آبه سوخت خشم, چینی, ماسک ساز عجله برای پر کردن سفارشات

توکیو – ژاپن شینزو آبه “در خانه ماندن” پیام اتحاد سوخت خشم و اتهامات که او نسبت به افرادی که نمی توانند در خانه استراحت به این دلیل که دولت اجتماعی فاصله اقدامات داوطلبانه و نمی آیند با جبران خسارت.

برخی از مردم در واکنش به پیام خود در توییتر گفت: آبه عمل مانند “یک اشراف زاده.” این ویدیو یک دقیقه ای منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد آبه در خانه نشسته قیافه cuddling سگ خود را با خواندن یک کتاب جرعه جرعه از جام و کلیک کردن بر روی کنترل از راه دور. سرگرم Gen Hoshino به نظر می رسد در بخشی از این ویدئو, اما بعدا گفت که این کلیپ از او نواختن گیتار در خانه مورد استفاده قرار گرفت و بدون اجازه او.

آبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان ها سه شنبه گذشته و گسترش آن به سراسر کشور روز شنبه. او درخواست مردم برای ماندن در خانه و کاهش تعاملات به میزان 80% اما او می خواهد کسب و کار غیر تعطیلی صبر کنید تا اثرات ماندن صفحه اصلی درخواست ها مورد بررسی قرار گرفت.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike جلو رفتم و خواسته های غیر ضروری کسب و کار از جمله به عنوان میزبان کافه, سینما و مدارس به نزدیک تا 6 می با برخی استثنائات اما بسیاری دیگر استان کاهش یافته است. سایتاما در شمال توکیو آغاز شده و غیر ضروری کسب و کار تعطیلی شنبه و رژیم صهیونیستی است. Motohiro اونو گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست دولت مرکزی برای حمایت مالی برای جبران تعطیلی کسب و کار.

بسیاری از شرکت های ژاپنی در حال آهسته به سوئیچ به کار از راه دور و بسیاری از مردم هنوز هم رفت و آمد به شغل خود.

ژاپن تا به حال 7,255 تایید موارد عفونت کروناویروس و 114 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام دوشنبه.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— ‘آرام گسترش’: مقامات کره جنوبی که نگرانی های یک “آرام گسترش” از این ویروس با اشاره به انتقال در میله ها و دیگر امکانات تفریحی است که ظاهرا نشان می دهد کاسته نگرش اجتماعی فاصله. نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: مسئولان بحث شد دستورالعمل جدید است که اجازه می دهد تعامل در برخی فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در حالی که همچنین حفظ فاصله.

— ساخت ماسک: ماسک و ضد عفونی پاک کردن تولید کننده ووهان Zonsen میگه 50 میلیون دلار در سفارشات از کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا را حفظ خواهد کرد آن را در کامل ظرفیت تولید تا ژوئن. صادرکنندگان چینی روبرو هستند سختگیرانه بازرسی کیفیت از تنظیم کننده پس از رسیدگی به شکایات ساخته شده بودند و عام کالاهای فروخته شده در خارج از کشور.

— بیشتر مسافران مثبت: چین گزارش 108 موارد جدیدی از کروناویروس عفونت 98 از آنها وارد شده است. جدید داخلی موارد هفت ثبت شد در استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه و در جنوب مرکز کسب و کار از گوانگجو است. چین رسمی در مجموع در حال حاضر 3,341 مرگ و میر در میان 82,160 افرادی که تست کردم مثبت است.

— خانه سالمندان مرگ و میر: نیوزیلند ثبت پنجمین مرگ ناشی از COVID-19 و سوم در ارتباط با استراحت در خانه, Christchurch, که در آن تعدادی از ساکنان و کارکنان آلوده می شوند. پرستاری خانه های مسکن سالمندان و افراد دیگر بیشتر در معرض این ویروس شده اند نگران کننده نقاط داغ از عفونت در سراسر جهان است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im