آفریقا و آمریکای لاتین شکننده اهداف coronavirus گسترش

داکار, سنگال – این کشور غرب آفریقا از مالی است تقریبا یک ونتیلاتور در هر 1 میلیون نفر — 20 در همه به کمک بدحال. در پرو با بیش از 32 میلیون نفر حدود 350 تخت در بخش مراقبت های ويژه وجود داشته باشد.

Coronavirus است که در حال حاضر در حال حرکت به بخش هایی از جهان که ممکن است حداقل آماده شده است. برخی از کشورها در آفریقا و آمریکای لاتین فاقد تجهیزات و یا حتی روت سلامت کارگران به پاسخ.

بسیاری از کشورهای در حال کوبیدن بسته مرزها و ممنوعیت اجتماعات بزرگ به امید اجتناب از صحنه های ثروتمند در کشورهایی مانند ایتالیا و آمریکا اما محلی انتقال این ویروس را آغاز کرده است.

حاوی است که گسترش این چالش جدید است. آفریقا کمتر از 800 مورد تأیید و آمریکای لاتین تحت 2,000 اما یک پاسخ اولیه بسیار مهم است به عنوان شکننده سیستم های بهداشتی می تواند به سرعت غرق شده است.

با چنین منابع محدود کارشناسان می گویند شناسایی موارد ردیابی و آزمایش کلیدی هستند.

“ما را دیده اند که چگونه این ویروس در واقع شتاب است که پس از برخی … نقطه اوج. بنابراین بهترین توصیه برای آفریقا است به آماده شدن برای بدترین و آماده سازی امروز” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“ما باید متفاوت و موانع مهم برای مراقبت های بهداشتی در آفریقا است که می تواند یک چالش واقعی,” دکتر گفت: Ngozi Erondu یک محقق ارشد در چتم هاوس مرکز بهداشت جهانی امنیت.

بسیاری از کشورها در آسیا و اقیانوسیه ندارد جداسازی بخش و یا تعداد زیادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای پاسخ به افزایش COVID-19 بيمار, او گفت:.

لیبریا و بورکینافاسو فقط چند فن های خود را برای میلیون ها نفر از مردم است.

دکتر برنارد Olayo بنیانگذار کنیا مستقر در مرکز بهداشت عمومی و توسعه گفت: بسیاری از کشورها در آفریقا نمی توانیم هواکش. حتی اگر هواکش ارائه شد توسط کشورهای دیگر این کافی نیست به دلیل عدم وجود افراد واجد شرایط برای استفاده از آنها.

“این مجتمع آن را بسیار بسیار پیچیده است زیرا این بیماران که در نهایت در هواکش نیاز به دور ساعت مراقبت های بزرگتر تیم است.”

بسیاری از بیماران می تواند به خوبی با فقط اکسیژن, او گفت:, اما نزدیک به نیمی از امکانات بهداشتی در کشورهای آفریقایی ندارد و قابل اعتماد اکسیژن لوازم. متمرکز کننده اکسیژن می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما با توجه مکرر قطع برق در بسیاری از کشورها تولید اکسیژن و فشار سیلندر مورد نیاز هستند زیرا آنها می توانند عملکرد در حالی که قدرت است.

که منطقه ای آفریقا مدیر دکتر Matshidiso Moeti گفت: عدم وجود امکانات ICU و هواکش یکی از بزرگترین چالش های پیش روی این قاره است.

“ما شده اند قادر به شناسایی واردات یک بیمارستان صحرایی-نوع تسهیلات است که می توان راه اندازی و مجهز به برخی از موارد کلیدی مورد نیاز مانند هواکش,” او گفت:. آموزش را آغاز کرده است در جمهوری کنگو و سنگال پس از مراقبت های بهداشتی کارگران آماده خواهد شد آن را به کار گیرند و بانک جهانی کمک های مالی است که در دسترس ساخته شده او گفت:.

این همه گریم. Elsie Kanza سر از آفریقا در مجمع جهانی اقتصاد گفت: بسیاری از کشورهای در حال استقرار درس های آموخته شده از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در 2014-2016 که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 مردم است.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ایجاد شده بود در پاسخ به این که شیوع بیماری ابولا. به عنوان روز پنج 43 کشور می توانید تست برای coronavirus آن را گفت. علاوه بر این میلیاردر چینی جک ما این هفته متعهد به اهدای 1.1 میلیون تست کیت 6 میلیون ماسک و 60,000 لباس محافظ و سپر چهره های به اشتراک گذاری در میان تمام کشورهای آفریقایی.

در ضمن سنگال کمک به توسعه سریع COVID-19 آزمون است که انتظار می رود در ماه ژوئن.

اما برخی از جمله آدما Dempster یک مدافع حقوق بشر در لیبریا هشدار داد که برای حمایت از کشورهای آفریقایی تلاش ممکن است خشک تا اگر موارد افزایش می یابد.

“آن چیزی که نگران کننده است چرا که کشورهای دیگر است که بسیار قدرتمند و پیچیده برای مقابله با چیزهایی مانند این هستند که خود را نگران وضعیت خود,” او گفت:.

آفریقا تنها قاره نگران چه آمده است.

چند کشور در آمریکای لاتین در میان حداقل آماده شده در جهان به صورت یک بیماری همه گیر با سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر نازک کشیده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

پرو وزیر دفاع والتر مرتس محلی گفت امریکا تلویزیون در روز دوشنبه که این کشور کمتر از 400 ماسک در دسترس است.

“این یک مقدار زیادی” او گفت:. “واقعا ما نمی باید زیرساخت های توسعه یافته است که سازمان ملل انجام دهد.”

پرو و کشورهای دیگر در آمریکای لاتین به دنبال تجربه در اروپا به عنوان یک داستان احتیاطی و امید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس موارد قبل از آنها پایمال بیمارستان.

اپیدمیولوژی Cristian دیاز ولز گفت: این اقدامات می تواند به طور بالقوه ایجاد کندتر افزایش موارد است که بیشتر قابل کنترل برای پرو سیستم پزشکی. او گفت: این کشور در حدود 300 تا 350 تخت در بخش مراقبتهای ويژه که نیمی از آن در حال حاضر در حال استفاده است.

“آن را به ما پایمال سیستم بهداشت و درمان,” او گفت: “اگر موارد موشک وار رفتن.

کشورهای دیگر در آمریکای لاتین می تواند کرایه به مراتب بدتر است.

ونزوئلا در رتبه 176th از 195 سازمان ملل در سراسر جهان در آمادگی برای یک بحران بهداشتی با توجه به جهانی بهداشت در ایران, شاخص یک پروژه از جان هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و طرح تهدید هسته ای.

ملت را به سیستم بهداشت و درمان شده است فلج سال از انقباض اقتصادی و سیاسی هرج و مرج و بحران انسانی با افزایش نرخ مرگ و میر نوزادان و بحرانی کمبود آب و پزشکی است.

مهاجرت بحران است که در آن بیش از 4.5 میلیون نفر فرار کرده اند – یکی از بزرگترین exoduses در جهان امروز – می تواند باعث تشدید گسترش ویروس در سراسر منطقه است.

است که از نگرانی های خاص در کلمبیا که در آن نزدیک به 2 میلیون ونزوئلا در حال حاضر زندگی می کنند. بیمارستان ها در امتداد مرز دیده می شود ظرفیت خود را کشیده. Coronavirus همه گیر می تواند نکته بیشتر آنها را بیش از لبه.

“سلامت بدیهی است که سیستم دارای یک ظرفیت است که می تواند به وضوح پیشی گرفته و در کلمبیا و در هر کشور آمریکای لاتین,” دکتر گفت: آلفونسو رودریگز-مورالس معاون رئیس جمهور کلمبیا انجمن بیماری های عفونی.

__

AP خبرنگاران کلارنس Roy-مکالی در Freetown, Sierra Leone, Jonathan پایه-Layleh در مونروویا, لیبریا Babacar Dione در داکار, سنگال, سام Mednick در اوآگادوگو, بورکینا فاسو; Christine مشخصات armario در بوگوتا کلمبیا و ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر