بزرگنمایی این تصویر

ایالتی کالیفرنیا در مسیر 110 دیده با مرکز شهر لس آنجلس در این زمینه پنج شنبه شب. دولت در هفته دوم خود را از یک مستند که در آن مدارس و غیرضروری کسب و کار بسته و فرماندار دستور داده است تا مردم را به ماندن در خانه. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مارسیو خوزه سانچز/AP

ترافیک لس آنجلس افسانه ای هستند, با اتومبیل اغلب ومیگوید همراه برای مایل سپر به سپر.

اما شما می توانید اضافه کردن L. A. gridlock به لیست طولانی از چیزهایی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر کرده است.

L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: در روز پنج شنبه وجود دارد 59 درصد تصادفات کمتر بین نیمه اول ماه مارس و دو هفته از تاریخ 19 مارس زمانی که دولت و شهرداری و دستور داد مردم را به ماندن در خانه و محدود کردن فعالیت های خارج به تنها ملزومات است.

Garcetti خواست Angelinos نمی شود وسوسه به سرعت از طریق این شهر به تازگی خیابان های خالی – و او اعلام کرد که اندازه گیری آن را سخت تر برای آنها را به انجام این کار.

“ما در حال اقدام به ایجاد جاده های ما حتی امن تر با تنظیم چراغ های ترافیک به اواخر شب برنامه با بیشتر چراغ قرمز برای رانندگان آهسته پایین” او در یک کنفرانس خبری گفت.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم پیاده روی و دوچرخه سواری و فقط به خاطر وجود ندارد ترافیک که نه بهانه ای برای شکستن محدودیت سرعت.”

در روزهای اخیر مرکزی لس آنجلس شعبه گشت بزرگراه کالیفرنیا شده است, به tweeting, تصاویری از غرق وسایل نقلیه و التماس مردم را به کم کردن سرعت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de