پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه, Mike Bloomberg تعلیق مبارزات انتخاباتی خود

بزرگنمایی این تصویر

مایک بلومبرگ امواج به هواداران خود در سه شنبه شب رویداد در مارس 3. بلومبرگ کاهش یافته دموکراتیک اولیه مسابقه در <URL>. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک اعلام کرد روز چهارشنبه او را تعلیق انتخابات ریاست جمهوری, اگر چه او وعده داده است که حضور او مطمئن است که احساس کردند از طریق نوامبر.

“سه ماه پیش من وارد نژاد برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ در بیانیه ای گفت. “امروز من می روم مسابقه به همین دلیل: برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به دلیل آن برای من روشن است که ماندن در را دستیابی به این هدف دشوار است.”

این تصمیم به دنبال یک ناامید کننده فوق العاده روز سه شنبه. بلومبرگ انداخت حمایت خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که عملکرد قوی در روز سه شنبه.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن.”

بلومبرگ وارد انتخابات ریاست جمهوری اواخر به طور رسمی پریدن در در اواخر ماه نوامبر. او قلم چهار اولیه متحده به تمرکز فوق العاده در روز سه شنبه. او حدود یک چهارم میلیارد دلار از پول خود را فقط در تبلیغات در ایالات متحده رای گیری آوریل 3.

اما کسانی که تلاش نمی میوه. او برنده فقط یک مسابقه American Samoa, و پس از آن تصمیم به خروج از مسابقه.

میلیاردر قادر به یک اثر در مسابقه ، او به طور خلاصه cracked دو رقمی ملی رای گیری اعداد کردم و در مرحله دو بحث تشکر در بخشی به خود بی سابقه هزینه های.

تو با او از در خارج شد مسابقه بلومبرگ صرف بیش از نیم میلیارد دلار در آگهی های تلویزیونی. که بیش از هیلاری کلینتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات صرف شده در آگهی های تلویزیونی در سراسر تمامیت 2016 به گفته نیویورک تایمز.

در حالی که بلومبرگ از مسابقه gusher از پول احتمالا متوقف نخواهد شد.. بلومبرگ انتخاباتی گفته بود که شهردار سابق را صرف “هر آنچه در آن طول می کشد به” ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و در سمت چپ برای باز کردن درب به صرف یک میلیارد دلار در این سال نسبت به این تلاش حتی اگر نامزد به پایان رسید تا بودن مترقی نامزد که او تا به حال کمتر در مشترک با.

بلومبرگ دوم میلیاردر نامزد به رها کردن پس از تام Steyer دور پا در اواخر فوریه.

حمله از زوایای مختلف

بلومبرگ مورد برای خود مبتنی بر این ایده است که او بهترین راه حل مناسب به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. که اغلب جلب خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن که شروع به تماس او را “مینی مایک” در توییتر. رییس جمهور در این توییتی در مورد بلومبرگ بیش از 40 بار در این سال است.

پس از بلومبرگ نظرسنجی شماره شروع خزنده بالاتر از 10 درصد او همچنین شروع به جلب توجه از دیگر دموکراتیک اولیه مدعی است.

در طول بلومبرگ اولین بحث در ماه گذشته سناتور. الیزابت وارن وحشیانه انتقاد او را برای امضای قانونی شهرک با کارکنان زن که مورد نیاز عدم افشای توافق نامه. بلومبرگ کاهش یافته است برای پاسخ به چگونه بسیاری از زنان تحت پوشش چنین موافقتنامه اما سعی کردم به شانه کردن شهرک سازی گفت که مشکل این بود که با زنان “شاید نه میل یک شوخی به من گفت.”

“این فقط یک سوال از شهردار شخصیت این هم یک سوال در مورد electability” گفت: Warren. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم افشای توافق.”

بلومبرگ تلاش برای پاسخ در ارز و همچنین به سوالات دیگر در طول بحث در مورد توقف-و-frisk سیاست هایی که پلیس شاغل در طول زمان خود را به عنوان شهردار جدید نیویورک.

کسانی که سیاست های, که به طور نامتناسبی هدفمند مردم از رنگ گل نشسته بلومبرگ در طول مبارزات انتخاباتی خود عمدتا به دلیل آن را در زمان او تا زمانی برای آنها محکوم می کنند. اولین بار فاصله خود را از سیاست بود و در ماه نوامبر گذشته با توجه به Politifact.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de