سابق Mountie می گوید او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در جدید خود را ناظر بر کار است. پس از او شکایت او مدعی آنها در زمان کار خود را به دور

ونکوور—سابق محقق ارشد در کانادا RCMP دیده بان راه اندازی کرده است $1.65 میلیون طرح دعوی در دادگاه در برابر آژانس برای آزار و اذیت و محل کار قلدری.

Ex-Mountie Jason گالووی ادعا در اسناد دادگاه او “اغوا” به یک غیر نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون RCMP خدمات عمومی آژانس وظیفه با بررسی شکایت های ملی کانادا نیروی پلیس.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که زمانی که گالووی در زمینه آزار و اذیت شکایت علیه خود استخدام مدیر, ریچارد ایوانز چند محل کار تحقیقات بر داشت گالووی شده بود قربانی آزار و اذیت جنسی و ایوانز نقض کرده چند سیاست در استخدام او است.

سپس کت و شلوار مدعی این ناظر لغو گالووی ،

“این (کمیسیون) خسته من مشتری و تف او گفت:” آندره مارین یک وکیل در لیستر Beaupre شرکت نمایندگی گالووی.

“من 20 سال از بررسی مسائل در تمام سطوح دولت به عنوان بازرس من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.” مارین شد انتاریو ombudsperson از سال 1998 تا 2005.

CRCC سخنگوی کیت McDerby گفت: آژانس نمی خواهد اظهار نظر به ماده است قبل از دادگاه. او افزود که Evans دیگر با این نسخهها کار برای آژانس.

اتهامات مندرج در این اعلامیه ادعا آزمایش نشده در دادگاه. با وجود چندین تلاش برای تماس با Evans او در پاسخ به سوال دقیق در مورد اتهامات در طرح دعوی در دادگاه. هیچ بیانیه ای از دفاع ثبت شده است, به ستاره دانش است.

طرح دعوی در دادگاه اسناد ثبت شده در B. C. دیوان عالی کشور ادعا می کنند که گالووی در حال حاضر 37 اولین ملاقات ایوانز بود که مدیر ارشد عملیات در CRCC در پاییز 2015 زمانی که Evans سفر از خانه خود در اتاوا به منطقه ونکوور برای یک RCMP مرتبط با موضوع.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که در زیر ماه Evans متقاعد گالووی که یک RCMP افسر در آن زمان به درخواست برای یک شغل در بخش غیر نظامی و آژانس که در آن او خواهد سر بریتیش کلمبیا و تحت ایوانز که مستقر در اتاوا.

در ماه ژوئن سال 2016 گالووی استعفا از RCMP و شروع به کار برای دیده بان به عنوان یک محقق ارشد.

آنچه به دنبال آن ماه بود و از آنچه گالووی مدعی در دادگاه اسناد و مدارک بود که آزار و اذیت و قلدری.

در طرح دعوی در دادگاه گالووی ادعا ایوانز ناخواسته رفتار در طول این زمان شامل بی امان متون و تماس های تلفنی است که در زمان های جنسی در طبیعت و همچنین به عنوان Evans فشار گالووی به همراه او به, اجتماعی, گردش.

گالووی مدعی است که هنگامی که او نه مقابله به مثل ایوانز’ پیشرفت ایوانز در واکنش ناگهانی با طغیان خشم و تهدید او را به آتش کشیدند. طرح دعوی در دادگاه جزئیات یکی 2016 حادثه که در آن گالووی مدعی Evans زده او را در سراسر چهره پس از گالووی گفت که او نمی خواست برای ادامه نوشیدن با او.

در اکتبر سال 2017 گالووی شکایت به این سازمان در برابر Evans ادعا “آزار و اذیت جنسی, قلدری و ارعاب حمله و ایجاد یک سمی محیط کار” با توجه به کت و شلوار.

که همان ماه گالووی رفت و در مرخصی استعلاجی. در طرح دعوی در دادگاه اسناد و مدارک او می گوید: او دچار علائم اختلال استرس پس از سانحه و همچنین اضطراب و افسردگی است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که CRCC منصوب محل کار محقق به نگاه به شکایت. نتیجه گزارش — منتشر شده در جولای 2018 — گفته تأیید گالووی ادعای آزار و اذیت جنسی, قلدری و ارعاب.

در دسامبر 2017, ناشناس whistleblower پرچم “بی نظمی اداری” در CRCC با توجه به طرح دعوی در دادگاه. معاون سابق وزیر دادگستری جان سیمز منصوب شد به بررسی این موضوع است. تحقیقات خود را توصیه می شود که خدمات عمومی کمیسیون مستقل سازمان است که توابع به عنوان فدرال نیروی انسانی ناظر است و وظیفه حصول اطمینان از خنثی و غیر حزبی خدمات عمومی را بیشتر نگاه به گالووی را استخدام.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که در نتیجه آوریل 2019 گزارش به این نتیجه رسیدند که ایوانز به حال با دستکاری گالووی درخواست کار و کاهش مورد نیاز آموزش و پرورش به کت و شلوار بهتر گالووی اعتبار. این گزارش همچنین اعلام کرد که گالووی بود و نه تقصیر سرپرست خود را نقض استخدام پروتکل.

در ماه اوت 2019 در CRCC لغو گالووی را ملاقات.

با توجه به Marin گالووی شده است قادر به کار با توجه به مسائل مربوط به سلامت روان بوده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“این ژرف راه او تحت درمان قرار گرفت. او مانند یک کالا” گفت: مارین.

در Jan. 31, 2020, گالووی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آژانس و سرپرست سابق خواستار $350,000 در حقوق از دست رفته $500,000 اخلاقی خسارت 300.000 دلار خسارت مربوط به قلدری و آزار و اذیت و 500,000 دلار خسارت تنبیهی.

گالووی است که در حال حاضر دریافت و از کار افتادگی طولانی مدت از WorkSafe قبل از میلاد است که با توجه به طرح دعوی در دادگاه بر داشت او است مبتلا به بیماری روانی بود که عمدتا ناشی از کار مربوط به عوامل استرس زا از جمله قلدری و یا آزار و اذیت.

Wanyee Li

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>