پس از خشک زمستان, چشم انداز خواستار مرطوب شروع به مارس در کالیفرنیا

تمدید هوا برای کالیفرنیا نشان می دهد که بالاتر از نرمال احتمال آسمانی در طول هفته از آوریل 6-10 با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی آب و هوا مرکز.

پس متاسفانه خشک و زمستان است که در سمت چپ بیشتر از دولت با زیر نرمال آسمانی که خبر خوب, اگر چه آن را به یک مقدار زیادی از باران و برف را برای کمبود.

“این است که مناسب و معقول طوفان سیستم” گفت: هواشناس ارشد تاد سالن با سرویس ملی آب و هوا در اخنرد. “این سرد با پتانسیل برف در سیرا.”

بالا-متوسط احتمال آسمانی در ادامه به هفته عید پاک و تمدید چشم انداز نیز برای زیر نرمال درجه حرارت در طول دوره.

تبلیغات

مه نیست یکی از سه مرطوب ماه در کالیفرنیا — کسانی که ژانویه ، فوریه و مارس — و در مرکز شهر لس آنجلس به طور معمول کمتر از یک اینچ است. اما هال می گوید: این طوفان می تواند رها کردن یک نیم اینچ در مرکز شهر لس آنجلس است.

la-me-early-april-season-to-date-02.jpg

آسمانی در طول بیشتر از حالت نرمال است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

اثرات خشک زمستان آشکار در بسیاری از کالیفرنیا گزارش ایستگاه. سن دیگو است که یک نقطه روشن و پس از دریافت 9.87 اینچ از ژوئیه 1. طبیعی مارس 30 9.33 طوری قرار می دهد که سن دیگو در 106 درصد از نرمال. چند مکان دیگر در جنوب کالیفرنیا نیز بالاتر از نرمال: حرارتی دارای 175% پس از دریافت 5.42 اینچ به تاریخ زمانی که آن طبیعی است 3.09. سوزن می ایستد در 165% طبیعی, با 7.03 اینچ — 2.76 اینچ بیشتر از حد نرمال است. لنکستر با 1.58 اینچ بیشتر از حد نرمال است در 123 درصد از عادی به تاریخ. چند نقاط دیگر در Southland در نزدیکی و یا کمی بالاتر از حد طبیعی است که تقریبا جایی که خبر خوب به پایان می رسد.

شمال کالیفرنیا که برخی از امداد در ماه مارس هنوز است به مراتب پشت سر طبیعی است. ساکرامنتو و سان فرانسیسکو در 48% و 49% از عادی به تاریخ بود. به عبارت دیگر هر دو را دریافت کرده اند خانم از نیمی از بارش آنها به طور معمول دریافت خواهید کرد. سیرا نوادا گزارش ایستگاه های همه معلق در هوا در حدود نیمی از نرمال — با شمال سیرا 8-ایستگاه شاخص در 56 درصد از نرمال. این منطقه که در آن حوضه عرضه دولت بزرگترین مخازن.

تبلیغات

دولت مخازن به طور کلی در شکل و خوب است اما ادامه طولانی مدت خشکسالی نیست جواب خوبی برای آینده به ویژه آتش فصل است.

حتی هلال احمر شهرستان است که به طور معمول بسیار مرطوب با 53.9 اینچ از بارش باران از 1 جولای تا مارس 30 است که در 68 درصد از نرمال پس از دریافت تنها 36.9 اینچ به تاریخ. طبیعی برای فصل کامل پایان 30 ژوئن است 64.03 اینچ است.

بنابراین در حالی که هر بارندگی خوش آمدید و مفید آن است که بعید است برای از بین بردن شرایط خشکسالی به خصوص در شمال کالیفرنیا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de