بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در 13 مارس سال 2020 است. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

یک ماه پیش امروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

در یک باغ گل رز, آدرس flanked توسط رهبران از خرده فروشان و تست پزشکی شرکت او وعده داده شده یک بسیج عمومی و خصوصی منابع برای حمله به کوروناویروس.

“ما در حال کار بسیار سخت بر روی این. ما ساخته شده ایم فوق العاده ای پیشرفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که شما مقایسه آنچه که ما انجام داده ایم به مناطق دیگر جهان آن را بسیار باور نکردنی است.”

اما تعداد کمی از کسانی که وعده باید به تصویب می آیند.

NPR تحقیقات تیم حفر شده به هر یک از ادعاهای ساخته شده از تریبون آن روز. و به جای جارو کمپین ملی غربالگری درایو-از طریق نمونه برداری و آزمایشگاه تست آن را در بر داشت یک دانش سطحی از پروژه های آزمایشی و سقط تلاش.

در برخی موارد هیچ اقدام گرفته شد.همه در همه ،

هدف نیست همکاری با دولت فدرال ،

و ستایش گوگل پروژه معلوم نمی شود به رهبری گوگل و سپس یک بار راه اندازی شد و محدود به یک سطحی از استان ها در کالیفرنیا.

این اظهارات در باغ گل رز برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد استراتژیک: یک اولویت برای مشارکت بخش خصوصی و دولتی. اما به کاخ سفید تعریف شده و چه کسانی که شرکت های خصوصی قرار بود به انجام در بسیاری از موارد آن وعده داده شده بیشتر از آنها می تواند بکشید.

“آنچه روشن شد در روز و هفته و یا حتی در برخی موارد ساعت پس از این رویداد بود که آنها تا به حال به طور قابل توجهی بیش از وعده داده شده چه در بخش خصوصی آماده بود برای انجام گفت:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر این داستان.

درایو-از طریق آزمایش تا حد زیادی وجود ندارد در خرده فروشی همکاران

در باغ گل رز آدرس رئیس جمهور معرفی یک سری از رهبران از عمده فروشان به نشان می دهد وجود دارد خواهد بود همکاری بین دولت فدرال و شرکت های بخش خصوصی برای درایو-از طریق آزمایش.

“ما شده است در گفتگو با داروخانه ها و خرده فروشان را به درایو-از طریق آزمون های موجود در نقاط حساس شناسایی شده توسط بهداشت حرفه ای” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

NPR تماس خرده فروشان که وجود دارد و در بر داشت که بحث منجر به هر گونه گسترده ای در مقیاس پیاده سازی درایو-از طریق آزمون.

در ماه پس از اعلام خارج شده است باز دو تست سایت — یکی در منطقه شیکاگو و یکی دیگر در بنتون ویل, ارک. Walgreens باز کرده دو در شیکاگو; CVS باز کرده چهار سایت.

بزرگنمایی این تصویر

برایان کرنل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هدف شرکت صحبت می کند در مارس 13 کنفرانس خبری با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. هدف نه چندان دور باز هر COVID-19 تست سایت. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

هدف باز نشده ، در واقع این شرکت گفت: آن را به حال هیچ همکاری رسمی با دولت فدرال و پیشنهاد آنها منتظر بودند که دولت را منجر شود.

“در این زمان فدرال و ایالتی و مقامات محلی ادامه منجر به برنامه ریزی برای آزمون های اضافی سایت” یک هدف سخنگو گفت. “ما ایستاده متعهد به ارائه پارکینگ ما مکان و حمایت از تلاش های خود را زمانی که آنها آماده هستند برای فعال کردن.”

صفحه اصلی تست وعده داده شده اما اجرا نمی شود

رئیس جمهور همچنین با استقبال بروس Greenstein, یک معاون اجرایی رئیس جمهور از LHC گروه میکروفون.

Greenstein سازمان در درجه اول فراهم می کند در خانه بهداشت و او قول داد که این امر می تواند کمک به با تست “برای آمریکایی ها که نمی توانید به یک تست سایت و یا زندگی در مناطق روستایی دور از استقرار خرده فروشی.”

NPR نام بیش از 20 LHC سایت در 12 ایالت و هیچ یک از آنها انجام می دهند در خانه تست یک ماه پس از آدرس باغ گل رز. کارکنان در LHC سایت گفت: آنها فاقد هر دو تست کیت و آموزش به اداره کیت.

در پاسخ به NPR گزارش Greenstein گفت که تمرکز اصلی خود را تا کنون بوده است گرفتن وسايل حفاظت فردی مناسب و یا PPE برای پرستاران و همکاری با بیمارستان ها در حال انتقال بهبود COVID بیماران صفحه اصلی. او می گوید آنها شروع به کار با یکی از نیواورلئان در بیمارستان “را به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده” برای ارائه در خانه تست و گسترش خدمات بعد.

بزرگنمایی این تصویر

LHC گروه معاون اجرایی رئیس جمهور بروس Greenstein برجستگی آرنج با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 13 کنفرانس خبری. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

هیچ غربالگری وب سایت به منظور تسهیل درایو-از طریق آزمایش

در مارس 13 باغ گل رز, آدرس رئیس جمهور همچنین وعده داده شده که گوگل مشغول به کار بود به منظور توسعه یک وب سایت برای تعیین اینکه آیا یک COVID-19 آزمون موجه خواهد بود و اگر به طور مستقیم افراد را به نزدیکی تست.

رئیس جمهور گفت: وجود 1,700 مهندسان گوگل مشغول کار بر روی آن و معاون رئیس جمهور گفت که ارشاد در این سایت در دسترس خواهد بود در دو روز.

“گوگل است که برای کمک به توسعه یک وب سایت” رئیس جمهور گفت:. “این رفتن به بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته برای تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و به منظور تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب است.”

دکتر دبورا Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید گفت که این سایت را صفحه نمایش بيماران به آنها بگویید که در آن برای دریافت درایو-از طریق آزمایش و ارائه نتایج تست.

هیچ گونه غربالگری و تست وب سایت تا کنون توسعه یافته توسط گوگل است.

یک برنامه آزمایشی توسعه یافته توسط همانا یک شرکت به گوگل متعلق به همان شرکت مادر: حروف الفبا. همانا برنامه به نام پروژه پایه ایجاد شده برای حمایت از کالیفرنیا مبتنی بر جامعه COVID-19 تست از غربالگری برای تست به تحویل نتایج آزمون.

همانا اتحاد نورد شش تست سایت در درجه اول در هماهنگی با دولت کالیفرنیا دولت — و نه دولت فدرال — و در حال حاضر تنها در دسترس برای ساکنان پنج شهرستان در کالیفرنیا.

بزرگنمایی این تصویر

در مارس 13 کنفرانس خبری دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده مشخص شده یک وب سایت است که صفحه نمایش بيماران به آنها بگویید که در آن برای دریافت تست و ارائه نتایج. هیچ گونه خدمات غربالگری آمد وجود داشته باشد. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“ما در همکاری با محلی بهداشت عمومی سازمان کالیفرنیا فرمانداری و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی” سخنگوی همانا گفت و اضافه کرد که خود را COVID-19 تست برنامه بود “فدرال پشتیبانی می کند.”

وجود ندارد 1,700 مهندسین همیشه درگیر در پروژه به عنوان رئیس جمهور بود که ادعا کرد با توجه به راستى.

“همانطور که ما در ابتدا ramped این برنامه ما تا به حال نزدیک به 1000 داوطلب از سراسر الفبا حمایت از انواع توابع” همانا یک سخنگوی NPR گفت.

همانا این است که در بحث با دیگر سازمان های مراقبت های بهداشتی برای حمایت از این نوع تست پروژه در خارج از کالیفرنیا اما شده است وجود ندارد و اعلام برنامه های آینده برای انجام این کار.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگوی اشاره کرد که اپل منتشر شده بود یک ابزار غربالگری در همکاری با CDC و کاخ سفید است. که ابزار غربالگری ندارد وظایف مشخص شده در مارس 13 آدرس باغ گل رز.

رئيس آژانس فدرال وعده

در اعلام اضطراری ملی در ماه گذشته رئیس جمهور همچنین پیشنهاد چند تغییر سیاست بودند که صرفا در قلمرو دولت فدرال به اجرا است. در این دولت تا حد زیادی به دنبال از طریق.

رئیس جمهور تهمت وعده داده شده به چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی برگزار شده توسط سازمان های دولتی, به عنوان مثال. که سیاست اجرا شد, وزیر آموزش و پرورش در 20 مارس.

و رئیس جمهور خوب در وعده به چشم پوشیدن از مقررات و قوانین را به ارائه دهندگان خدمات پزشکی انعطاف پذیری در واکنش به بحران بهداشت و درمان.

اما استثنا وجود دارد. رئیس جمهور گفت که چشم پوشیدن از مجوز مورد نیاز به طوری که پزشکان می تواند تمرین در کشورهای با بیشترین نیاز دارد, به عنوان مثال. اما صدور مجوز پزشکی دولت موضوع و رئیس جمهور ندارد قدرت را به چشم پوشیدن از آن است.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در مارس 13 کنفرانس خبری. علاوه بر اعلام اورژانس ملی رئیس جمهور همچنین پیشنهاد چند تغییر سیاست مانند waiving بهره در وام های دانشجویی فدرال. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“وجود دارد هیچ اقتدار قانونی برای دولت فدرال به بیش از, تحویل وزارت بهداشت و درمان می گوید:” دیل ون Demark یک شریک مشاوره سلامت صنایع در شرکت حقوقی McDermott خواهد & Emery. اضافه شده Iris Hentze سیاست متخصص در کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی: “این شغلی مجوز هستند واقعا بیشتر یا کمتر به طور کامل کنترل شده و تنظیم شده توسط متحده است.” چه دولت فدرال قادر به انجام این است که به صرف در-مورد نیاز دولت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که در خدمت مردم ثبت نام در مدیکر و مدیکید و بوسیله تراشه به طوری که آنها می توانید دریافت بازپرداخت برای خارج از دولت مراقبت از آنها ارائه شده است.

وعده نیست محدود به مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی. رئیس جمهور اعلام کرد که دولت او خواهد “خرید در یک قیمت بسیار خوب مقادیر زیادی از نفت خام برای ذخیره سازی در آمریکا ذخیره استراتژیک.”

“ما در حال رفتن به آن را پر کنید تا به بالا,” او گفت: “صرفه جویی در مالیات دهندگان آمریکایی میلیاردها و میلیاردها دلار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است و نه بیشتر. رئیس جمهور ساخته شده وعده های بدون تامین بودجه از کنگره و وزارت انرژی قرار می دهد مسئولیت در کنگره شانه.

“با وجود قوی از تلاش های دولت آمریکا نمی خواهد با ارائه کمک های مالی برای خرید نفت برای SPR در محرک لایحه” یک سخنگوی وزارت انرژی گفت. “این گروه همچنان به کار با کنگره برای ارائه به رئیس جمهور بخشنامه به منظور کمک به آمریکا در صنعت انرژی در طول این زمان پر سر و صدا.”

یک شکست در بخش های خصوصی و دولتی

بعد از آن که در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی وقتی پرسید که آیا او در زمان مسئولیت آشکار تاخیر در coronavirus تست در ایالات متحده رئیس جمهور پاسخ داد: “من نمی مسئولیت در همه.”

او همچنین پیشنهاد کرد که آزمایشگاه ظرفیت برای تست که به زودی تا حد زیادی گسترش دهد. و او به طور خاص به دو شرکت:

“من می خواهم برای تشکر از روشه یک شرکت بزرگ برای خود کار باور نکردنی. من همچنین می خواهم برای تشکر از Thermo Fisher,” او گفت:.

بزرگنمایی این تصویر

Roche Diagnostics شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت متی Sause صحبت می کند در مارس 13 کنفرانس خبری. روشه و Thermo Fisher Scientific گفت: آنها توزیع میلیون ها نفر از آزمایشات به آزمایشگاه, اما نمی, افزایش تست به این دلیل که ایالات متحده نشدم پشت در نمونه مجموعه کیت. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که FDA تصویب شد فرآیندهای خود را و پس از آن یک پیش بینی: “آن را بسیار به سرعت,” او گفت:. “این رفتن بسیار به سرعت — که به ارمغان خواهد آورد علاوه بر این, 1.4 میلیون آزمون در هیئت مدیره در هفته آینده و 5 میلیون در ماه است. من شک ما باید در هر نقطه در نزدیکی آن است.”

روشه و Thermo Fisher Scientific گفت: آنها قادر به دریافت میلیون ها نفر از آزمون توزیع شده در برنامه به آزمایشگاه در ایالات متحده یکی از معدود نقاط روشن در coronavirus بحران است. این آزمون چه در حال استفاده در آزمایشگاه برای بررسی اینکه آیا نمونه های حاوی coronavirus.

اما کسانی که آزمون نمی شد دلیل اصلی برای ناکافی تست. ایالات متحده نشدم پشت در نمونه مجموعه کیت — از سواب و لوله ها که در خط مقدم پزشکی کارگران ارسال به آزمایشگاه.

و کسانی که در آزمایشگاه خود تلاش با ظرفیت پردازش.

در روز قبل از مارس 13 باغ گل رز, آدرس رهبران تست تشخیصی آزمایشگاه مانند LabCorp و تلاش رفت به کاخ سفید با سه درخواست هسته. و در باغ گل رز آدرس اجرائی از این دو سازمان بود با رئیس جمهور به عنوان coronavirus وظیفه نیروی متعهد برای اداره دولت منابع خود را برای همکاری.

بیش از یک ماه بعد تست تشخیصی آزمایشگاه — و این گروه است که نشان دهنده آنها در واشنگتن آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن — هنوز هم آن سه درخواست: بودجه دولت برای ساخت جدید تست امکانات استاندارد ملی را اولویت بندی می شود که تست شده و دولت برای حمایت از زنجیره تامین است.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت برگ باغ گل رز پس از مارس 13 کنفرانس خبری درباره مذاکرات coronavirus بیماری همه گیر. چند تا از وعده های ساخته شده در این کنفرانس به دقت انجام شده است. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

Konyndyk گفت: این یک نشانه است که مشارکت عمومی خصوصی رئیس جمهور تبلیغ در تاریخ 13 مارس به یک خیابان یک طرفه است.

“چه شما می خواهید به یک سازنده و همکاری بین دولت فدرال و بخش خصوصی است. در عوض آنچه که ما ببینید من فکر می کنم یک بازی ‘را'” گفت: Konyndyk که خدمت در دولت اوباما در USAID پیشرو دولت در پاسخ به بین المللی بلایای طبیعی است.

اگر چه دولت فدرال نیاز به کمک بخش خصوصی, دولت فدرال تنها محدود قدرت بیش از آن شرکت است. پس به همه چیز کار دارد و نیاز به همکاری نزدیک و پیشرفته مذاکره قبل از اعلام آنچه که شرکت انجام خواهد شد و این اتفاق نمی افتد Konyndyk گفت.

شرکت های خصوصی را بخشی از آنچه وعده داده شده بود در باغ گل رز آدرس — بیشتر وجود دارد تست امروز نسبت به یک ماه پیش.

اما بیش از حد امیدوار کننده چه شرکت های بخش خصوصی را انجام دهد — و در برخی موارد بدون کافی مشاوره در مورد آنچه می تواند انجام دهد — کاخ سفید در سمت چپ وعده های دیگر که به روز نشده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im