اقدام وزیر نیروی دریایی عمان در ویروس-کشتی گرفتار در, فرمانده اخراج او

بزرگنمایی این تصویر

وزیر نیروی دریایی توماس Modly در دسامبر 3, شهادت در سنا شنوایی. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

سه روز پس از شلیک سروان. برت Crozier به عنوان فرمانده coronavirus-بیمار هسته ای ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly سوار کشتی لنگر انداخت در گوام و تحویل سوزش و ناسزا رنگ و لعاب انصراف از آن عزل کاپیتان.

NPR به دست آمده است ضبط صوتی از Modly اظهارات.

بسیاری از زخم زبان تحویل داده شده توسط نیروی دریایی بالا غیر نظامی به کشتی را با صدای رسا گله مند خدمه بود بیست و یک مارس 30 نامه Crozier ارسال آن به ایمیل خود را برتر میداند. آن را وخیم توصیف شرایط روزولت به عنوان هزاران نفر از خدمه باقی مانده در هیئت مدیره با وجود ده ها تن از موارد تایید شده از عفونت کروناویروس.

نامه ای به بیرون درز کرده و در مجموعه ای از دیوانگی در مارس 31, روز, سان فرانسیسکو کرونیکل شکست اولین داستان در مورد آن.

“این نظر من است که اگر او فکر نمی کنم که اطلاعاتی که قرار بود برای دریافت به عمومی در عصر اطلاعات این است که ما زندگی می کنند و سپس او) بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: به ملوانان (که در آن نقطه یک صدا شنیده می شود فریاد ” چه f***?’). “جایگزین است که او آن را بر روی هدف است که یک نقض جدی یکنواخت کد عدالت نظامی که همه شما با آن آشنا باشد.”

پنج شنبه گذشته در حالی اعلام کرد که او تا به حال رها 50 ساله سابق نیروی دریایی هلیکوپتر و F-18 جت جنگنده خلبان از فرمان او Modly اصرار او تا به حال هیچ اطلاعات” که Crozier تا به حال چیزی برای انجام با نشت از ایمیل و نامه به کرونیکل. اما روی روزولت اقدام نیروی دریایی, منشی, رنگ تر و محکم پرتره از اخراج فرمانده ادعا نیت.

“این یک خیانت است و من می توانم به شما بگویم یک چیز دیگر: زیرا او که او قرار داده و آن را در فروم و آن را در حال حاضر تبدیل به یک جنجال در واشنگتن و در سراسر کشور حدود یک شهید [فرماندهان] بود که به کمک او نیاز و در نتیجه مجبور به رفتن را از طریق زنجیره ای از فرمان زنجیره ای از فرمان که شامل رسانه ها” Modly تأکید کرد. “و من میخوام به شما چیزی بگویم همه شما وجود دارد هرگز یک وضعیت که در آن شما باید در نظر این رسانه بخشی از زنجیره ای از فرمان.”

Modly هشدار داد خدمه که به Crozier یک محرک قهرمان sendoff به عنوان او به سمت چپ کشتی پنج شنبه که اخبار رسانه ها “دارای یک دستور کار است.”

“و دستور کار است که آنها بستگی دارد که طرف های سیاسی راهرو آنها نشسته و من متاسفم که راه این کشور در حال حاضر, اما حقیقت آن است” گفت: مردی که اقدام شده است کری پس از ماه نوامبر گذشته هنگامی که سابق وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر مجبور شد. “و به طوری که آنها با استفاده از آن به تقسیم آنها با استفاده از آن شرمسار نیروی دریایی از آن استفاده می کنند شرمسار شما در حالی که شما در اینجا برخورد با چیزی است که این کشور تا به حال برای مقابله با بیش از یک صد سال است.”

Pivoting از pillorying اخبار رسانه های Modly مطمئن ملوانان آمریکایی مردم “فکر می کنم از همه مردم در جهان است که می تواند خود را نگه s**t با هم در چیزی شبیه به این که ایالات متحده نیروی دریایی و ملوانان ما,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را وظیفه خود را به شکایت. “اگر این کشتی در مبارزه وجود دارد و hypersonic موشک در آینده شما می تواند بسیار f*****g ترس بیش از حد. اما شما شغل خود را.”

Modly نیز در دفاع از تصمیم خود که او اصرار دارد او خود را برای حذف Crozier از فرمان او.

“معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, جو بایدن, پیشنهاد فقط دیروز که تصمیم من بود جنایی” Modly گفت: ظاهرا اشاره به نظرات بایدن ساخته یکشنبه در ABC دیدار با مطبوعات و متعاقبا ارسال شده در توییتر. “من به شما اطمینان دهم آن بود چون من درک حقایق و کسانی که حقایق نشان می دهد که آنچه که شما کاپیتان بود بسیار بسیار غلط در یک لحظه ای که ما انتظار او را آرام اجرا در آشفته دریا.”

Modly ادعا Crozier نامه نیز تضعیف روحیه کسانی که مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم به جای ملوانان ترک روزولت به قرنطینه می شود و خشکی.

“بنابراین فکر می کنم در مورد زمانی که شما تشویق یک مرد کردن کشتی که در معرض آن به شما” او اضافه شده است. “من درک می کنم شما را دوست دارم ، این خوب است که شما او را دوست دارم اما شما نیاز به او را دوست دارم.”

پنتاگون در ابتدا هیچ اشاره ای در آن مشاوره های از Modly شخصا خواستار روزولت. آنها ارائه شده هیچ متن سخنان او ساخته شده وجود دارد خواستار آن را “یک دیدار خصوصی” توسط نیروی دریایی را بالا گرفته اند.

روز دوشنبه چند ساعت پس از ضبط صوتی از سخنان خود بود به بیرون درز Modly با صدور بیانیه ای.

“من نه گوش دادن به ضبط از سخنان پس از صحبت با خدمه بنابراین من نمی توانم تایید اگر متن دقیق است. گفتاری عبارت بودند از قلب و برای آنها به معنای” او نوشت: در یک پیام ایمیل فرستاده شده توسط پنتاگون مطبوعات عملیات. “من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای تاکید.”

Crozier نمی تواند نظر رسیده است. روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که دوستان گفته کاپیتان حال آزمایش مثبت برای coronavirus و “به تنهایی نشسته در ‘بازدید کنندگان محترم محله’ در پایگاه نیروی دریایی گوام مبارزه با یک عفونت کروناویروس.”

در ضمن یک نیروی دریایی ایالات متحده وبلاگ گزارش روز دوشنبه که تلاش ها همچنان به سوی یک هدف از تست 100% از روزولت خدمه 4,865.

“از امروز 61 درصد از ناو یو اس اس تئودور روزولت خدمه تست شده برای COVID-19 با 173 موارد مثبت تا کنون” وب سایت اشاره کرد. “علاوه بر این 1,999 ملوانان منتقل شده در ساحل. به عنوان تست در ادامه کشتی را حفظ خواهد کرد به اندازه کافی ملوانان در هیئت مدیره برای حفظ خدمات ضروری و پاکسازی کشتی در بندر. شده اند وجود دارد صفر بستری شدن در بیمارستان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im