خانواده سوگوار شوهر و پدر که مرده به تنهایی 3,000 مایل دور

بزرگنمایی این تصویر

Guillermo Frestan, 51, با همسر خود, Ana Maria کاسترو Ortez و دختران ملانی, Jazmin و Fabiana. حسن نیت ارائه میدهد از آنا ماریا کاسترو Ortez پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از آنا ماریا کاسترو Ortez

Guillermo Frestan زندگی در کشور های مختلف هشت سال از ازدواج با عشق از زندگی خود Ana Maria کاسترو Ortez. Frestan اقامت در برانکس و کاسترو Ortez در جینتپ یک شهر کوچک در جنوب نیکاراگوئه که در آن او خود را بالا بردن سه دختر.

او 51; او 30. آنها تا به حال از خواب reuniting خانواده در برانکس شاید در اوایل این ماه دسامبر است.

“این بسیار دشوار است به انجام, او خیلی دور. ما همیشه می خواست می شود با هم. اما او به اینجا آمد و ما به بازدید او” کاسترو Ortez گفت: در یک مصاحبه تلفنی در اسپانیایی. “ما برنامه ریزی شد. او رفتن به بازنشسته در سال آینده.”

Frestan شناخته شده به عنوان “ویلی,” مهاجرت به برانکس از نیکاراگوئه در 20s خود پس از مبارزه برای Sandinistas. او یک شهروند آمریکایی بود و نیرومند و درشت هیکل, kindhearted اتحادیه مباشر محلی 731. او غالبا ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری شغل در این شهر پل ها, و تا به حال تنها با گذشت 25 خود را به کار سالگرد اتحادیه گفت.

ریکاردو Nuñez بهترین دوست و همکار از 1990s گفت: Frestan خواهد مهمانی او را با قصه های دلخراش از وقت خود را در جنگ.

“او با استفاده از به غذا خوردن در خارج از زمین بروید هفته و بدون خوردن غذا به طور منظم,” Nuñez گفت. “ارتش که ذهنیت شما می دانید منظورم چیست ؟ او را در یک نمایش قرار داده اما او یک خرس عروسکی بزرگ.”

وجود دارد یکی دیگر از چیزی Frestan همیشه صحبت در مورد Nuñez گفت: کاسترو Ortez و دختران است.

“که عشق از زندگی خود را. و دختران خود را. که ویلی زندگی,” او گفت:. “هیچ چیز دیگری اهمیت به او.”

Frestan ملاقات کاسترو Ortez در سال 2012 در یکی از بازدیدکننده داشته است بازگشت به کشور خود. او گفت که آنها در عشق سقوط کرد به سرعت. او حتی در زمان خود دختر بزرگتر با زن دیگری به خود او است; زن و شوهر تا به حال دو دختر با هم ازدواج کرده بودند در سال 2016.

آنها مشغول به کار بودند در مهاجرت مدارک قادر به حرکت به Frestan آپارتمان در بوستون جاده بعد از این سال. اما کسانی که رویاهای کوتاه قطع شد.

در مارس 28, Frestan مرده به تنهایی در آپارتمان خود را — در حدود چهار هفته پس از اولین coronavirus مورد تائید شد و در شهر نیویورک پس از دو هفته اول مرگ و حدود یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قرار دادن دولت در توقف. او یکی از بیش از 1400 نیویورکی که مرده بود در خانه بیش از این دوره از شیوع آوریل 24.

حداقل 81 نیویورک فوت کرده اند از اوایل ماه مارس در برانکس کد پستی که در آن Frestan زندگی می کردند با توجه به آتش نشانی داده های به دست آمده توسط WNYC/Gothamist — بالاتر از 18 در همان شش هفته از آخرین دوره سال است. آن چهارم-بیشترین تعداد در صفحه اصلی مرگ و میر در این شهرستان است.

بسیاری از این افراد هرگز آزمایش coronavirus و نمی شد از جمله در مقام شمارش تا Gothamist/WNYC گزارش شده در آنها را. در حال حاضر شهرستان tallying احتمالی موارد COVID-19 همراه با موارد تایید شده توسط یک آزمایشگاه است.

کل مرگ و میر از این ویروس تا به 15,411 مردم به عنوان از آوریل 24.

کاسترو Ortez گفت که او و Frestan متکی ویدیو چت خود را از راه دور ازدواج کار می کنند. Frestan نام خود را در قطار و اتوبوس, زمانی که او در حال انتظار برای همکاران خود را به نشان می دهد تا به کار سایت و سپس در خود می شکند.

“ما عملا زندگی در تماس های ویدئویی” کاسترو Ortez به یاد می آورد.

زمانی که Frestan مریض شدم, آنها, ویدئو چت, بیش از حد. در مارس 23, فقط به عنوان COVID-19 نفر بودند شروع به سنبله در شهر Frestan نشان داد تا برای کار در پل جورج واشنگتن با سرفه های خشک. سرپرست او فرستاده او را به خانه.

کاسترو Ortez گفت که او شنیده بود در مورد این ویروس در حال گسترش در اطراف این شهر و او نگران سفر خود را در حمل و نقل عمومی. او پیشنهاد او به یک دکتر مراجعه کنید اما Frestan شانه ای بالا انداخت. او در سلامت خوب به جز برای آسم. او تا به حال بیمه سلامت اما به ندرت از آن استفاده می شود.

“‘نه’ او به من گفت: “من فکر نمی کنم’ “کاسترو Ortez به یاد می آورد و او افزود:” من نمی خواهم برای رفتن به افشای دیگران است.’ “

بنابراین کاسترو Ortez تلاش برای مراقبت از او توسط تلفن همراه تصویری از 3000 مایل دور. Frestan تب رو به افزایش بود. او او را تشویق به نوشیدن چای و استحمام را به چرت زدن و خوردن هر آنچه که او می تواند. اما او نگاه رنگ پریده و عرق شد و او غیرقابل کنترل سرفه متناسب با. یک روز صبح در حالی که آنها در یک تماس ویدیویی او را تماشا او را به رفتن به حمام و سپس سقوط بر روی زمین.

“من گفت:, ‘عشق چه فقط اتفاق افتاده است؟’ و او گفت: “من فقط گذشت,’, ” او گفت:. “آن زمان حدود 15 دقیقه برای به دست آوردن. او فقط دست تکان دادند به من می گویند او خوب بود.”

او گفت: او را به دراز کشیدن و استراحت. یک روز دیگر رفت و Frestan به او گفت که او احساس بهتر اما کاسترو Ortez می خواستم او را به ماندن هیدراته و خوردن چیزی. بنابراین او تلاش برای خوردن یک سیب.

“آن زمان او یک ساعت به خوردن آن به دلیل گلو او را صدمه دیده است,” او گفت:.

دوست خود را Nuñez گفت: او به صحبت Frestan در طول این دوره و Frestan هرگز ذکر او بیمار بود.

“اگر من شناخته شده اند, من می خواهم که او را به دکتر به بیمارستان خودم,” او گفت:.

کاسترو Ortez می خواست به تماس با برخی از دوستان خود برود اما او نگه داشته و اطمینان بخش او می شود خوب است. سپس آن را جمعه شب و سه روز پس از Frestan رفت خانه از محل کار.

“و به او گفتم: شب بخیر عشق من. به طوری که شما احساس بهتری در صبح’ بدون دانستن آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد,” او گفت:. “و ما خواب بودیم.”

آنها در سمت چپ تماس تصویری در حال اجرا است که شب اما در برخی از نقطه تماس به بیرون رفت. به عنوان به زودی به عنوان کاسترو Ortez بیدار شد او خواستار محاکمه. اما Frestan جواب نداد. او گفت که او به نام هر نیم ساعت طول صبح.

“من نمی تواند آرام باشد,” او گفت:. “من از اضطراب و گریه میکردم. او نبود پاسخ دادن.”

در ظهر او در تماس با Frestan قدیمی ترین پسر از قبل رابطه برای دیدن اگر او می تواند چک به او. او زدم اما نمی تواند در, و پلیس مجبور به شکستن درب.

“آنها او را در بستر خود را در حال حاضر رفته بود,” او گفت:. “روز آنها به اخبار من فکر کردم که این یک شوخی بود که این یک دروغ بود.”

هنگامی که واقعیت در مجموعه همه او می خواست به انجام شود وجود دارد, سفر به نیویورک از حق دور. اما او نمی تواند. با این ویروس در سراسر جهان گسترش سفر بود یک گزینه نیست.

“یک روز می رود که من نمی خواهید به وجود دارد,” او گفت:. “نه به دیدن او چگونه آنها او را یافت و نه می دانم چه می گذرد, نه به اخبار او را — آن را به روز اضطراب و ناتوانی و درد است.”

کاسترو Ortez کاتولیک است. او استفاده می شود به عزاداری عزیزان با دو روز نماز را در کنار بدن و دفن در روز سوم. اعضای خانواده می خواستیم را به Frestan بدن به نیکاراگوئه اما به آنها گفته شد که آنها نمی تواند به خاطر ترس از گسترش ویروس.

ایالت نیویورک تشییع جنازه انجمن مدیران تایید کرد که بسیاری از کشورها قبول نمی کند انسان باقی می ماند بدون یک نامه تایید است که فرد عفونی نیست و کسانی که نامه ها سخت به آمده است. برخی از شرکت های هواپیمایی را متوقف کرده اند و حمل و نقل انسان باقی می ماند.

تقریبا یک ماه بعد کاسترو Ortez هنوز هم انتظار برای شوهر خاکستر برای رسیدن به خانه.

این داستان در اصل منتشر شد در این Gothamist.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>