویی بین یک مرد برگزاری یک شی فلزی و دیگر, آسیایی, مرد که ظاهرا جمع آوری بازیافت.

در یک نقطه, ویدئو نشان می دهد که این مرد قابل توجه قربانی در سر با فلز قطب. چند نفر ایستاده در پارکینگ ثبت حادثه و حداقل یک نفر شنیده می شود, متلک قربانی با استفاده از ناسزاهای و فریاد او را به “رفتن خود را دریافت کنید … قوطی.”

تبلیغات

یک فرد است که دیده می شود در این ویدئو بعد می گوید “من نفرت آسیایی” و تقلید گریه مرد, این ویدئو نشان می دهد.

پلیس گفت: همراه با فشار بود که خیلی زود به برچسب این حادثه یک جنایت نفرت. محققان بلافاصله نمی تواند رسید سه شنبه برای نظر بیشتر.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد به نام اقدامات در فیلم “شرم آور” و “نه انعکاسی از سان فرانسیسکو ما می تواند و باید باشد.”

“خشونت و قلدری و آزار و اذیت غیر قابل قبول است و هیچ جایی در شهر ما,” او نوشت. “ما نیاز به کار را به جوامع ما با هم نه با ایجاد نفرت و بدست آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>