صلح افغانستان در مقابله بازدید اول گیر بیش از زندانی منتشر

کابل – افغانستان رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان جلوتر از همه قدرت در افغانستان-های چلسی هفته آینده علنا مخالفت با یک جدول زمانی برای سریع زندانی آزاد گذاشته و فقط یک روز زودتر در ایالات متحده آمریکا-طالبان توافقنامه صلح.

رئیس جمهور اشرف غنی نظرات با اشاره به اولین مانع در اجرای شکننده معامله است که با هدف پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ پس از بیش از 18 سال و گرفتن رقیب افغان جناح به توافق در آینده کشور خود.

هنوز هم ایالات متحده است گفت: برنامه ریزی آمریکا خروج نیروهای نظامی بیش از 14 ماه است که در ارتباط با طالبان مبارزه با تروریسم عملکرد نه برای پیشرفت در داخل افغانستان شد.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله امضا شنبه به دنبال انتشار تا به 5000 زندانیان طالبان توسط دولت افغانستان پیش از مذاکرات میان افغانستان و جناح به معنای شروع, مارس 10 در پایتخت نروژ است و از اسلو. طالبان را میکشید تا 1000 زندانیان.

غنی گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت افغانستان کابل روز یکشنبه که این نبود وعده ایالات متحده می تواند. او گفت: آزادی زندانیان شد تصمیم گیری برای دولت او را که او آماده نیست برای آزادی زندانیان قبل از شروع مذاکرات است.

“درخواست شده توسط ایالات متحده برای آزادی زندانیان و می توان آن را بخشی از مذاکرات اما نمی توان آن را یک پیش شرط میگویند.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است دیده می شود به عنوان یک فرصت تاریخی برای رهایی ایالات متحده از افغانستان, ملت, تکان درگیری پس از تهاجم اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر 1979. در عین حال آن را نیز می تواند باز کردن به سرعت به خصوص اگر طالبان موفق به ارائه یک وعده است که هیچ حملات تروریستی خواهد بود راه اندازی شد از خاک افغانستان.

در داخل افغانستان مذاکرات بین squabbling جناح های سیاسی و رقیب طالبان در افغانستان هستند و حتی پیچیده تر — حتی اگر یک شکست بالقوه ممکن است کاهش سرعت خروج نیروهای آمریکایی.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس قطر وزیر امور خارجه محمد بن عبدالرحمان آل ثانی گفت: او به عنوان یک زندانی ارز مهم اندازه گیری اعتماد.

“آنچه ما را در اینجا 14-ماه قرارداد که از جمله در این 14 ماه وجود دارد چند چیز است که باید انجام شود چرا که همه چیز به هم پیوسته است,” او گفت:.

“و در آن توافق تبادل زندانیان خواهد شد یکی از اولین اعتماد سازی اقدامات پس از آن باقی خواهد ماند و یک گام بسیار مهم است که ما نیاز به فشار رو به جلو است. و ما باید هیئت های آماده برای جلسه (با) طالبان و دیگران. بنابراین من امیدوارم که مذاکرات شروع خواهد شد بسیار به زودی.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان متی لی در دوحه قطر و Tameem اخگر در افغانستان کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de