الست کارناوال دوباره یهودی کلیشه در آن رژه

بروکسل – از الست کارناوال باز با رژه یکشنبه که دوباره شامل برخی از تصاویر کلیشه ای از مسلمانان با وجود هشدارهای از سازمان برای جلوگیری از هر گونه ضد سامی تصاویر در پی در سال گذشته رسوایی.

کارناوال بود لگد کردن سازمان ملل متحد یونسکو در فهرست میراث در سال گذشته پس از یک شناور مملو از ضد سامی نمادهای مطرح در سراسر جهان دارند.

جشنواره کمیته صندلی خنجر Verleysen گفت: شناور یا افراد “است که بیش از تمام محدودیت ها” از نجابت خواهد بود گرفته شده از رژه. در اوایل این هفته به نام اسرائیل در بلژیک به قراضه سالانه الست رژه. در عین حال یک گروه چهار راه می رفت در سراسر رژه در لباس شبیه به حشرات با کلاه خز پوشیده شده توسط برخی از فوق العاده متعصب و مردان است.

اتحادیه اروپا از یهودیان آمریکایی کمیته بلافاصله نام در اتحادیه اروپا به بررسی رژه.

“بلژیک مقامات چیزی برای جلوگیری از آشکار ضد سامی لباس که به وضوح نقض موسس اتحادیه اروپا ارزش های ساخته شده در درس هولوکاست و جنگ جهانی دوم” گفت: Daniel Schwammenthal مدیر AJC مستقر در بروکسل اطلس موسسه.

اکثریت قریب به اتفاق 75-به علاوه رسمی نوشته در رژه 92 edition ممکن است لمس کردن در هر چیزی از تاون هال سیاست به مبارزه با تروریسم در اروپا و تغییر جهانی آب و هوا, اما چندین دوباره برجسته موضوع که ناشی از چنین داد و بیداد.

کارناوال گروه ادعا می کند خود را سه روز جشنواره حق مسخره همه چیز حتی کسانی که مضر به دیگران است. اما حتی رئیس جمهور از شمال فلاندر بلژیک که در آن جشنواره برگزار می شود هشدار داد در برابر توهین و یا بیش از حد تمسخر مردم است.

یک شناور بود در مورد “الست دادگاه” از آنچه قابل قبول است به عنوان طنز و انجام سه عروسک خود را در هر شناور حمل برخی از تصاویر کلیشه ای از یک یهودی مسلمان و یک کشیش کاتولیک روم. برخی از گروه های کوچکتر نیز با تکیه بر یهودی کلیشه برای ارائه خود را.

کارناوال در شهر صنعتی الست ریشه در قرون وسطی و اغلب ویژگی های طنز شناور است که عکس را در محلی سیاستمداران و قدرتمند است.

سال گذشته جشن ویژه یک شناور به تصویر می کشد یهودیان با ویژگی های اغراق آمیز و سمت قفل ایستاده بیش از کیسه های پول. این کاریکاتور به یاد می آورد ضد سامی استعارههای از قرون وسطی و آلمان نازی.

الست است که اروپا یکی از معروف ترین کارناوال و معمولا یک جشن لجام گسیخته و بدون نگه می دارد-منع طنز و هجو است. سیاستمداران و رهبران مذهبی و ثروتمند و مشهور هستند و خستگی ناپذیر تمسخر در طول سه روز جشنواره پیش از کاتولیک رومی لنت.

یونسکو گروه یهودی و اتحادیه اروپا را محکوم کرد سال گذشته شناور به عنوان ضد سامی با اتحادیه اروپا گفت: آن را مصرانه خواست تا سند چشم انداز از 1930s.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>