دوم LAX غربال آزمایش مثبت برای coronavirus

دوم سهل انگاری کارگر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز جمعه گفت.

چند جزئیات در دسترس بود در مورد کارگر اما لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: آنها هنوز هم نمی دیدن نشانه هایی از جامعه گسترش یافته است.

“ما می دانیم که ما شاهد افزایش موارد بیشتری وجود دارد نگرانی در برخی از جوامع ما به آنچه به عنوان این به این معنی … برای عموم مردم خود را در معرض خطر هنوز هم باقی می ماند هر چند این زمان شما مطمئن شوید که شما در حال تمرین خوب بهداشت عمومی بهداشت گفت:” شهرستان سلامت مدیر باربارا فرر.

اولین سهل انگاری کارگر تایید شد به عنوان ویروس سهشنبه و تا کنون مورد خفیف و جدا شده است, منابع گفت. اعضای خانواده فرد نیز آزمایش شده است.

تبلیغات

پس از آن مقامات را آزمایش کرده اند دیگر کارگران

در بیانیه وزارت امنیت داخلی توصیف کارگر به عنوان یک پزشکی غربال که “تن درست تجهیزات حفاظتی و در زمان لازم حمایت در کار است.”

“به محض این که فردی شروع به احساس بیمار آنها قرنطینه دیدم یک پزشک و گزارش به مقامات مربوطه و مقامات” یک DHS سخنگو در بیانیه ای گفت:.

در اینجا مراحل سهل انگاری می گوید آن را گرفته است:

تبلیغات

–نصب بیش از 250 اضافی ضد عفونی کننده دست ایستگاه در سراسر پایانه های ما در LAX.

– تمیز کردن ما از حوزه عمومی و دستشویی حداقل یک بار در هر ساعت.

–با استفاده از ویروس ها و باکتری ها-کشتار ضد عفونی کننده.

–افزایش تمیز کردن عمیق در سراسر فرودگاه با تمرکز بر “لمس بالا” مناطق در فرودگاه مانند دستگیره های نرده پله برقی, آسانسور, دکمه های و سرویس بهداشتی درب.

–هماهنگی با پیمانکاری همکاران به اطمینان حاصل شود که خود را تمیز کردن خدمه هستند پس همان پروتکل است.

–اضافه کردن علامت به مناطق پر ترافیک از جمله مناطق با مسافران با اطلاعات در مورد چگونه به کاهش گسترش بیماری و علائم کروناویروس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im