یک coronavirus بخش? چگونه ایالات متحده بیمارستان در حال آماده شدن برای این تهدید جدید

ایالات متحده بیمارستان ها در جوراب زنانه ساقه بلند در لباس و عینک و برگزاری دوره های بازآموزی در کنترل عفونت در میان رشد شیوع یک رمان گونه از کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1,360 مردم در چین است.

پس از آن شروع به گسترش در سال گذشته coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV باعث شده است تا سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی مقامات ایالات متحده به شدت توصیه در برابر سفر به چین و برخی از کارشناسان پیش بینی در سراسر جهان همه گیر.

در ایالات متحده فقط 14 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس تا کنون هر چند مقامات می گویند آنها انتظار دارند که تعداد کسانی که به افزایش است. صدها نفر از مردم در حال حاضر نشان داده شده در آمریکا امکانات بهداشت و درمان با علائم ویروس وادار کردن کارکنان به همین ماسک صورت و قرار دادن بيمار در اتاق انزوا در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

در علاوه بر این به 14 نفر تایید به این ویروس در ایالات متحده 413 دیگران تست شده برای آن; 347 آزمایش منفی و نتایج هنوز در انتظار برای 66 با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این ویروس علائم مانند تب و سرفه شبیه به کسانی که از آنفولانزا است که در ارتفاع آن فصل در آمریکا

تبلیغات

تا کنون این ویروس به نظر نمی رسد به هر گونه بیشتر مسری از آنفولانزا یا سرماخوردگی هر چند دانشمندان در حال یادگیری بیشتر به عنوان موارد کوه. به دلیل همیشه در حال تکامل وضعیت CDC توصیه است که پزشکان و بیمارستان ها اتخاذ یک “محتاط رویکرد” زمانی که درمان coronavirus بیماران در امکانات است.

St. Joseph Hospital in Orange

نمایی از بیمارستان سنت جوزف در نارنجی. بیمارستان ها در حال کردن روی لباس و عینک و برگزاری دوره های بازآموزی در کنترل عفونت در میان شیوع کروناویروس.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

این است که چگونه است که رویکرد می بازی اگر شما بازدید از یک بیمارستان برای درمان می شود coronavirus.

مرحله 1: تریاژ

بیماران مشکوک به داشتن coronavirus ملزم به پوشیدن ماسک و قرار داده شده در یک اتاق جداگانه و دور از بیماران دیگر در حالی که آنها در انتظار درمان است. از آنجا که این ویروس می تواند سفر به شش پا در هوا وقتی که فردی سرفه یا عطسه CDC توصیه می کند حفظ حداقل این است که فاصله بین بیمار و دیگران برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

تبلیغات

“اگر شما به چین سفر کرده, لطفا اجازه دهید ما می دانیم که بلافاصله حتی قبل از اینکه شما راه رفتن را به یک اتاق انتظار شلوغ,” دکتر گفت: Brian Lee, اورژانس, مدیر پزشکی در بیمارستان سنت جوزف در نارنجی. “ما نمی توانیم خواندن ذهن.”

یک دکتر پس از مصاحبه با بیمار در مورد علائم خود را و سفر تاریخ است. بیماران باید معیارهای خاص واجد شرایط برای تست از جمله سفر به چین در 14 روز گذشته.

بیماران به طور معمول به بیمارستان برای درمان در حالی که آنها در انتظار نتایج این آزمون که معمولا از طریق بینی گرد و خاک. در برخی موارد بیماران مبتلا به بیماری خفیف می توانید خود را قرنطینه در خانه.

مرحله 2: ‘فشار منفی’ جداسازی اتاق

بستری بیماران قرار داده شده در “فشار منفی” اتاق نگه دارید که هوا از تراوش به بقیه بیمارستان. هوا از این اتاق های ویژه است که در نهایت در خارج منتشر شده به جای اینکه recirculated از طریق بیمارستان.

هستند به طور معمول استفاده می شود برای بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند سل و سرخک. آنها استاندارد در بیمارستان بر خلاف اتاق های ویژه برخی از امکانات مجموعه برای رسیدگی به موارد ابولا در سال 2014.

“به بیمار به نظر می رسد دقیقا مانند هر درمان دیگر اتاق گفت:” دکتر مایکل Mesisca بخش اورژانس, مدیر پزشکی در دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی.

این رودخانه که در بيمارستان دریافت شده است مردم قرنطینه مارس در پایگاه هوایی رزرو شده تست شده بیماران برای coronavirus اما تا به حال هیچ تست دوباره مثبت, او گفت:.

Coronavirus health advisory posted at St. Joseph Hospital in Orange

یک coronavirus مشاوره بهداشت ارسال شده است در اتاق اورژانس در بیمارستان سنت جوزف در نارنجی.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مرحله 3: نگه داشتن کارکنان امن

تمام پرسنل بهداشت و درمان است که ارتباط برقرار کردن با بیماران آلوده پوشیدن لباس و دستکش و عینک و ماسک. هر چند coronavirus نیست اعتقاد بر این بود بیشتر مسری از آنفولانزا دانشمندان نمی دانند که همه چیز را در مورد آن نشده است.

“ما در حال استفاده از چه CDC دوست دارد به تماس های فراوانی از احتیاط,” دکتر گفت: Shira Doron, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی تافتز.

در سن خوزه پنج بهداشت و درمان کارگران در خوب سامری بیمارستان قرار شد در دو هفته پس از ترک مقامات بهداشت عمومی تعیین می شود آنها تا به حال تماس با یک تایید coronavirus بیمار است.

با مشکوک و تایید coronavirus, بیماران, کارکنان است که می تواند وارد اتاق محدود به بیمار, دکتر و پرستار است. کارکنان حفظ ورود به سیستم از هر کسی که وارد اتاق می شود. بیماران مجاز نیست بازدید کنندگان و تشویق به برقراری ارتباط با عزیزان خود را از طریق تلفن یا چت تصویری.

کارگران بیمارستان به طور معمول نمی پوشند صورت سپر و یا عینک در هنگام درمان آنفولانزا بیماران, اما در غیر این صورت اقدامات احتیاطی هستند نه بیش از حد متفاوت از مراقبت از افراد مبتلا به آنفلوانزای فصلی. بسیاری از بیماری های دیگر که بیمارستان ها به طور منظم درمان نیاز به این اقدامات احتیاطی Doron گفت.

“این چیزی است که بسیار عادی برای ما,” او گفت:.

گام 4: درمان بیمار

وجود ندارد هر گونه درمان خاصی برای این رمان coronavirus به طوری که پزشکان انجام آنچه آنها می توانند به کاهش یک بیمار علائم آن ممکن است شامل تجویز مایعات وریدی و نظارت بر عملکرد ریه. موارد شدید ممکن است نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

مثبت نتایج آزمون را تغییر دهید یک بیمار طرح درمان از آنجا که پزشکان در حال حاضر درمان علائم آنها می گویند.

تبلیغات

گام 5: آرام بخش دیگر بیماران

شنوایی که coronavirus بیماران در بیمارستان می تواند ترسناک برای سایر بیماران و خانواده خود را.

هفته گذشته در Rady بیمارستان کودکان, سن دیگو, a 3-year-old دختر و پدر او بستری شد, به عنوان مظنون coronavirus موارد پس از فرار آنها چین هفته گذشته است. هر دو پس از پاکسازی شده و مرخص شد.

دکتر نیکلاس هولمز بیمارستان افسر ارشد عامل گفت: اعضای هیات تاکید کرد که آنها زیر بهداشت مناسب پروتکل و انجام همه چیز ممکن است به منظور محدود کردن گسترش ویروس. او گفت: آنها همچنین به یاد بیماران و خانواده های آنها که آنفولانزا یک نگرانی بزرگتر از coronavirus.

Dr. Brian Lee of St. Joseph Hospital in Orange

دکتر برایان لی, مرکز, اورژانس های پزشکی, مدیر در سنت جوزف مرکز پزشکی در نارنجی.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

“ما همیشه به آدرس کسانی که نگرانی برای پدر و مادر,” او گفت:. “این واقعا آموزش خانواده ها در مورد آنچه coronavirus است و همچنین به عنوان آنچه که هستند دیگر بیماری های عفونی در جامعه بزرگ.”

لی از بیمارستان سنت جوزف توافق کردند که آنفلوآنزا همچنان یک تهدید بزرگتر از coronavirus برای آمریکایی ها و نیاز به بیشتر بیمارستان منابع به عنوان بیماران مبتلا به آنفولانزا همچنان به دنبال درمان.

“اصلی ما بخواهید عمومی است: don’t panic,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im