یک آتش نشانی اول: LAFD سفارشات آتش سوزی های الکتریکی موتور

یک قرن پیش در لس آنجلس آتش نشانی ساخته شده تاریخی سوئیچ از اسب کشیده آتش موتورهای وسایل نقلیه موتوری.

این هفته گروه در زمان اولین گام در یک فاز جدید آتش نشانی که آن را به دستور الکتریکی هیبرید موتور آتش. این خودرو خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود در کشور, مقامات گفت.

“من بسیار هیجان زده هستم که ما اولین گروه در شمال امریکا به سفارش این برش لبه آتش موتور” LAFD رئیس رالف Terrazas گفت: در انتشار اخبار. “برقی موتور آتش نوآورانه ابزار است که کمک خواهد کرد که کاهش سر و صدا و مضر دیزل تولید گازهای گلخانه ای در حالی که ارائه یک ابزار انعطاف پذیر برای آتش نشانی و امداد و نجات عملیات از یک فن آوری پیشرفته پلت فرم.”

بخش هزینه 1.2 میلیون دلار در Rosenbauer مفهوم کامیون آتش یا CFT معادل قیمت یک LAFD هوایی نردبان کامیون سخنگوی برایان هامفری گفت.

تبلیغات

Terrazas گفت: آتش سوزی موتور — که به نظر می رسد شبیه به یک اتوبوس شهرستان — احتمالا اختصاص به هالیوود ایستگاه آتش 82.

“ما اعتقاد داریم آن را مناسب وجود دارد,” او گفت:. “ما برس تهدید; ما جاده های باریک و تنگ جاده ها با تمام احتقان.”

Terrazas که تست سوار firetruck در ورزشگاه طفره زن در سال گذشته در حالی که آن را در یک تور آمریکای شمالی گفت که او لذت می برد این خودرو شعاع چرخش تنگ.

این CFT شامل دو باتری 100 کیلووات ظرفیت این معنی که موتور آتش می تواند اجرا شود به مدت دو ساعت در برق قبل از نیاز به استفاده از یک موتور دیزل.

تبلیغات

LAFD را نصب سریع-شارژر در کامیون نهایی صفحه اصلی.

“آینده firetruck اساسا متفاوت از وسایل نقلیه که در خدمات ایستگاه آتش امروز” دیتر Siegel, مدیر عامل شرکت اتریشی مبتنی بر Rosenbauer بین المللی گفت: در یک نسخه. “این است که چند منظوره به طور کامل متصل شده و آن را انعطاف پذیر داخلی می تواند به عنوان یک به طور کامل برجسته مرکز فرماندهی.”

این موتور خواهد بود سفارشی ساخته شده به تناسب هر دو نیازهای LAFD و استانداردهای تعیین شده توسط سازمان ملی حفاظت در برابر آتش Assn., مقامات گفت.

هر چند نمونه های نشان داده شده در Rosenbauer ویدئوها را نشان می دهد, سفید, زرد و آبی, آتش, موتور, Humphrey گفت: LAFD مدل خواهد بود قرمز رنگ برای مطابقت با بقیه ناوگان.

زمانی که موتور الکتریکی بازدید streets of L. A. سال آینده آن را تنظیم صحنه برای قرن آینده آتش 100 سال پس از گروه رها اسب کشیده موتورهای آتش, هامفری گفت.

“تا سال 1921 ما هنوز هم در حال کشیدن اسب بخار رانده موتورهای آتش” گفت: Humphrey که اضافه شده است که برخی از ماموران آتش نشانی که در آن زمان دیدم موتوری موتورهای عنوان “عبور تصور است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>