آکادمی شاعران آمریکایی دریافت 4.5 میلیون دلار کمک مالی

پول و … را در آیه.

“پول یک نوع از شعر” شاعر والاس استیونس یک بار نوشت. که ممکن است اما اشعار به ندرت پرداخت شاعر صورتحساب. هنوز هم شعر خواندن در آمریکا سر به فلک کشید در سال های اخیر با توجه به موقوفه ملی برای هنر’ بررسی مشارکت عمومی در هنر.

آکادمی شاعران آمریکایی روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را دریافت کرده 4.5 میلیون دلار کمک مالی از بنیاد اندرو دبلیو ملون برای شاعران برنده جایزه برنامه یاران — اعتقاد به بزرگترین-همیشه از یک موسسه خیریه برای شعر. که به اندازه کافی برای تامین مالی این برنامه برای سه سال آینده.

شعر مانند “موتور های کوچک است که می تواند … با آن outsized قدرت فوق العاده ای قدرت” الیزابت الکساندر است که رئیس بنیاد ملون می گوید NPR. به عنوان یک شاعر او معتقد است اعطای کمک خواهد کرد که موتور “حرکت کمی سریع تر است.”

از طریق بورس به فرد شاعران برگزیده “ما قادر به ایجاد شرایط و باز کردن خلاقیت از شاعران نه تنها خود را به اشعار بلکه به فکر می کنم” چگونه می تواند جوامع با استفاده از اشعار? چگونه می تواند ما اجازه شعر یک راه است که ما می توانید کشف آنچه در آن به معنی آمریکا در همه این مکان های مختلف در زمان واقعی؟,'” الکساندر می گوید. (این ملون بنیاد است که در میان NPR مالی اخیر حامیان.)

“این یک بازی تعویض می گوید:” شاعر و سابق NEA صندلی دانا گییا. او می گوید که در حالی که چند دلار کمک مالی به هنرهای نمایشی موسسات عادی است شعر جهان ساخته شده است را در کوچک کمک های مالی از تأمین کنندگان مالی. “معمولا آن را $25,000 و شما قرار بود ممنون.”

شاعران برجسته پروژه سال گذشته آغاز شد و فراهم می کند کمک های مالی از $50,000 تا 100,000 دلار به 13 شاعران سراسر کشور است. مولی فیسک شاعر برنده جایزه کالیفرنیا, نوادا, شهرستان پیشگام کارگاه های آموزشی که تشویق بیش از 800 دانش آموزان به نوشتن اشعار در پاسخ به ویرانگر آتش سوزی در دولت است. اد Madden شاعر برنده جایزه کلمبیا, S. C., می گوید NPR او معتقد است که در “شعر به عنوان هنر عمومی” از جمله خوانش شعر بر روی اتوبوس های شهر. برای او یاران او راه اندازی یک جوانان و جامعه کارگاه آموزشی و نقشه های تعاملی به نام “گفتن داستان از شهرستان.”

کلودیا کاسترو لونا, واشنگتن, دولت شاعر برجسته برگزار می شود کارگاه های آموزشی در هشت متوقف می شود در امتداد رودخانه کلمبیا — “مکان های که در آن فرهنگی برنامه نویسی از نوع من ارائه نادر است,” او می گوید NPR. لونا می گوید: yearlong پروژه یک رودخانه بسیاری از صداهای “آورده تزریق شادی و زیبایی یک شور و شوق برای کلمات.”

آکادمی شاعران آمریکایی رئیس Michael Jacobs می گوید: در بیانیه ای که این سازمان “هیجان زده است که این فوق العاده کمک مالی از بنیاد ملون کمک خواهد کرد که ما همچنان به انجام برسانند ماموریت ما و ما را قادر به به طور معنی داری صندوق شاعران که در زندگی مدنی و جوامع خود.”

این 4.5 میلیون دلار کمک مالی است بزرگترین هدیه بشردوستانه به شعر است. که تمایز اموزش لیلی که متعهد بدون محدودیت 200 میلیون دلار به شیکاگو شعر بنیاد در سال 2002. اما اعتقاد بر این است که بزرگترین کمک مالی تا کنون ساخته شده توسط یک موسسه خیریه برای حمایت از شاعران است.

گییا می گوید: داشتن یک بزرگ مانند بنیاد ملون قرار دادن پول واقعی به سمت هنر “است که هر دو رویایی و عملی” و بازتابی از شعر رو به رشد محبوبیت در میان تمام سطوح و زمینه های.

“سی سال پیش من به عنوان یک غیر عادی برای دوست داشتن شعر. در حال حاضر من فقط توضیح واضحات” او می گوید. به عنوان گییا خود شعر پول آن قرار می دهد:

این گریس کف پر لانه دارای سر بالاتر از آب باعث می شود هر دو به پایان می رسد دیدار.

دستورالعمل برای سال 2020 دور از کمک هزینه های تحصیلی هستند ارسال شده در آکادمی شاعران آمریکایی’ سایت. شاعران برجسته “از یک, دولت, شهرستان, شهرستان, خاک ایالات متحده یا قبیله ای کشور بعد از داشتن شده است به طور رسمی منصوب” واجد شرایط هستند.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر