راهنمای: چگونه برای آماده سازی خانه خود را برای Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

جوراب زنانه ساقه بلند در تجهیزات پزشکی و مواد غذایی می تواند مفید باشد اگر جدید کروناویروس در جامعه خود را و شما می خواهید برای جلوگیری از فروشگاه خطوط که در آن شما می تواند در معرض خطر عفونت از دیگران است. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفتن آمریکایی ها که آنها باید آماده برای امکان COVID-19 شیوع در جامعه خود را.

اما چه آمادگی در عمل ؟ پاسخ کوتاه: don’t panic — اما فراموش آماده کند.

که “به معنی نه تنها برنامه ریزی احتمالی بلکه خوب قدیمی از مد افتاده آمادگی برنامه ریزی برای خانواده خود می گوید:” ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون. به عبارت دیگر آنچه شما می خواهم در صورت امکان طوفان و یا دیگر بلایای طبیعی.

ما با صحبت کاتز و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در مورد عقل سلیم چیز شما می توانید انجام دهید تا آماده شود باید این ویروس آمار که در آن شما زندگی می کنند.

سوپ و کراکر. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

من باید انبار کردن مواد غذایی و meds?

دلیل به سهام تا در برخی از محصولات در حال حاضر نمی باشد بسیار برای جلوگیری از پتانسیل کمبود در صورت شیوع اما به تمرین آنچه که کارشناسان اجتماعی فاصله. در واقع شما می خواهید برای جلوگیری از جمعیت به حداقل رساندن خطر ابتلا به این بیماری است. اگر COVID-19 در حال گسترش در جامعه خود را آخرین جایی است که شما می خواهم به در خط در شلوغ فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه.

اگر شما روزانه داروها — برای مثال فشار خون — قرص مطمئن شوید که شما به اندازه کافی به گذشته یک زن و شوهر از هفته نشان می دهد کاتز به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید دریافت تایید برای تمدید عرضه از ارائه دهنده بیمه خود.

همچنین ارزش قبل از خرید: تب گیربکس مانند استامینوفن یا ایبوپروفن می گوید ادیت Bracho-سانچز یک متخصص مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا.

فکر می کنم در مورد اضافه کردن به اندازه کافی nonperishable مواد غذایی به شربت خانه خود را به شما را از طریق یک زن و شوهر از هفته می افزاید: Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت.

Bracho-سانچز نشان می دهد داشتن در دست خود بروید به sickbed غذاهایی مانند مرغ یا آبگوشت گیاهی و کراکر در مورد بیماری و همچنین به عنوان مرطوب کننده نوشیدنی مانند Gatorade و Pedialyte برای کودکان و نوجوانان (هر چند تا کنون بچه ها به نظر می رسد کمتر در معرض COVID-19). چرا که اگر شما بیمار شما می خواهید به آماده شدن برای سوار کردن آن در خانه اگر نیاز بود. تا کنون 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف بوده اند. (فکر می کنم سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم.)

دستمال مرطوب. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

ویژه تمیز کردن وسایل مورد نیاز است ؟

ما هنوز هم نمی دانم دقیقا چه مدت از کروناویروس که باعث COVID-19 می توانید زنده ماندن در سطوح. اما استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا می گوید: آنچه ما می دانیم از دیگر coronaviruses است که بسیاری از خانواده پاک کننده — مانند سفید کننده دستمال مرطوب یا الکل آنها را بکشند.

حتی پاک کردن سطوح با آب و صابون باید فوت و فن انجام دهد او می گوید: به دلیل این coronavirus دارای چربی خون پاکت در اطراف آن مانند یک کت است که نگه می دارد RNA در داخل ذرات ویروسی. و صابون مواد شوینده که می تواند شکستن چربیها. “ما استفاده از آنها را به روغن و چربی که چربی, خارج از غذاهای ما,” او اشاره می کند.

اگر COVID-19 می کند و شروع به گردش در جامعه خود و یا وجود دارد کسی که بیمار در خانه, طرح در تمیز کردن سطوح را لمس کنید اغلب مانند شمارنده آشپزخانه و حمام لوله ها — چند بار در روز, می گوید دکتر تریش پرل رئیس بخش بیماری های عفونی در بخش UT Southwestern Medical Center. که مشاوره, او می گوید, می آید از مطالعات انجام شده در سایر بیماری ها “که در آن آنها نشان داده ایم که اگر شما تمیز کردن محیط زیست, شما در واقع می تواند به کاهش میزان ویروس است که بر روی سطوح سخت قابل توجهی است.”

ماسک و دستکش. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

آنچه درباره ماسک های صورت?

علم بر این که آیا آن را مفید به پوشیدن ماسک صورت در است واقعا مخلوط به ما گزارش شده در عمق. (برای شروع این بستگی دارد که چه نوع از ماسک شما در حال پوشیدن و این که آیا شما استفاده از آن را به درستی.)

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی تمایلی به توصیه می کنند که مردم ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه از آنجا که آنها ارائه می کنند یک از امنیت کاذب.

آنچه کارشناسان موافق است که با پوشیدن یک ماسک ایده خوبی است اگر شما بیمار هستند بنابراین شما می تواند به کاهش شانس است که شما آلوده کردن دیگران, آیا آن را اعضای خانواده در خانه و یا افرادی که در مطب دکتر اگر شما در دیده می شود. پرل می گوید که با پوشیدن یک ماسک زمانی که بیمار است و به خصوص یک ایده خوب اگر شما زندگی می کنند با کسی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و یا که سالمندان از آنجا که مردم در دهه 60 و بالاتر به نظر می رسد بیشتر در معرض COVID-19.

برخی از تحقیقات نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند کمک به محافظت از شما را اگر شما در حال مراقبت از بیمار, خانواده, عضو, اما تنها اگر شما آن را می پوشند تمام وقت در حضور فرد بیمار و اگر شما مراقب باشید به لمس مقابل آن که می تواند آلوده به عوامل بیماری زا است.

لپ تاپ. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

چه در مورد کار و از راه دور?

در حال حاضر زمان برای صحبت کردن با رئیس خود در مورد توانایی خود را برای کار از خانه اگر COVID-19 در حال گسترش است به صورت محلی می گوید مورس. بدیهی است که اگر شما بیمار هستید, شما باید در خانه بمانند. اما حتی اگر شما به خوبی راه دور حس می کند در صورت محلی شیوع به کاهش شانس است که شما آلوده شود.

“که ممکن است محتاطانه چیزی که برای بسیاری از مردم به انجام اگر آنها قادر به انجام آن” او می گوید: به خصوص در شهرهای بزرگ مانند نیویورک که در آن جمعیت زیادی از مردم متمرکز بر حمل و نقل عمومی.

Pill planner.

حداکثر Posner/NPR

چه طرح اگر شما مریض است ؟

اگر شما نشان می دهد نشانه های اولیه بیماری مانند تب یا سرفه خشک — Bracho-سانچز می گوید شما باید با پزشک خود تماس بگیرید اما لزوما سر راست به اتاق اورژانس یا فوری مراقبت که در آن شما ممکن است دیگران را آلوده.

“آیا شما واقعا نیاز به آمدن به دفتر ؟ آیا ما می توانیم این کار را از طریق تلفن?” Bracho-سانچز می گوید. “البته اگر شما با داشتن مشکل در تنفس, اگر شما دچار کم آبی است که یک داستان متفاوت است.”

Schoolbook.

حداکثر Posner/NPR

آیا شما یک برنامه برای بچه ها و بستگان ؟

پرل و کاتز به شما پیشنهاد شروع بدانند در حال حاضر چه چیزی شما را انجام دهد اگر مهدکودکها و یا مدارس شروع به بسته شدن به دلیل شیوع. آیا شما یک نسخه پشتیبان تهیه مراقبت از کودک طرح در محل ؟

“داشتن یک طرح برای این نوع از احتمالاتی در حال حاضر — به جای مانند آن اتفاق افتاد که در آن یک دقیقه همه چیز باز بود و لحظه به لحظه در کنار آنها نیست — می تواند بسیار مفید و بسیار کمتر مخل” پرل می گوید.

“برای مثال, برای من, من در تلاش برای فکر می کنم اگر مادر من بیمار می شود? او زندگی نمی کند در دالاس” که در آن پرل است. “چه هستم من می خواهم به انجام? چگونه من رفتن به او برای مراقبت?”

پرل می گوید: این امر می تواند عاقلانه برای رسیدن شرکت به دوستان و یا همسایگان که ممکن است قادر به کمک در چنین شرایطی است.

وجود دارد هر گونه عادات من می توانید تمرین در خانه برای سالم ماندن ؟

Bracho-سانچز نشان می دهد هر کس در خانه شروع یک عادت جدید امروز: شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن را از طریق درب.

شما شنیده ام آن را بیش از و بیش از, اما یکی از بهترین راه برای محافظت از خود در برابر عفونت از COVID-19 — یا سرماخوردگی یا آنفولانزا که برای ماده – خوب قدیمی از مد افتاده بهداشت دست. شستن دست های خود را اغلب به عنوان به خوبی به عنوان اجتناب از لمس کردن صورت و چشم و بینی است از یک محاکمه و درست راه برای کاهش عفونت های تنفسی پرل می گوید.

مطالعات نشان داده اند که “خوب شستن دست و مکرر شستن دست را کاهش می دهد خطر انتقال این ویروس در هر نقطه از 30 تا 50 درصد,” او می گوید. “شما می توانید با استفاده از این دست بر اساس الکل و ژل و یا شما می توانید با استفاده از آب و صابون. آن را نمی کند نیاز به هر نوع صابون ضد باکتری.” و شما باید مالش دست خود را به مدت حداقل 20 ثانیه — در مورد زمانی که طول می کشد به خواندن “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو بار.

همچنین اگر شما در حال حاضر انجام آن شروع به تمرین خوب قوانین و مقررات تنفسی: سرفه به آرنج خود را به جای خارج می گردند ویروس مملو از ذرات به هوا (و دستهای خود را پس از راست) و مطمئن شوید که به بیرون پرتاب خود را با استفاده از بافت های, از آنجایی که آنها ممکن است ویروس ذرات بر روی آنها.

“کسانی هستند بسیار موثر انواع اقدامات فقط در شرایط کاهش قرار گرفتن در معرض دیگران می گوید:” پرل.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im