یک زلزله کوچک و حملات در نزدیکی غرب آلاباما شهر

بری علا. – یک زلزله کوچک و rumbled در نزدیکی یک شهر در غرب آلاباما در روز پنج شنبه با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

این سازمان گفت: این زلزله به حال اولیه بزرگی 2.9 و زده چند مایل (کیلومتر) شمال غرب از بری. آن ثبت شده بود در 12:16 بعد از ظهر CDT با توجه به بررسی.

آژانس گزارش نشده اگر هر یک از ساکنان آن جامعه و یا مناطق اطراف آن احساس زلزله. قدر 2.5 به 3 زمین لرزه کوچکترین به طور کلی احساس مردم است. بری حدود 60 مایل (95 کیلومتری) غرب آلاباما بزرگترین شهرستان, Birmingham.

زمین لرزه در جنوب و شرق بخش هایی از ایالات متحده نادر است اما گاهی اوقات اتفاق می افتد. یک زلزله بزرگ به شدت آسیب دیده بوستون در سال 1775 و دیگر قوی زمین لرزه های ثبت شده در گذشته در میسوری و آرکانزاس کنتاکی و تنسی به گزارش آژانس.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet