مسکن لایحه درگذشت در ساکرامنتو. در حال حاضر L. A. رهبران کسب و کار در حال بررسی طرح خود را

یکی از این منطقه بزرگترین گروه کسب و کار است که به بررسی یک استراتژی جدید برای مقابله جنوب کالیفرنیا بحران مسکن: درخواست لس آنجلس رای دهندگان به upzone بخش از شهر اجازه می دهد بزرگتر و بلندتر ساختمان های مسکونی تجاری بلوارها و در مناطق دیگر.

کارشناسان سیاست در منطقه لس آنجلس اتاق بازرگانی باید صرف هفته پدیده هنگامی آشکار شد بیش از رای گیری زبان به دو تراکم ساختمان های مسکونی مجاز تجاری در خیابان ها و در مناطق طبقه بندی برای آپارتمان.

در ازای آن را افزایش می دهد توسعه دهندگان خواهد ترکیب مقرون به صرفه مسکن به پروژه های خود را و پرداخت “قیمت هزینه” که به سمت کمک به اجاره-بر دوش Angelenos با توجه به مواد تبلیغاتی منتشر شده توسط اتاق.

رای گیری پیشنهاد شده است مورد بحث هفته پس از ساکرامنتو قانونگذاران را رد کرد و لایحه در مجلس سنا 50 که اجازه ساخت و ساز از اواسط آپارتمان نزدیک مراکز کار جمعی و حمل و نقل از جمله در خانواده های تک محله. سناتور امور خارجه به نمایندگی از لس آنجلس مخالف این لایحه تقریبا به اتفاق آرا.

تبلیغات

بر خلاف SB 50 پیشنهاد مورد بحث مجلسی رهبران را ترک single-family محله های دست نخورده با توجه به پیش نویس پیشنهاد.

ماریا سالیناس اتاق رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: کار سازمان در انتخابات پیشنهاد اولیه با مجلسی مقامات همچنین بحث در مورد گزینه هایی مانند بودجه دولت است.

به حرکت به جلو با یک رای گیری سالیناس گفت: اتاق نیاز به ایجاد یک ائتلاف با رهبران جامعه و مقامات منتخب و دیگران. “ما هنوز در حال بررسی این. وجود دارد هنوز هم سوالات. به هیچ وجه آن را نزدیک به یک توصیه,” او گفت:.

اتاق کمیته اجرایی برنامه ریزی شده است به بحث در مورد پیشنهاد پنج شنبه. حتی اگر اتاق تصمیم می گیرد به دنبال رای گیری انتخاباتی این گروه را در یک جدول زمانی برای دریافت یک پیشنهاد به رای دهندگان در ماه نوامبر.

تبلیغات

به یک نقطه تضمین شده در این سال را به رای گیری ابتکار حامیان نیاز به ارسال حدود 65,000 معتبر رای دهندگان امضا توسط مارس 22 با توجه به شهر کارمند هالی Wolcott.

که برنامه خواستار اتحاد چپ برخی از در اتاق مطمئن نیستید از بهترین استراتژی برای یک رای گیری پیشنهاد.

“من مانند هدف از تلاش برای حرکت چیزی شبیه به این رو به جلو” گفت: بورلی Kenworthy معاون رئیس جمهور از کالیفرنیا آپارتمان Assn., که نشسته در اتاق هیئت مدیره. “من فقط نمی دانم اگر زمان کافی” برای جمع آوری امضا و کوه مبارزات انتخاباتی.

پیشنهاد آزمایشی مارک به عنوان محله حفاظت و استطاعت ابتکار زاییده افکار از زمین استفاده از وکیل جری Neuman بود که در اتاق هیئت مدیره رئیس جمهور تا زمانی که در ماه گذشته.

تبلیغاتی در حال پرواز آماده شده توسط اتاق بازرگانی گفت: انتخابات اندازه گیری را افزایش می دهد مجاز “طبقه منطقه نسبت” یا انبوه از یک ساختمان تا 60 درصد در برخی خواص.

این پیشنهاد نیز خواهد آسانسور ارتفاع محدودیت های تجاری و مسکونی چند خانواده خواص اجازه می دهد ساختمان به عنوان بلند که 75 فوت — حدود شش طبقه در خیابان که در آن 45 در حال حاضر مجاز با توجه به 20 صفحه پیش نویس فرمان گردش در داخل اتاق یک کپی از آن به دست آمده ،

اندازه گیری نیز خواهد مجوز ساختمان به عنوان بلند به عنوان 55 فوت در بسیاری از خیابان که در آن 36 درجه و حداکثر پیش نویس گفت. و این امر نیروی این شهر برنامه ریزی بخش مطابق با جدید مهلت برای تکمیل زیست محیطی خود را نقد و بررسی پروژه های مسکونی سند است.

توسعه دهندگان املاک و مستغلات خواهد به نوبه خود ملزم به پرداخت یک قیمت هزینه آن را به خانواده ها که در حال تلاش برای پرداخت اجاره خود را. و توسعه دهندگان مورد نیاز خواهد بود که شامل برخی از درصد از مسکن مقرون به صرفه در اکثر پروژه های مسکونی از 10 یا بیشتر واحد Neuman گفت.

تبلیغات

آیا چنین ایده برنده خواهد شد بیش از مستاجر سازمان های حقوق است که به دور از روشن است. سینتیا Strathmann مدیر اجرایی غیر انتفاعی اقدامات استراتژیک برای اقتصاد گفت که او نگران این پیشنهاد می تواند سرعت بخشیدن به توسعه مجدد و جابه جایی از مستاجرها در L. A. را نیازمندترین افراد محله.

Strathmann که گروه اتحاد مبارزه برای حفظ کم درآمد مستاجرها از تحت فشار قرار دادند که از خانه های خود گفت: اتاق رهبران نه با نزدیک شدن به او را با پیشنهاد خود را. او همچنین در مورد سوال تعهد خود را به پرداختن به اثرات gentrification.

“در طول تاریخ آنها را نگران و یا به خصوص خوب با توجه به آنچه در جریان است به خوبی برای کم درآمد Angelenos,” او گفت:. “پس چرا کسی ایمان داشته باشد که آنها را به ارائه راه حل و نه چیزی که فقط رفتن به تشدید این وضعیت توسط funneling پول بیشتری برای ثروتمند است؟”

سالیناس مخالفت با که به گفته او سازمان حمایت دو رای گیری اقدامات پس از سال 2016 به آدرس بی خانمانی. پیشنهاد جدید است که طراحی شده برای محافظت از محله های, او گفت:, و نگه داشتن مستاجرها از دست دادن خانه های خود.

Neuman فعالیت در تالار شهر نیز می تواند در حال حاضر چالش های سیاسی. خود حقوقی مبین مشتریان املاک و مستغلات است که انجام کسب و کار در تالار شهر از جمله اطلس سرمایه است که در حال توسعه یک 725-واحد مجتمع آپارتمانی در محله چینی ها.

مستاجرها’ فعالان حقوق شکایت کرده که این پروژه اطلس را ارائه نمی دهد هر سایت مسکن مقرون به صرفه. مقامات شهرستان گفت: اطلس موافقت کرده بود به ارائه 2.5 میلیون دلار به سمت تلاش برای حفظ مقرون به صرفه مسکن در شورای گیل Cedillo را Eastside منطقه.

در یک مصاحبه Neuman گفت که او تا دهه را صرف کار بر روی مسائل مربوط به بی خانمانی و مقرون به صرفه مسکن داوطلبانه با راه متحد و چند سازمان دیگر. و او استدلال کرد که او نباید تمرکز از هر گونه تلاش برای رسیدگی به بحران مسکن.

“در پایان روز آن را نه در مورد من بلکه در مورد ائتلاف که ایجاد خواهد شد برای پیدا کردن یک راه حل عملی برای مسئله ای گرفتار شده است که جامعه ما بیش از حد به,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>