یک قابلمه فروشگاه در خانه شما: صفحه اصلی تحویل موج در میان شیوع

سان فرانسیسکو – یک شرکت با عجله به گسترش آن تحویل ناوگان. یکی دیگر دیده است فروش سه گانه. جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است میلیون ها نفر از مردم در بیرون از میله, رستوران ها و سالن تئاتر, اما آن را به طور غیر منتظره افزایش برای برخی از ایالات متحده گلدان ها ،

کاربران ماری جوانا در این کشور بزرگترین قانونی قابلمه فروشگاه کالیفرنیا و جاهای دیگر در خرید شراب خواری آنها به عنوان سهام به صورت بالقوه قرنطينه و یا به سادگی نور بالا در جستجو و امداد در طول مضطرب بار دولت و مستندات. نیویورک و سان فرانسیسکو و پالم اسپرینگز کالیفرنیا در میان شهرستانها برچسب درمانگاه “ضروری” کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند در طول ویروس مستندات در برخی موارد با محدودیت.

فروش را افزایش می دهد نیز شاهد بودن در کلرادو و واشنگتن با توجه به حشیش شرکت داده هدست.

درمانگاه ها در ضمن سریع بوده به جای ویروس-با احتیاط مشتریان افزایش تحویل و وانت گزینه های.

در کالیفرنیا آنلاین تحویل بازار Eaze گفت: حجم سفارش پرید 38 درصد در روز دوشنبه در مقایسه با متوسط سالانه و تحویل کلی دیدم یکسان پرش. تحویل برای اولین بار مشتریان مشخصی بیش از 50 درصد است.

این Weedmaps فهرست آنلاین مستند به یک جهش بزرگ در تحویل و وانت سفارشات بیش از حد و در کالیفرنیا دیدم 66 درصد افزایش در حجم سفارش در هفته دوم ماه مارس نسبت به هفته اول.

خانه شیشه ای مدیر عامل گروه Kyle کازان خریداری چندین Priuses برای قرار دادن بیشتر به تحویل وسایل نقلیه در جاده ها به نگه دارید تا با تقاضا است.

با بسیاری از مصرف کنندگان تمایلی به بیرون رفتن برای ترس از بیمار شدن تمرین های اجتماعی فاصله و یا دستور به ماندن در داخل توسط دولت “ما در حال رفتن به مجبور به فروشگاه به آنها گفت:” کازان شرکت که شامل کشت بازو و چهار کالیفرنیا درمانگاه.

“این بسیار متفاوت از آمازون” کازان گفت.

در Herbery که در عمل دو فروشگاه در Vancouver, Washington, فروش مشخصی در حدود 30 درصد از جمعه گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام گسترده تعطیلی مدارس و دیگر اقدامات برای مقابله با شیوع. یک فروشگاه دیدم فروش دو در یک روز گفت: صاحب جیم مولن.

“مردم در حال خرید چهار یا پنج مورد به جای یک یا دو” او گفت:. “مردم در حال پرسیدن چه حد قانونی است. ما شاهد خرید عمده و مردم برداشت در محصولات است.”

در کالیفرنیا بسیاری از فروشگاه شده اند مجبور به بستن درهای خود را و یا محدود کردن فروش بیش بهداشت ترس اما ماری جوانا مغازه ها تلقی شده است ضروری کسب و کار در بازارهای کلیدی در سراسر کالیفرنیا که در آن پناهگاه در محل سفارشات صادر شده است از جمله در سان فرانسیسکو.

در سراسر کشور آن را مورد به مورد و بر اساس آن روزانه در حال تغییر است اما به نظر می رسد خیلی از حقوقی های بازار است و در حال اجرا حتی به عنوان ساکنان اغلب پیدا کردن کاغذ توالت و نان و دیگر کالاهای اساسی سخت برای پیدا کردن. لس آنجلس دولت بزرگترین بازار در روز پنج شنبه با صدور دستور تعیین درمانگاه حشیش “فعالیت های ضروری” چرا که “آنها ارائه خدمات است که به رسمیت شناخته می شود بحرانی به سلامت … از شهرستان” حتی آن را به عنوان توقیف ورزشگاه.

در ضمن در نیویورک, مقامات بهداشت اطلاع داده درمانگاه ماری جوانا پزشکی روز شنبه که آنها ضروری در نظر گرفته شده کسب و کار و می تواند باز بماند حتی اگر دیگران توقیف. روز جمعه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو محدود تقریبا تمام ساکنان و غیر ضروری کارگران را به خانه های خود شروع یکشنبه پس کالیفرنیا در نزدیکی-مستند.

داروخانه اپراتور Etain دیده می شود بیشتر بیماران درخواست 30 روز لوازم به جای هفتگی به خصوص قبل از آن مشخص شد که درمانگاه می ماند, باز, افسر ارشد عامل هیلاری نظر گفت.

با یک جهش قابل توجهی در خانه-تحویل سفارشات در هفته آینده, خانواده متعلق به شرکت است که با اضافه کردن روز تحویل. در ضمن این تشویق افرادی که انتخاب کنید تا داروهای خود را به قرار ملاقات پس از آن می توانید محدودیت درمانگاه جمعیت.

پایدار و فروش ماری جوانا در میان شیوع ویروس علامت پیروزی برای کالیفرنیا 27-ماه-پیر حقوقی صنعت که می ترسید غیرقانونی مغازه ها خواهد سیل فاصله اگر بازار قانونی بود ناگهان خاموش شد.

سان فرانسیسکو به طور خلاصه توقیف آن گلدان مغازه ها در شروع ساخت یک مستند در این منطقه قبل از اجازه فروش را از سر گرفت.

“من بسیار سپاسگزار است که آنها تا به حال آن را باز کنید به سادگی چون من مقابله با اضطراب و من می دانم بسیاری از مردم که واقعا بستگی به ماری جوانا پزشکی گفت:” جکی کورنلیوس یک مشتری خرید در صلیب سبز درمانگاه.

فروش اوکلند-بر اساس گنجه الهه تحویل سرویس تا به حال شاهد یک صعود مداوم در فروش در اوایل این ماه اما “در پایان هفته گذشته آن را فقط منفجر شد” گفت: مدیر عامل Zachary پیتز.

“فروش ما سه برابر شده اند,” او اضافه شده است. “آن بوده است مجنون سطح از کسب و کار است.”

پیتز و دیگر کارشناسان صنعت دیدن یک منطق ساده در محل کار. حشیش مصرف می تواند با خیال راحت در خانه — آن را نمی کند نیاز به یک محیط اجتماعی و یا سفر به یک مرکز خرید — پس از تحویل را حس.

شرکت ها نه فقط شاهد یک افزایش در درآمد جدید — آنها در حال کار برای حفظ کارکنان خود و مشتریان امن با چنین اقداماتی به عنوان ارائه ضد عفونی کننده دست در نقدی سنگین کسب و کار و محدود کردن تعدادی از مشتریان در مغازه ها.

در همین حال دولت شده است اجازه می دهد درمانگاه به درخواست برای حق ارائه منظقه وانت — نوع درایو از طریق گلدان فروشگاه قبلا ممنوع در کالیفرنیا است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در میان یک بحران بهداشتی یک منظقه وانت “است که خیلی بیشتر پیشگیرانه” گفت: لس آنجلس درمانگاه صاحب Jerred Kiloh که بسته فروش خود را طبقه چهارشنبه پس از راه اندازی یک منظقه فروش عملیات با پیاده روی وانت در لابی پنجره مشغول ونتورا بلوار.

“تصور کنید که به طور کامل خود را در حال تغییر کل ساختار کسب و کار در 24 ساعت” گفت: Kiloh که سران ایالات شاهدانه انجمن کسب و کار.

Kiloh اجرا کرده است طیف وسیعی از فاضلاب مراحل را برای فروشگاه خود را از به طور معمول برای تمیز کردن سطوح در لابی که در آن مشتریان می توانند انتخاب کنید تا سفارشات به نیاز کارکنان که انجام منظقه دستور به پوشیدن دستکش های پزشکی.

در ونکوور واشنگتن و مغازه ها و تعدادی از مشتریان در داخل است بنابراین مردم گاهی اوقات باید صبر کنید تا برای پنج یا 10 دقیقه. “ما باید Purell با پول ثبت نام — ما در حال دست زدن به پول نقد در هر روز” صاحب مولن گفت.

پرش در درآمد شده است خوش آمدید برای بسیاری از طولانی-مبارزه کالیفرنیا کسب و کار شده اند که رقابت در برابر قوی غیرقانونی در بازار و shouldering سنگین مالیات ایالتی و محلی گسترده پس از فروش قانونی لگد کردن در ماه ژانویه 2018.

در Apothecarium داروخانه در سان فرانسیسکو مدیر فروشگاه کالی Manzello گفت: تهدید به طور موقت از دست دادن حقوقی فروش مجموعه کردن خرید و ریخت و پاش.

“مردم می دانستند که آنها نیاز به چیزی به آنها را از طریق نه تنها زمان بودن شاید به دام افتاده در خانه برای این چند هفته فقط به احساس خوب” Manzello گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ژن جانسون در سیاتل و جنیفر Peltz در نیویورک کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است به رفع تایپی در نام کسب و کار گنجه الهه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet