سرد و طوفان را باران و کوه برف به جنوب کالیفرنیا در روز یکشنبه و دوشنبه

سرد و طوفان است به احتمال زیاد به را گسترده باران و کوه برف به جنوب کالیفرنیا اواخر جمعه به جمعه, سرویس ملی آب و هوا گفت.

این سیستم کم است و انتظار می رود به منظور جلب یک پر از رطوبت از اقیانوس آرام است که می تواند تولید قابل توجهی آسمانی در روز یکشنبه و دوشنبه گفت: Eric Boldt یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. سنگین ترین بارش انتظار می رود که در جنوب و جنوب غربی رو در دامنه کوه ها و کوهپایه های پیشرفته با سطح پایین southerly جریان است.

باران خواهد بود گسترده به احتمال زیاد بیش از کل منطقه جمعه شب با شدید ترین باران در حال سقوط در بین نیمه شب جمعه و ظهر دوشنبه.

la-me-weekend-winter-like-storm-PRECIP-04022020_Artboard 3.jpg

سنگین ترین باران است که به احتمال زیاد از یکشنبه شب به صبح روز دوشنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

دوره متوسط به محلی heavy rain می تواند نتیجه در مجموع یک و نیم اینچ به اینچ برای ساحل و دره ها و 2 تا 3 اینچ در کوه. سطح برف خواهد بود 4,500 به 5500 پا با تجمع 6 تا 12 اینچ بالاتر از 6000 پا. خطرناک رانندگی در زمستان شرایط به دلیل بارش برف به احتمال زیاد در ارتفاعات بالاتر و استراحتگاه کوه به طور بالقوه می تواند دریافت قابل توجهی برف یکشنبه به دوشنبه.

در حالی که سیل ممکن است در زمان در جاده های این سیستم به نظر نمی رسد به اندازه کافی شدید به علت باقی مانده جریان در سال های اخیر رایت مناطق.

توفانی southerly بادها را همراهی خواهد کرد این سیستم به خصوص در کوه و درجه حرارت باقی خواهد ماند و زیر نرمال از طریق هفته آینده.

یک تهدید از دوش پراکنده ادامه خواهد داد و سه شنبه تا جمعه با اندکی شانس از بعد از ظهر رعد و برق.

تبلیغات

la-me-weekend-winter-like-storm-DROUGHT-04022020_Artboard 2.jpg

خیلی از کالیفرنیا باقی می ماند غیر طبیعی خشک و یا در شرایط خشکسالی با توجه به های اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در پنج شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

اگر در مرکز شهر لس آنجلس می شود نزدیک به یک اینچ از باران با استفاده از این سیستم می تواند برابر با مارس متوسط 0.91 اینچ است. هر باران خواهد بود خوش آمدید که در آن سه چهارم از دولت این است که حداقل غیر طبیعی خشک و یا در خشکی. اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر اطلاعات منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که بدون تغییر از هفته گذشته با تنها یک چهارم از دولت خشکسالی رایگان. خشکسالی-رایگان بخش شامل بسیاری از سان Diego County, همه Imperial County, western شهرستان ریورساید و سان برناردینو و جنوب شرقی Inyo County است. وجود دارد یک بخش در شمال Siskiyou County نزدیکی مرز اورگان است که به عنوان طبقه بندی شده که در خشکسالی شدید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im