خالی سیرز فروشگاه سایت به صورت موقت بیمارستان در شهرستان ریورساید در میان شیوع کروناویروس

یک روز پس از نزدیک به 100 ماهر پرستاری مرکز بیماران تخلیه شدند از یک شهرستان ریورساید تسهیلات به دلیل مسائل نیروی انسانی, مقامات اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن یک دوم موقت بیمارستان در بخش غربی این شهرستان برای کاهش استرس در بيمارستان منطقه در میان coronavirus بحران است.

مقامات شهرستان بسته ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در روز چهارشنبه پس از چندین کارکنان را نشان نمی دهد برای کار. پیش از آن در هفته 34 بيمار و 16 کارمندان آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس گفت: دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر.

قیصر گفت: معلوم نیست چرا کارکنان نمی رفتن به کار می کنند اما این موضوع مشکلات مقامات به عنوان موارد در ادامه به افزایش در این شهرستان است. همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد 1,280 تایید COVID-19 موارد 125 بهبود و 33 مرگ و میر در شهرستان ریورساید.

“در سراسر کشور با ما در بهداشت و درمان کارگران قهرمانان در نظر گرفته و آنها را به درستی هستند. آنها اولین خط دفاع” قیصر گفت: در یک کنفرانس رسانه های چهارشنبه. “اما مفهومی که قهرمانی است و مردم ماندن در پست های خود را. من نگران این می تواند به افزایش سطح رها کردن مهم نیست چگونه توجیه این استدلال ممکن است و دولت مجوز هیئت مدیره را تعیین می کند.”

تبلیغات

در پاسخ مقامات روز پنجشنبه گفت که آنها به نوبه خود یک سابق سیرز در گروه فروشگاه ایساکو خیابان به یک مرکز موقت. این 90,000 فوت مربع ساختمان خانه 125 تخت که ارائه شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی, مقامات گفت. این شهرستان تا به حال شده است به جستجو برای یک محل برای حدود دو هفته است.

خوزه Arballo این شهرستان ارشد اطلاعات عمومی متخصص گفت: کارکنان مشغول به کار خواهد شد “واقعا سرعت” برای دریافت فدرال مرکز پزشکی و در حال اجرا. معلوم بود که این تسهیلات خواهد بود آماده پذیرش بیماران است.

“حرکت کردن پزشکی شکننده مردمی از ماگنولیا [توانبخشی و پرستاری Center] فقط آغاز شد,” قیصر گفت. “وجود خواهد داشت بسیاری از مردمی که [خواهد شد] نیاز به مراقبت از زمانی که بیمارستان های ما شروع به گرفتن بازدید و دوم این ایستگاه به معنی ما باید همان اضافه ظرفیت در ما غربی شهرستان که ما در شرق است.”

فدرال مرکز پزشکی خواهد شد که تمام تجهیزات مورد استفاده برای اجرای اولیه بیمارستان مانند قابل حمل غرق داروها و تکمیل واحد از تجهیزات حفاظت شخصی, مقامات گفت. مواد را در طبقه دوم از ساختمان برای ایجاد دو ایستگاه است که برای مراقبت کمتر حاد بیماران. حدود 30 تا 40 کارکنان خواهد شد کارکنان وجود دارد.

تبلیغات

Riverside County بیمارستان حرکت پایدار noncritical بیماران به این محل و شهرستان های دیگر فدرال پزشکی ایستگاه در Indio. این اجازه خواهد داد که ظرفیت بیشتری در شهرستان موجود بیمارستان ها برای پاسخ به نیازهای مهم تر بیماران, مقامات گفت.

“ما به زودی باید هر تخت بیمارستان در ریورساید شهرستان” کانتی استاد راهنما: کارن اشپیگل گفت. “این ایستگاه را به ما بدهد بشدت مورد نیاز فضای تخت, به طوری که تیم پزشکی می تواند ادامه تلاش های قهرمانانه برای درمان بیماران بیشتر نیاز دارند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im