پذیرش رسوایی: مهم coronavirus نگرانی حکم قاضی منطقه خلیج مامان به 7 ماه در زندان

الیزابت Henriquez یک منطقه خلیج مادر که به توطئه برای رفع دخترش ” کالج نمرات آزمون و خرید جورج تاون تنیس, مربی جعلی تایید محکوم شد سه شنبه به مدت هفت ماه در زندان است.

Henriquez گناه التماس کرد در سال گذشته در کنار همسرش مانوئل به توطئه برای ارتکاب تقلب و پولشویی با ویلیام “ریک” خواننده نیوپورت بیچ مشاور در مرکز پذیرش کالج رسوایی. در پنج نوبت زن و شوهر اذعان خواننده را همدستان تغذیه دو دختر خود را به پاسخ به آنها SAT و ACT امتحانات در حالی که تظاهر به proctor آزمون. زن و شوهر نیز پرداخت می شود $400,000 برای جورج تاون مربی تنیس به تایید خود دختر به عنوان یک استعداد بازیکن تنیس است که او نمی شد.

در علاوه بر این به هفت ماه زندان ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton دستور Henriquez به پرداخت $200,000 خوب است. برای حفاظت از شرکت کنندگان از coronavirus صدور حکم شنوایی انجام شد ویدئو کنفرانس.

دادستان از باراک اوباما در بوستون که به اتهام Henriquezes و 51 نفر دیگر در خواننده طرح خواسته بود Gorton به ارسال الیزابت Henriquez به زندان به مدت 26 ماه — طولانی ترین جمله آنها می خواهم درخواست در این مورد به تاریخ. آرون کاتز Henriquez سرب وکیل پیشنهاد کرده بود یک جمله از خانه حبس و آزادی مشروط. کاتز اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک عامل وزن در حمایت از بازداشت خانگی به جای حبس.

تبلیغات

اریک روزن سرب دادستان در این مورد گفت: Henriquez باید اجازه داده شود به تاخیر او تسلیم برای خدمت به مدت اما او این جنایات خواستار “معنی حکم حبس.”

مانوئل Henriquez رئیس سابق a publicly traded سرمایه شرکت محکوم خواهد شد در هفته آینده; دادستان خواسته اند Gorton به او را پشت میله های زندان برای 18 ماه.

در مدارک دادگاه واصل قبل از صدور حکم کاتز به تصویر کشیده الیزابت Henriquez به عنوان a down-to-earth New England بومی که به عنوان یک دوست نزدیک قرار داده و آن را در نامه ای به دادگاه زندگی “در دره سیلیکون ولی نه از آن است.”

Henriquez احساس می کند راحت ترین “پوشیدن پرستان hoodie, گوش دادن به بوستون ورزشی, رادیو” دوست نوشت. کاتز گفت: مشتری خود را “همیشه ناراحت کننده شرکت کننده در این کوکتل حزب خیریه مدار بسیار محبوب در میان زنان از دره سیلیکون نخبگان.”

تبلیغات

Henriquez به دنبال خواننده در ژوئن 2014 به عنوان یک conspirator به تقلب و رشوه خواری طرح کاتز نوشت اما به عنوان یک مشروع مدرس به دخترش. “ما بسیار پایین کلید و نه به فشار بر روی کودکان ما,” او نوشت: در مقدماتی ایمیل به خواننده.

خواننده نشان داد تا خود را Atherton صفحه اصلی پوشیدن مرد آهنین مسابقات سه گانه دنده و همیشه فروشنده برنده بیش از Henriquez دختر با صحبت از تدریس خصوصی در دره سیلیکون پوسته فوقانی و یک “اکتان بالا, پر انرژی, ‘می توانید انجام دهید “فروش زمین” کاتز نوشت.

او به تصویر کشیده Henriquez به عنوان یک قربانی خواننده که پس از نشست این “تنهایی و نا امنی بیش محافظ اقامت در خانه مادر با دسترسی به پول” حس خون در آب است. خواننده گفته او از یک راه یقین به جورج تاون کاتز نوشت: در ازای 400.000 دلار کمک مالی به مدرسه, تنیس, برنامه مربی گوردون ارنست می دهد دختر او را یکی از پذیرش اسلات اختصاص داده شده به تیم خود.

“بزرگ و به ظاهر مشروع کمک مالی به جورج تاون تنیس برنامه به نظر می رسید به یک قیمت کوچک برای [دخترش] شادی” کاتز نوشت. این Henriquezes سیمی 400.000 دلار به خواننده بنیاد. در حالی که اعلام شده آن ماموریت بود برای کمک به کودکان فقیر به دنبال یک آموزش و پرورش, خواننده اذعان کرده است که این بنیاد را کمی بیشتر از پاس پول از مشتریان خود را به دانشگاه مربیان آنها می خواستند به رشوه تجهیز آنها خیریه کسر در این فرآیند است.

این Henriquezes’ دختر بستری شد جورج تاون. مقاله خود را گفت او تمرین تنیس سه تا چهار ساعت در روز برنامه خود را توصیف او به عنوان یکی از بالا 50 دختران بازیکنان تنیس در کشور به عنوان رتبه توسط انجمن تنیس ایالات متحده.

“در بهترین حالت” یک مامور اف بی آی نوشت: در یک استشهاد حمایت از اتهامات عنوان شده علیه او پدر و مادر “او به نظر می رسد به رتبه 207th در شمال کالیفرنیا در زیر 12 بخش دختران با کلی برنده/از دست دادن رکورد 2-8.”

Henriquez “می دانستم که آنچه که او انجام شده بود اشتباه بود” وکیل او نوشت که این “نبود درست است, اجازه دهید همراه, حقوقی, راه برای بیان خود را بی قید و شرط مطیع والدین دوست دارم.”

در عین حال او و شوهرش مشغول دوباره در تقلب. گفتن خواننده در یک ایمیل او “در طول ماه مبارک” با دخترش پذیرش به جورج تاون Henriquez نوشت: در یک ایمیل “در حال حاضر به دختر شماره 2!”

تبلیغات

خواننده مرتب برای دختر او را عمل امتحان در یک دبیرستان دولتی در هوستون که در آن دادستان ها ادعا می کنند او رشوه یک تست ناظر به نوبه خود چشم خود را به تقلب. علامت Riddell, یک دانشگاه هاروارد تحصیل کرده مدرسه خصوصی مدیر ارائه Henriquezes’ دختر با پاسخ به او و او به ثمر رساند 30 امتیاز از 36 ممکن است.

به جای پرداخت خواننده مورد توافق $75,000 هزینه برای رفع نمره مانوئل Henriquez با استفاده از نفوذ خود را به عنوان برجسته التحصیل از دانشگاه برای کمک به اطمینان حاصل شود یکی دیگر از خواننده دانشجویان پذیرفته شد و به مدرسه دادستان گفت. دانش آموز خانواده پرداخت خواننده 250.000 دلار است.

در اکتبر 2018 خواننده به نام الیزابت Henriquez در ثبت خط. مقامات فدرال او متقاعد شده بود یک ماه زودتر به همکاری می نماید. او گفت Henriquez IRS شد و حسابرسی خود را پایه و اساس “آنها از من خواست در مورد مبالغ زیادی از پول است که در آمد از شما بچه ها.”

“پس” او در یک نقطه “داستان شما چیست؟?”

“پس داستان من اساسا که شما به پول خود را به ما بنیاد برای کمک به کودکان و نوجوانان محروم” خواننده گفت. این Henriquezes تا به حال کسر از مالیات خود را به لایحه $400,000 که امن خود را از ورود به جورج تاون.

“البته” او پاسخ داد. “کسانی که بچه ها را برای رفتن به مدرسه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im