یک استودیو در نوک انگشتان خود را: 5 برنامه معلمان با استفاده از به دانشجو پادکست

Some of the apps teachers are using.

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

کارن Keating هشتم-کلاس زبان انگلیسی دانش آموزان در کاهش دوفین مدرسه در Hummelstown Pa. آتش تا لپ تاپ خود را و جمع آوری یک بسته نرم افزاری با گلوله برف زدن میکروفن. با کلیک ماوس لپ تاپ خود را تبدیل به استودیو و آنها آماده برای ضبط.

Keating کلاس نوشتن و ویرایش پادکست که آنها را ارسال به NPR, دانشجو, پادکست, چالش, و مانند بسیاری از معلمان Keating با استفاده از نرم افزار برای کمک به آنها آن را اتفاق می افتد.

به عنوان معلمان و دانش آموزان در سراسر کشور در حال کار بر روی پادکست ما را در بررسی با مربیان برای دیدن آنچه که ابزارهای دیجیتال استفاده می کنید ،

خبر خوب است ؟ بسیاری از این برنامه ها رایگان هستند. آنها نیز در دسترس است. در بسیاری از کلاس های درس این روز معلمان و دانش آموزان باید خود را, لپ تاپ Chromebook یا iPads ها. در بسیاری از موارد این تکنولوژی در حال حاضر دانلود و مانند Keating هشتم-دانش آموزان کلاس, دانش آموزان, این روزها خیلی تکنولوژی زرنگ و دانا در حال حاضر.

Subscribe button

همه که بدان معنی است که معلمان می توانند تمرکز ماده — ایده نوشتن روایت ویرایش — به جای روند.

“من می توانید زمان را صرف کمک به دانش آموزان توسعه داستان های خود را به جای توضیح این برنامه می گوید:” آماندا Suttle یک معلم انگلیسی که با استفاده از لنگر برنامه برای کمک به نوجوانان و سالمندان خود را دریافت پادکست ها در شکل در لیس دره دبیرستان در نیوآرک, Ohio.

بنابراین با چند هفته هنوز هم برای رفتن قبل از مسابقه مهلت در اینجا برخی از برنامه ها و برنامه های معلمان به ما گفت که آنها با استفاده از. (البته ما حمایت از این, ما فقط به اشتراک گذاشتن آنچه که ما شنیده ایم از بسیاری از شما).

لنگر

طراحی و توسعه توسط Spotify فکر می کنم از لنگر به عنوان یک تلفن همراه ضبط استودیو: با یک اتصال wi-fi شما می توانید ضبط با افراد مختلف در مکان های مختلف در همان زمان (به عنوان طولانی به عنوان آنها را به برنامه).

و شما می توانید آنچه شما ضبط در سمت راست برنامه با استفاده از ابزار ساده مانند پیرایش و از بین بردن بخش. دیگر ابزار به شما اجازه اضافه کردن انتقال جلوه های صوتی و موسیقی پس زمینه برای کمک به ایجاد پادکست خود را منحصر به فرد (توجه داشته باشید: لطفا ما قوانین سختگیرانه در چه موسیقی شما می توانید اضافه کردن به خود را تسلیم).

از مزایای دیگر برای دانش آموزان انجام بسیاری از آزمایش: بدون محدودیت ذخیره سازی.

آماندا Suttle می گوید که زمانی که او شروع به استفاده از لنگر او نمی داند هر چیزی در مورد ویرایش صدا. لنگر ساخته شده آن را آسان. “این حسی,” او می گوید. “من دوست دارم که چگونه کاربر پسند است و آن را آسان به توضیح است.”

جسارت

بیشتر و جوی پیشرفته لپ تاپ, متمرکز, نرم افزار Audacity یکی از محبوب ترین آنهایی که ما را شنیده. آن را ضبط صدا و ویرایش بسته که قابل دانلود است برای هر دو ویندوز و Mac کاربران است.

با جسارت شما می توانید ضبط به طور مستقیم بر روی کامپیوتر خود را به میکروفون و یا یک خارجی (اگر چه صدا و نیازی به ثبت خواهد با این نرم افزار به ویرایش آن وجود دارد).

اریک Applen که می آموزد قرن 21 فناوری و مشاغل در Friedell مدرسه در روچستر, Minn., نظارت مدرسه پادکست باشگاه و می گوید که او خودش را آموخت چگونه با استفاده از Audacity. “این فقط برخی از ویژگی های دستی,” او می گوید. “آن پایین می آید به آنچه در دسترس برای دانش آموزان و آسان برای آنها را به استفاده از.”

او می گوید: یکی از ویژگی های مورد علاقه است که توانایی برای قرار دادن با هم صوتی بخش هایی که ثبت شد در زمان های مختلف برای ایجاد یک قسمت.

جسارت همچنین می توانید صادرات فایل ها در فرمت های مختلف از جمله موج فرمت فایل شما نیاز به ارسال به صورت پادکست چالش است.

استیسی Kreitzer یک تکنولوژی آموزشی مربی برای کاهش دوفین متوسطه و پایین تر دوفین دبیرستان در Hummelstown, Pa. او کمک می کند تا معلمان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از نرم افزار بر روی لپ تاپ خود را — او یک جسارت فن.

“این است که تمام زنگ ها و سوت برای کسانی که می خواهند به استفاده از آن,” او توضیح می دهد: “اما آن را نیز به اندازه کافی ساده برای دانش آموزان است که فقط می خواهید و نیاز به اصول اولیه است.”

WeVideo

Shari جونز’ ششم-کلاس زبان هنر به دانش آموزان با استفاده از WeVideo برای ضبط و ویرایش و پادکست خود در استقلال مدرسه ابتدایی در شهرستان لیبرتی اوهایو.

WeVideo دسکتاپ و نرم افزار تلفن همراه که در آن کاربران می ها تر و تمیز و ترتیب هر دو صوتی و ویدئو کلیپ ها.

این است که او برای بار دوم ارسال به پادکست چالش و جونز می گوید او شروع به استفاده از WeVideo در این سال به دلیل آن را ندارد یک محدودیت سنی برای کودکان مانند برنامه قبلی او استفاده می شود.

“این است که بیشتر کاربر پسند و همه کلاس ششم دسترسی به این WeVideo می گوید:” جونز. “آنها می توانید آن را بیشتر به طور مستقل. آنها را گام به گام دستورالعمل.”

دانش آموزان با حساب گوگل مثل جونز’ کلاس می تواند خود را نجات دهد پادکست خود را به گوگل درایو را از طریق WeVideo. جونز می گوید: این باعث می شود آن را آسان تر برای صادرات ارسالی خود را برای این چالش است.

Seattle marines

تیموتی بلمونت انگلیسی و زبان عمومی معلم در لیندهورست دبیرستان در لیندهورست, N. J., می خواستم به دانش آموزان خود را به گزینه ای را برای رفتن بیشتر در عمق با صدا ضبط و ویرایش. برای او diana tap قابل دسترس است راه برای انجام این کار است.

“آن را مانند یک کاملا کاربردی استودیو می گوید:” بلمونت. “آنها می توانید آن را بر روی iPad خود را از طریق مرورگر وب خود را, اما آنها همچنین می تواند استفاده از آن را در یک لپ تاپ.”

Diana tap آنلاین, مشترک, موسیقی کاری است که می توانید ویرایش و ضبط صدای خواننده و سازهای.

“شما می توانید حتی دانش آموزانی که لزوما در همان محل ضبط با هم مشترک می گوید:” بلمونت. که او می افزاید: “می تواند گسترش انتساب از تنها بودن در طول زمان کلاس برای اینکه در خارج از کلاس.”

پس از seattle marines مبتنی بر وب است وجود دارد بدون نصب مورد نیاز و تمام پروژه ها نیز صرفه جویی به ابر, اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به فایل های خود را از دستگاه های متعدد.

جوآن استنلی انگلیسی دانش آموزان در Swift Creek مدرسه در میدلوتین Va., نیز با استفاده از seattle marines. او می گوید: او نشده است استفاده از نرم افزار بسیار و او مجبور نیست به: دانش آموزان خود را گرفته اند منجر شود و آنها کار را از طریق “ممکن” با هم.

GarageBand

GarageBand است ایجاد موسیقی استودیو است که به طور خودکار نصب در تمام مک و دستگاه های iOS. تا زمانی که آی فون خود دانش آموزان می توانید ضبط و تولید پادکست خود را در هر نقطه.

در نیوجرسی تیموتی بلمونت می گوید: دانش آموزان خود را با استفاده از GarageBand به عنوان به خوبی به عنوان diana tap. او را دوست دارد دسترسی و می گوید که بسیاری از دانش آموزان خود را در حال حاضر با آن آشنا: “برخی از دانش آموزان در حال حاضر با استفاده از GarageBand برای کلاس های دیگر که آیا آنها ضبط همه چیز و یا فقط آزمایش.”

این البته فقط تعداد کمی از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد و برخی از این مربیان می گویند این یک آزمون و خطا روند برای پیدا کردن نرم افزار مناسب برای دانش آموزان خود و تجربه خود را به سطح.

“توصیه من این است که به بررسی کنید با دانش آموزان برای اولین بار به دیدن آنچه که تجربه خود را با ضبط و گوش دادن به پادکست ها می گوید:” Applen. “دوم اینکه معلمان نباید ترس برای رسیدن به پادکست جهان و کمک بخواهید. وجود دارد تن از podcasters وجود دارد که در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و تجربه برای کمک به دیگران آغاز شده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>