یک زن سالم به طور ناگهانی درگذشت. او برای اولین بار شناخته شده coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده

رمز و راز تیره و ابر آلود مرگ پاتریشیا Boland در اوایل فوریه.

سن خوزه زن بود و به ظاهر سالم 57 ساله که اعمال به طور معمول تماشا رژیم غذایی خود و در زمان بدون دارو. او تا به حال به آنفولانزا مانند علائم چند روز پس از آن به نظر می رسد برای بازیابی یک عضو خانواده گفت. سپس او را مرده پیدا شد Feb. 6 و اولیه مقصر به نظر می رسد به یک حمله قلبی.

این هفته مقامات تایید به Boland خانواده است که او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus ساخت اولین مستند مرگ و میر در کشور است.

مقامات بهداشتی در شهرستان سانتا کلارا نیست شناسایی Boland با نام توصیف مرحوم به عنوان یک زن 57 ساله که در خانه درگذشت. این بار به طور مستقل تایید مرگ او از اعضای خانواده.

تبلیغات

شهرستان سانتا کلارا سلامت افسر دکتر سارا کودی گفت: مرگ سه نفر در شهرستان یک Feb. 6 یکی دیگر از Feb. 17 و یک سوم مارس 6 — شد شواهدی وجود دارد که این رمان coronavirus وارد منطقه خلیج مراتب زودتر از انتظار و گسترش یافته است. قبلا اول مستند مرگ و میر در خارج از سیاتل در فوریه. 29.

“هیچ یک از این موارد داری سفر تاریخ” کودی گفت: از سه مرگ و میر. “ما فرض است که هر یک از آنها نماینده جامعه انتقال و که وجود دارد برخی از سطح قابل توجهی از ویروس در گردش در جامعه ما در اوایل فوریه … و می داند که چقدر زودتر.”

کودی با اشاره به این موارد به عنوان “یخ راهنمایی” یک فال گسترده و نهان انتشار است. کسی که مرده در فوریه. 17 بود که 69 سال. مارس 6 قربانی 70 سال.

تبلیغات

کودی گفت: قوی آنفلوانزا در فصل زمستان همراه با محدود تست و نوپای درک درستی از coronavirus منجر به این دیر تشخیص است.

“این دشوار خواهد بود برای انتخاب کردن چه بود آنفلوانزا و چه شد COVID-19,” کودی گفت. او اعتبار شهرستان معاینات پزشکی و مقامات بهداشتی برای گرفتن وقت برای درک ویروس و کمک به تشخیص این سه مرگ و میر.

اعضای خانواده گفت: Boland که مشغول به کار به عنوان مدیر شرکت نیمه هادی شد غیر منتظره ای بیمار در اواخر ماه ژانویه بود و مجبور به لغو برنامه ای برای رفتن به یک تعطیلات آخر هفته مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات

پس از کشمکش با علائم شبه آنفولانزا, اما او تا به حال بهبود بود و کار از خانه متناظر با یک همکار در حدود ساعت 8 صبح به بعد از مرگ او.

حدود دو ساعت بعد او را دختر یافت می شود او مرده است. به عنوان اعضای خانواده آموخته بیشتر در مورد علائم coronavirus سوء ظن رشد داشته است.

Boland تا به حال سابقه سفر خارجی به عنوان همکاران او در لام پژوهش در منطقه خلیج است.

تبلیغات

او برادر در قانون جف Macias گفت: Boland در حال برنامه ریزی برای سفر به چین بعد از این سال و در خارج از کشور رفت “چند بار در سال به های مختلف جهانی locations.”

“جایی که این آمد و اگر نبود او مسافرت؟” Macias گفت. “پاتریشیا ممکن است برای اولین بار. این فقط اولین ما تا کنون یافت.”

وی افزود: “بیایید به دنبال حفظ بنابراین ما می دانیم که تا چه حد از آن — که خوب بیشتر برای هر کس دیگری و خانواده گنجانده شده است.”

او برادر بزرگتر ریک Cabello توافق کردند که به مرگ یک شوک بود.

تبلیغات

Cabello گفت: خواهر او بود سختکوش و وفادار و دلسوز. او تنها دختر به تازگی فارغ التحصیل دانشگاه است. Boland تا به حال یک شبکه از دوستان که مورخ به دوران کودکی خود و زمانی که او در سنت فرانسیس دبیرستان در Mountain View که در آن خواهر و برادر بزرگ شده.

“او در زندگی او سزاوار” Cabello گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>