پس از 3 کشته و 18 زخمی در تصادف اتوبوس منشور در سن دیگو, NTSB می فرستد تیم به بررسی

ملی ایمنی حمل و نقل با ارسال تیم به بررسی منشور اتوبوس تصادف کردن بزرگراه بین ایالتی 15 که به کشته شدن سه مسافر و مجروح شدن 18 نفر دیگر این آژانس فدرال روز یکشنبه گفت.

این سازمان که به بررسی حمل و نقل و تصادفات گفت: در توییتر که “یک تیم از چهار” فرستاده شد به صحنه تصادف در پلا مسا منطقه در شمال شهرستان سان Diego فقط در جنوب بزرگراه 76, مقامات گفت.

تصادف رخ داده در میان شرایط بارانی زمانی که راننده منحرف و کنترل از دست رفته از اتوبوس عازم جنوب و بخشی از آزادراه حدود 10:20 صبح شنبه, مقامات گفت. اتوبوس تضعیف پایین خاکریزی و فرود بر روی سقف آن.

برخی از 21 مسافران ترکیبی از بزرگسالان و کودکان بودند پرتاب از اتوبوس در حالی که دیگران به دام افتاده بودند داخل, مقامات گفت. برخی از crawled شده خود به خود.

تبلیغات

سه زن که دوخته بود زیر اتوبوس و دو زن بودند که کشیده از داخل درگذشت قبل از آنها می تواند به یک بیمارستان, مقامات گفت. نام خود را منتشر نکرده بودند.

هجده نفر دیگر گرفته شده بودند به بيمارستان منطقه, مقامات گفت.

راننده این اتوبوس از آمریکا دچار جراحات جزئی و در ابتدا باقی مانده در صحنه گفت: California Highway Patrol افسر Mark Robin. او بعد از آن گرفته شده به یک ایستگاه برای بازجویی.

راننده که نام نشده بود منتشر شد به طور داوطلبانه ارائه یک نمونه خون است که استاندارد در این گونه تحقیقات است. اما مواد مخدر و الکل نیست مشکوک بودن یک عامل در سقوط, مقامات گفت.

تبلیغات

منشور متعلق به اجرایی خطوط یک شرکت مستقر در شرق لس آنجلس. وزارت حمل و نقل وب سایت را نشان می دهد پاک کردن رکورد برای این شرکت که به تصویب تمام بازرسی ها در دو سال گذشته است.

Robin گفت: آن را خیلی زود به تعیین میزان آب و هوا نقش داشته است.

اتوبوس بود که بريدن تا خاکریزی توسط یک سنگین دو تنه در نظر گرفته شد به یک CHP شواهد حیاط. Robin گفت: این امر مورد بررسی قرار گیرد ممکن است مکانیک شکست مانند فرمان و ترمز مسائل.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im