بزرگنمایی این تصویر

مترو پلت فرم در ارتش بزرگ پلازا ایستگاه در روز سه شنبه در بروکلین شهر نیویورک. فرانک فرانکلین دوم/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فرانک فرانکلین دوم/AP

شهر نیویورک آغاز خواهد شد به حساب مشکوک COVID-19 مرگ و میر علاوه بر موارد تایید شده توسط یک آزمایشگاه زیر یک WNYC/Gothamist گزارش آشکار سرسام آور افزایش در تعداد از افراد در حال مرگ در خانه اما شامل نمی شود در مقام شمارش چرا که آنها تا به حال تست شده برای رمان coronavirus.

در بیانیه ای استفانی Buhle سخنگوی نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان تایید تغییر در پروتکل.

“دفتر رئیس معاینات پزشکی (OCME) و نیویورک در بخش بهداشت و درمان مشغول به کار هستند هم شامل به گزارش مرگ و میر است که ممکن است مربوط به COVID اما نه آزمایشگاه تایید کرد که رخ می دهد در خانه,” او گفت:. او نمی گویند که این شهر آغاز خواهد شد گزارش مشکوک مرگ و میر همراه با کلی حساب کند.

اعلام می آید به عنوان شهر نیویورک است که سخت ترین ضربه ویروس دیدم بزرگترین واحد-روز تلفات تا کنون از COVID-19 گیر با 727 در حال مرگ در یک دوره 24 ساعته.

حتی تعداد کسانی که موفق به شامل بسیاری از موارد زمانی که اولین پاسخ دهندگان مواجه می شوند کسی که در حال حاضر از درگذشت در خانه و یا سایر بیمارستان تنظیمات. رخ داده است که 280 بار در روز دوشنبه با توجه به داده ها از شهر آتش نشانی.

در حالی که همه از این مرگ و میر هستند لزوما ناشی از COVID-19 آن افزایش بیش از متوسط 25 صفحه اصلی مرگ و میر در این شهرستان بود تجربه قبل از همه گیر جاروب پنج بخش نیویورک.

بیش از دو هفته گذشته این شهر را آتش مقامات گفت: بیش از 2,192 فتح کرد گرفته شد ساکنان شهر نیویورک درگذشت و در خانه های خود نسبت به 453 در طول مدت زمان مشابه سال گذشته است.

از بعد از ظهر سه شنبه در مجموع 3,555 مردم تایید شد فوت کرده اند از از ویروس در پنج بخش نیویورک.

شهردار بیل د Blasio اذعان کرد در روز سه شنبه که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در خانه شد و به احتمال زیاد نیز با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس به معنی مرگ و میر می تواند به اندازه 70 ٪ بالاتر از در حال حاضر گزارش آمار و ارقام.

“ما نمی خواهیم به حقیقت را می دانم در مورد هر مرگ در خانه, اما آن را بی خطر است که فرض کنیم که اکثریت قریب به اتفاق coronavirus مربوط به” او گفت:. “است که باعث می شود آن را حتی بیشتر هوشیار حس چگونه بسیاری از مردم ما در حال از دست دادن است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de