دیوان عدالت بازديد: نگاهی به پشت صحنه

بزرگنمایی این تصویر

قاضی جان رابرتز آماده به صحبت در دانشگاه کنتاکی دانشکده حقوق قضایی کنفرانس و سخنران سری در Lexington, Ky, در فوریه. 1, 2017. Timothy D. ایزلی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Timothy D. ایزلی/AP

به تازگی وارد گزارش نشان می دهد که دیوان عالی کشور دریافت کنید نه دیگران بزرگ و نه هدیه با ارزش زمانی که آنها صحبت می کنند در دانشگاه های دولتی. اما عمومی و مطبوعات دسترسی اعطا شده توسط قضات است منحصر به فرد.

دو قاضیان—نیل Gorsuch و ساموئل Alito–دسترسی محدود به ظاهر خود و حتی در مواردی منع ضبط سخنرانی های خود به صورت آرشیوی اهداف است.

این گزارش که توسط سازمان غیر حزبی رفع دادگاه ستایش تمام قضات برای بیرون رفتن از راه خود را به صحبت می کنند در دانشگاههای دولتی و نه فقط نخبگان مدارس خصوصی که آنها را قانون کارمندان باید حضور داشتند. در این گزارش که تقریبا یک سوم از تمام کالج ها و دانشگاه های بازدید شده توسط قضات شد و نهادهای عمومی.

FTC در بر داشت برخی از لغزش های یو پی اس در افشای بازپرداخت هزینه های سفر-هیچ یک از آنها عمده–توسط قضات Sonia Sotomayor و کلارنس توماس. زمانی که FTC با اشاره به حذفیات هر دو قضات گفت: از طریق دادگاه مطبوعات که آنها را اصلاح و خود را افشا اشکال.

ترین بخش های سفر و اسکان هزینه های معمول هستند. قضات سفر تجاری است. گاهی اوقات یک دانشگاه صاحب یک هواپیمای خصوصی که آن را می فرستد به حمل و نقل عدالت را به یک محل است که به راحتی در دسترس از واشنگتن اما این پرواز نادر است. عدالت Alito حتی کاهش یافته است یکی از این ارائه کرده است.

بسیاری از قضات اجازه داده یا زنده و یا به طور خلاصه با تاخیر ارسال آنلاین از سخنان خود در دانشگاه. اما دو نفر از قضات نیست. عدالت Gorsuch در سال 2017 حاضر اجازه می دهد تا سخنان خود در دانشگاه لوئیزویل از تلویزیون پخش شود در هر فرم. امتناع جلب شکایت از کارکنان اداری دانشگاه که اشاره کرد که قاضی جان رابرتز عدالت توماس و سن. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا نه محدود کردن دسترسی به رسانه در راه همان زمانی که آنها صحبت می کرد و در مدرسه با توجه به گزارش.

Gorsuch همچنین دسترسی محدود به صورت ظاهر در دانشگاه کنتاکی. اگر چه او دعوت شده بود توسط Heyburn ابتکار که لوایح خود را به عنوان کشور تنها مرکز اختصاص داده شده به حفظ فدرال قضایی, تاریخچه دانشگاه بایگان محروم شد از ضبط Gorsuch بحث به حفظ آن برای آیندگان. یک صدای جیر جیر از این بحث شد و در نهایت ارسال شده است.

عدالت Alito نیز منع هر گونه پخش از بحث خود را در دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده حقوق در سال 2017. تمام فایل های صوتی و تصویری مداخله ممنوع شد, برای پخش, اهداف است. “Alito حتی تا آنجا پیش رفت که به درخواست که دانشگاه نه زنده توییت در طول سخنان خود” با توجه به گزارش.

رئیس دادگستری رابرتز در زمان “های مختلف هر چند به خوبی استفاده می پونز” زمانی که او به استین سخنرانی در دانشگاه مینه سوتا قانون مدرسه FTC گزارش شده است. رابرتز اجازه بحث خود را به ضبط و در دسترس آنلاین پس از رویداد. ستمیر به دنبال همان دوره زمانی که او تحویل استین سخنرانی در سال 2016 به عنوان عدالت النا کاگان در سال 2019.

کاگان سخنرانی در دانشگاه ویسکانسین ستمیر سخنرانی در دانشگاه رود آیلند و عدالت اموزش Bader Ginsburg بحث در Montclair State University شد تمام زندگی جریان.

عدالت Stephen Breyer اجازه بحث خود را در دانشگاه شهر نیویورک به ضبط و ارسال آنلاین پس از آن و در ستمیر اجازه مشابه فيلبرداري در CUNY به صورت آنلاین ارسال شود پس از آن “سازگار با [مدرسه] معمول عمل” با توجه به FTC گزارش.

در حالی که قضات “تحت هیچ اجبار به سفر به این کشور و صحبت می کنند به مردم همه آنها را انجام دهید” گزارش روزجهانی. در همان زمان میزان که این وقایع عمومی تبدیل شده اند “بسیار طراحی شده و اغلب محدود حوادث از نظر محتوا می آید به عنوان یک کمی با تعجب گفت:” FTC جمهور گیب راث.

شاید. اما قضات اغلب می خواهید آن را روشن ساخته جلوتر از زمان است که وجود دارد برخی از افراد هستند که در خارج از مرزهای. اتاق های عدالت ستمیر مثلا با ارسال این پیام به دانشگاه شهر نیویورک کارکنان در سال 2016 ترک هیچ چیز به شانس:

“لطفا ساخته شده برخی از دانش آموزان خود را می دانم که عدالت قدردانی است که مخاطبان می خواهم او را به اظهار نظر در مورد مسائل جاری…با این حال او معتقد است که خواهد شد از دست دادن اعتماد به نفس در قوه قضائیه اگر قضات اظهار نظر کردن در مورد و یا مسائل.” به زودی در ادامه می گویند که عدالت “می کند پاسخ به سوالات در مورد مسائل است که ممکن است قبل از دادگاه در حال بررسی موارد اساسنامه یا قانون پیشنهادی” و نه او “بیان دیدگاه های خود را در رفتار و نظرات دیگران…در نهایت عدالت نمی خواهد توضیح یا تعریف او ‘نظرات’ در هر راه است.”

مدارس خود را گاهی اوقات به نظر می رسد عجیب مشتاق به محدود کردن سوالات. UCLA دانشکده حقوق کارکنان “پیشگیرانه ارائه شده” برای ارسال سوالات به عدالت کاگان در پیش او ظاهر یک پیشنهاد کاگان پذیرفته پرسیدن که 11 از 40 سوال شده بود نکردن از این رویداد. در میان آنها یک سوال در مورد “آیا Gorsuch ورود تغییر کرده بود هر چیزی در مورد دادگاه دینامیک” یک سوال در مورد اینکه او چگونه او را انتخاب کارمندان حقوق و یک سوال در مورد تجربه خود را نه تایید کرد و در سال 1999 برای یک صندلی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا. (خواهان مسدود توجه نامزدی آنها به عنوان انجام بسیاری دیگر از کلینتون قضایی نامزد قبل از 2000 انتخابات ریاست جمهوری.)

رفع این دادگاه دارای یک دستور کار است. آن را برای چند سال مبارزه برای یک قانون فدرال که دستور پخش تلویزیون از دیوان عالی کشور استدلال و آن را دنبال شفافیت بیشتر در مورد دیوان عالی کشور’ امور مالی.

آن را نیز ترویج ایده های رسمی منشور اخلاقی برای دادگاه عالی به عنوان مخالف به اصول اخلاقی وجود دارد که برای دادگاه های پایین تر یک کد است که دیوان عالی کشور به صورت داوطلبانه با رعایت ترین بخش.

هنوز هم به عنوان FTC جمهور راث مشاهده “آن است که به خوبی شناخته شده” است که دیوان عالی کشور در صورت “به طور قابل توجهی کمتر” افشای عمومی مورد نیاز از مقامات در قوه های مجریه و مقننه از دولت فدرال است. این چیزی است که FTC را به تغییر دهید.

بنابراین سازمان سوار بر چیزی از پایان اجرا کامپایل به عنوان بهترین آن می تواند یک لیست از دانشگاه های دولتی بازدید قضات در طول چند سال گذشته. سپس آن ها را در زمینه های عمومی-ثبت درخواست از کسانی که در مدارس تحت قانون دولت به دنبال کسب اطلاعات در مورد هزینه های سفر و امنیت و هزینه ایمیل رد و بدل شده با دیوان عالی کشور کارکنان ،

بسیاری از درخواست برای اطلاعات واصل شد در پاییز سال 2019. در ماه مارس از سال 2020 FTC می گوید آن را دریافت کرده بود 3,793 صفحه از اسناد از 13 کالج ها و دانشگاه ها. شامل همه قضات به جز Kavanaugh که پیوست دادگاه در اواخر سال 2018 است.

این گزارش نشان می دهد که قضات به طور معمول نصیحت مدارس که آنها ممنوع از شرکت در هر نوع مالی است. مدارس با اینحال گاهی اوقات با پر کردن لیست مهمان در این حوادث با “مشخصات بالا و بالا خالص ارزش خالص” افراد اساسا کشت آنها را برای آینده کمک های مالی. به سختی تعجب آور با توجه به اینکه اکثر مدارس دولتی دیگر می تواند بستگی به بودجه دولت برای بقا و باید به نوبه خود به کمک های مالی خصوصی برای بسیاری از بودجه خود را.

وجود دارد چند جالب قطعات در مواد ارائه شده توسط مدارس دولتی. یک سند ارائه شده توسط دانشگاه مینه سوتا نشان داد که رئیس دادگستری برخی متمایز آلرژی غذایی است. FTC به طور داوطلبانه کاهش یافته است به فاش کردن آن و در واقع خواسته دانشگاه به اکنون می توانید این ایمیل با اطلاعات محذوف.

دانشگاه کانزاس دانشکده حقوق و دانشگاه بوفالو دانشکده حقوق ادعا وجود دارد اسناد و مدارک پاسخگو به FTC سند درخواست. و دانشگاه آلاسکا در فربنکس و دانشگاه هاوایی شکست خورده اند برای پاسخ جز به می گویند که آنها با دریافت درخواست سند.

بیشتر مدارس به اتهام هزینه های اسمی برای این سند را جستجو کنید. اما ایالتی میشیگان و دانشگاه کلرادو خواسته برای 600 $و $460 به ترتیب مطابق با سند درخواست–بیش از حد غنی برای FTC خون. اگر آن “فصل” هزینه “قرار بود برای بازداشتن ما از به دست آوردن ظاهرا اطلاعات عمومی, حدس بزنید چه: آن کار می کرد گفت:”FTC را راث.

در مواجهه با این معضل FTC به دنبال باریک درخواست خود, درخواست, کلرادو, به عنوان مثال برای نام افرادی را که فرستاده بود بیشتر ایمیل به عقب و جلو به دیوان عالی کشور در این منجر به این رویداد وجود دارد.

این نام در بالای لیست بود Lise Menn, CU, استاد بازنشسته زبان شناسی. Menn نوشت: یک کتاب در غم و اندوه در سال 2014 که شامل مقالات در مورد چگونه به مقابله هنگامی که یک مرد متاهل می میرد. عدالت Ginsburg نوشت: پیشگفتار این کتاب است. شوهرش مارتی Ginsburg, درگذشت در سال 2010 و ظاهرا Ginsburg و Menn مانده اند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im