یک تست ژنتیکی برای میکروسکوپی مشکل آمد با یک ادم تنومند و بدقواره برچسب قیمت

بزرگنمایی این تصویر

میشل Kuppersmith پزشک توصیه می شود مغز استخوان بیوپسی پس از مشکوک او تا به حال یک اختلال خونی نادر. اگر بیوپسی انجام شد توسط یک سرویس دهنده شبکه در یک شبکه بیمارستان Kuppersmith آموخته او در قلاب برای $2,400 برای خارج از شبکه پروفایل ژنتیکی. شلبی Knowles برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

شلبی Knowles برای KHN

میشل Kuppersmith احساس بزرگ با این نسخهها کار تمام وقت و تمرینات سه تا چهار بار در هفته. بنابراین او شگفت زده شد زمانی که یک آزمایش خون معمولی یافت می شود که بدن او ساخت بیش از حد بسیاری از پلاکت است که کمک به کنترل خونریزی.

Kuppersmith پزشک را مشکوک به 32 ساله Manhattanite تا به حال یک اختلال خونی نادر به نام ضروری thrombocythemia که می تواند منجر به لخته شدن خون و سکته مغزی و در موارد نادر سرطان خون.

دکتر پیشنهاد یک بیوپسی مغز استخوان كه در آن يك سوزن استفاده می شود برای خورد کردن یک نمونه از بافت اسفنجی در مرکز بیمار استخوان لگن.

پزشکان در بررسی مغز استخوان در زیر میکروسکوپ و تجزیه و تحلیل DNA. این روش اجازه می دهد تا پزشکان برای قضاوت یک بیمار پیش آگهی و درمان انتخاب در صورت نیاز. Kuppersmith شنیده بود این روش می تواند به شدت دردناک پس از او قرار داده و آن را برای ماه می باشد.

به اشتراک گذاری خود را صورتحساب های پزشکی داستان

آیا شما یک لایحه پزشکی شما می خواهم ما را به بررسی? شما می توانید به ما بگویید که در مورد آن و ارسال آن را در اینجا.

نمونه برداری — انجام شده توسط ارائه در بیمه های شبکه در یک بیمارستان در شبکه به طول انجامید تنها چند دقیقه و Kuppersmith دریافت نسبتا خوب ،

در حالی که تجزیه و تحلیل ژنتیکی از مغز استخوان تایید دکتر او را به سوء ظن آن نشان داد که تنها درمان او نیاز دارد در حال حاضر است روزانه دوز پایین آسپرین. او را به چک کردن با دکتر خود را هر سه تا چهار ماه به مطمئن شوید که این بیماری نیست ،

همه در همه, Kuppersmith احساس رها شوند.

سپس او متوجه گفته او شرکت بیمه حاضر به پرداخت هزینه برای تجزیه و تحلیل ژنتیکی ترک او را مسئول $2,400 پرداخت.

بیمار: نیویورک ساکن میشل Kuppersmith, 32, که بیمه مریلند بر اساس CareFirst آبی صلیب آبی سپر. او با این نسخهها کار به عنوان مدیر پروژه های خاص در واشنگتن مبتنی بر ناظر ، چرا که او تحت درمان قرار گرفت در نیویورک امپراتوری آبی صلیب آبی سپر آن را پوشش می دهد که منطقه به کار گرفته بخشی از ادعای خود را.

مجموع amunt بدهکار: $2,400 برای خارج از شبکه پروفایل ژنتیکی

ارائه دهندگان: Kuppersmith تا به حال مغز استخوان برداشته شده را در کوه سینا Ruttenberg مرکز درمانی در شهر نیویورک است که او را فرستاده بیوپسی نمونه به کالیفرنیا آزمایشگاه Genoptix برای تست.

خدمات پزشکی: مغز استخوان بیوپسی و مولکولی پروفایل که شامل به دنبال جهش های ژنتیکی

چه می دهد: زمینه تشخیص مولکولی که شامل انواع مختلفی از ژن مبتنی بر تست دستخوش رشد انفجاری گفت: Gillian, فاحشه عالی, رئيس جمهور از انجمن ملی مشاوران ژنتیک و معاون رئیس جمهور از توسعه بالینی برای کنسرت ژنتیک و سلامت آن شرکت در Nashville, Tennessee.

یک گزارش از کنسرت ژنتیک یک شرکت است که کمک می کند تا مشتریان مدیریت, تست ژنتیکی در بر داشت وجود دارد بیش از 140,000 های تشخیصی مولکولی محصولات در بازار با 10 تا 15 اضافه شده در هر روز.

این رشته در حال رشد بسیار سریع است که حتی پزشکان در حال تلاش برای توسعه مشترک واژگان, فاحشه عالی گفت.

Kuppersmith تحت یک نوع تست شناخته شده به عنوان مولکولی پروفایل که به نظر می رسد برای نشانگرهای DNA به پیش بینی اینکه آیا بیماران را در بهره مندی از جدید درمان هدفمند. این جهش نیست به ارث برده; آنها توسعه بیش از این دوره از زندگی بیمار, فاحشه عالی گفت.

هزینه های مدیکر در تشخیص مولکولی بیش از دو برابر از سال 2016 تا 2018 افزایش از $493 میلیون به 1.1 میلیارد دلار با توجه به آزمایشگاه های اقتصاد, آزمایشگاه, صنعت, عضویت در خبرنامه.

اتهامات طیف وسیعی از صدها تا هزاران دلار بسته به اینکه چگونه بسیاری از ژن های دخیل هستند — و آن صدور صورت حساب کدهای بیمه استفاده, فاحشه عالی گفت.

بر اساس داده مدیکر حداقل 1500 در آزمایشگاه های مستقل انجام آزمایش های مولکولی همراه با بیش از 500 بیمارستان مبتنی بر آزمایشگاه گفت: Jondavid Klipp این خبرنامه ناشر.

در یک سرعت در حال تکامل فیلد با مقدار زیادی از پول در خطر است, آزمون است که یک دکتر یا آزمایشگاه ممکن است به عنوان دولت از-هنر یک بیمه گر ممکن است نمایش به صورت تجربی.

بدتر هنوز, بسیاری از تجاری labs که انجام رمان آزمونهای خارج از شبکه عنوان شد Genoptix.

استفانی Bywater رئیس انطباق افسر در NeoGenomics آزمایشگاه که دارای Genoptix گفت که بیمه سیاست های حاکم بر تصویب نگه داشته تا با سرعت سریع پیشرفت های علمی. Kuppersmith دکتر دستور آزمایش که در دسترس بوده است پس از سال 2014 و به روز شد در سال 2017 Bywater گفت.

اگر چه کارشناسان معتقدند که تشخیص مولکولی است یک بخش اساسی از مراقبت از بیماران مانند Kuppersmith پزشکان و شرکت های بیمه ممکن است موافق نیست که خاص آزمون بهترین دکتر گفت: گوئن نیکولز افسر ارشد پزشکی از لوسمی & لنفوم جامعه است.

آزمون “انجام می شود تعدادی از راه های مختلف توسط تعدادی از آزمایشگاه های مختلف که به اتهام مقادیر مختلف” نیکولز گفت.

طرح های بیمه بسیار بیشتر احتمال دارد که حاضر به پرداخت برای تشخیص مولکولی از دیگر تست های آزمایشگاهی. آزمایشگاه اقتصاد در بر داشت مدیکر پیمانکاران را تکذیب کرد تقریبا نیمی از همه تشخیص مولکولی ادعا می کند بیش از پنج سال گذشته در مقایسه با 5-10 ٪ از روال تست های آزمایشگاهی.

با بسیاری از برنامه های بیمه بسیاری از آزمایش های جدید و بسیاری از شرکت های جدید, آن را دشوار است برای یک دکتر به دانستن است که آزمایشگاه در یک بیمار شبکه و که خاص آزمون تحت پوشش نیکولز گفت.

“ارائه دهندگان مختلف باید قراردادهای مختلف با ديگر شرکت ها” است که می تواند بیمار را از جیب هزینه نیکولز گفت. “این فوق العاده پیچیده و واقعا دشوار است برای تعیین بهترین حداقل هزینه راه است.”

Kuppersmith گفت: او همواره مراقب باشید که به بررسی کنید که پزشکان او را قبول بیمه. او مطمئن ساخته شده کوه سینا بود در بیمه, شبکه بیش از حد. اما هرگز به او رخ داده است که بیوپسی می تواند فرستاده شده به خارج از آزمایشگاه و یا اینکه آن را تحت تجزیه و تحلیل ژنتیکی.

او افزود: “تهدید بلندی از $2,400 لایحه باعث شده است که من در بسیاری از زمینه ها اضطراب بیشتری نسبت به این بیماری تا کنون است.”

حل: با وجود ساخت ده ها تن از تماس های تلفنی Kuppersmith کردم اما هیچ چیز گیج کننده و متناقض پاسخ هنگامی که او سعی کردم به مرتب کردن غیر منتظره شارژ.

یک عامل برای بیمه گر به او گفت که دکتر او تا به حال بدست preauthorization برای تست. اما در یک ایمیل به Kuppersmith یک Genoptix کارمند به او گفت که شرکت های بیمه به حال این ادعا را تکذیب کرد به دلیل مولکولی پروفایل مشاهده شد که تجربی است.

یک سخنگوی نیویورک-بر اساس امپراتوری آبی صلیب آبی سپر که به کار گرفته بخشی از Kuppersmith ادعا گفت: طرح بهداشت “را پوشش می دهد از نظر پزشکی لازم است آزمایش ژنتیک.”

نیویورک یکی از 28 دولت با قوانین در برابر تعجب, صدور صورت حساب, نیاز به بیمارستان برای اطلاع رسانی به بیماران در نوشتن اگر مراقبت از خود ممکن است شامل خارج از شبکه ارائه دهندگان گفت: وکیل الیزابت بنیامین, معاون رئیس جمهور از طرح سلامت در جامعه خدمات جامعه فراهم می کند که کمک رایگان با بیمه مشکلات.

یک سخنگوی کوه سینا گفت: این بیمارستان مطابق با این قانون اشاره کرد که Kuppersmith داده شد این سند در سال 2018 — نزدیک به یک سال قبل از بیوپسی مغز استخوان ― و آن را امضا کردند.

بنیامین گفت: این خوب نیست توضیح داد: “من فکر می کنم یک سال مبهم فرم مانند او امضا نمی خواهد مطابق با قانون دولت — و قطعا روح آن است.”

به جای ارسال Kuppersmith لایحه Genoptix ارائه شده به او کمک کند درخواست تجدید نظر را رد پوشش به CareFirst. در ابتدا Genoptix خواسته Kuppersmith برای تعیین این شرکت به عنوان شخصی او مراقبت های بهداشتی نماینده. او ناراحت کننده امضای بیش از آنچه که صدا مانند جارو حقوق قانونی به غریبه ها. او نوشت: یک ایمیل اعطای اجازه شرکت به مذاکره از جانب خود. آن کافی بود.

چند روز پس از تماس با KHN, Kuppersmith را بیمه گر گفت: آن را خواهد پرداخت Genoptix در شبکه رای پوشش $1,200 از $2,400 شارژ. Genoptix آن گفت: هیچ برنامه ای برای لایحه Kuppersmith برای نیمی دیگر از هزینه است.

غذای آماده: Kuppersmith است او را رها بیمه گر تغییر ذهن خود را در مورد لایحه خود را. اما او گفت: “من نسبتا جوان ادراک فرد با مدرک دانشگاهی. وجود دارد بسیاری از مردم که اصلا وقت و امکانات برای انجام این نوع مبارزه است.”

بیماران باید درخواست خود را ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اگر هر گونه خارج از پیمانکاران خواهد شد درگیر در مراقبت از خود از جمله آسیب شناسان متخصص بیهوشی بالینی, آزمایشگاه یا رادیولوژیست ، و بررسی کنید که آیا کسانی که در شبکه هستند.

“سعی کنید بهترین خود را به درخواست در پیشبرد گفت:” جک Hoadley یک تحقیق استاد بازنشسته در دانشگاه جورج تاون. “بپرسید” آیا من باید یک انتخاب در مورد که در آن [یک خون یا بافت نمونه] فرستاده شده است?'”

بپرسید اگر نمونه را تحت تشخیص مولکولی. پس از این تست این است که هنوز هم نسبتا جدید و گران قیمت ترین بیمه نیاز بیماران برای به دست آوردن “اجازه قبلی” و یا مجوز خاص گفت: دکتر دبرا Regier یک متخصص ژنتیک پزشکی در کودکان بیمارستان ملی در واشنگتن و مرتبط با نورد ملی سازمان از بیماری های نادر است. گرفتن این مجوز در پیش می تواند به جلوگیری از بسیاری از سردرد.

در نهایت با احتیاط از امضای پتو, فرم رضایت شما گفتن که برخی از اجزای مراقبت از خود ممکن است خارج از شبکه. بگویید ارائه دهنده خود را که شما می خواهید به مطلع می شود در یک مورد به مورد و بر اساس زمانی که خارج از شبکه ارائه دهنده درگیر است و به رضایت به شرکت خود را.

لایحه از ماه است crowdsourced بررسی توسط قیصر اخبار بهداشت و NPR که کالبدشکافی و توضیح می دهد که صورتحساب های پزشکی. آیا شما یک گیج کننده لایحه پزشکی شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با ما ؟ به ما بگویید در مورد آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im