بزرگنمایی این تصویر

ما باید تمام محتوای شما نیاز دارید برای ماه تاریخ سیاه. Aurélia دیورند پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Aurélia دیورند

ماه تاریخ سیاه است که در اینجا و آن را به زمان مناسب برای گوش دادن به کد سوئیچ! ما رو قسمت همه چیز در مورد hidden قهرمانان و به خاک سپرده شد تاریخ سیاه امریکا است. برای کمک به شما به شیرجه رفتن در سمت راست اتمام لیست پخش جدید. این داستان در همه چیز از ورزش و فعالیت به حزب پلنگ سیاه و سفید به یک زن در مبارزه برای احترام که رفت و تمام راه را به دیوان عالی کشور. بنابراین به عنوان به شما سخت کار کردن از طریق وسط زمستان گوش دادن به توصیه های ما به الهام روشن و نقل مکان کرد.

اگر شما می خواهید برای یادگیری در مورد….

اولین بردگی آفریقایی در ایالات متحده

چهار صد سال پیش یک کشتی فرود در سواحل جیمز تاون ویرجینیا. به گفته جان Rolfe یک تاجر در بریتانیا حل و فصل کشتی نبود حمل مقدار. اما حقیقت این بود که در کشتی بودند به بردگی گرفته آفریقایی در ایالات متحده می رسند. ما رفت و به جیمز تاون به یادگیری تاریخ پنهان از مردم که قایق در ’20 و عجیب و غریب. سیاهان’.

چگونه سیاه ورزشکاران تبدیل فعالیت ورزشی

Khezri kneeled در اعتراض به خشونت پلیس. محمد علی صحبت کردن در برابر جنگ ویتنام. Tommie اسمیت و جان کارلوس مطرح مشت خود را محکوم نژادی و نابرابری. ورزشی در لیگ های ساخته شده تا بسیاری از سفید صاحبان و مربیان فشار برای ورزشکاران به “چوب به ورزشی” قوی است. اما با وجود حملات بر روی همه چیز از هوش خود را به میهن پرستی خود را سیاه ورزشکاران در ادامه به صحبت کردن. شنیدن بیشتر در مورد مردمی که حاضر به “خفه شو و دریبل”: هزار راه برای به زانو زدن و بوسه زمین.

هنرمندان روشن کننده و عجیب و غریب تاریخچه

تاریخ LGBTQ+ سیاه آمریکایی یکی از حاشیه نشینی و مقاومت در برابر انزوا و جامعه است. در یک نمایشگاه در موزه بروکلین عجیب و غریب و ترانس سیاه, هنرمندان روشن این اغلب سرکوب داستان ساخت رویا, مجسمه, اجرای برنامه و فیلم. در این قسمت به مناسبت سالگرد 50 از Stonewall قیام ما کشف سحر و جادو سیاه و سفید عجیب و غریب تاریخچه طریق هنر: برخی از مردم می دانستند سحر و جادو.

چگونه ترور MLK تغییر حزب پلنگ سیاه

آن 6 آوریل 1968 — دو روز پس از دکتر مارتین لوترکینگ ترور شد. به عنوان عزاداران برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه او در آتلانتا حزب پلنگ سیاه و سفید بود و مشغول ساخت برنامه های خود را در اوکلند. شب که اعضای حزب کمین ماموران پلیس که در حال گشت در یک خانه در غرب اوکلند. در آن رویارویی پلیس و کشته شدن یک غیر مسلح 17 ساله که به تازگی استخدام به Black Panthers. این حادثه جلب توجه گسترده منجر حزب پلنگ سیاه و سفید به گسترش در سراسر کشور در هفته است که به دنبال. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این تحول رویداد, گوش دادن به: جاده ها به سرزمین موعود 50 سال بعد.

مسکن تبعیض نژادی را در گذشته و حال

شما شنیده و ما آن را می گویند و شما ما را بشنود دوباره آن را می گویند: #HousingSegragationInEverything. چرا که بسیاری از آنچه که ما صحبت در مورد کد سوئیچ می توان بازگشت به جایی که ما زندگی می کنند — و یا دقیق تر که در آن برخی از آمریکایی ها بودند که اجازه زندگی می کنند. برای بحث در مورد تبعیض نژادی در مسکن ادامه دارد بر…خوب همه چیز و یک نگاه در این نمایشگاه مسکن عمل مطمئن شوید که برای گوش دادن به: محل! محل! محل!

زنی که حاضر به بی احترامی

وارد دادگاه و شما را بشنود honorifics مانند “آقای” “خانم” و “از دست ندهید”. شما باید از دست مریم همیلتون که تشکر می کنم. در طول زمان هنگامی که مردم سفید به طور منظم محفوظ حسن نیت ارائه میدهد عناوین دیگر سفید پوستان تنها, مریم, Hamilton, خودداری از پاسخ به سوالات در شهادت ایستاده تا او خطاب شد با همان تجلیلی داده شده به زنان سفید. پرونده در نهایت به دیوان عالی کشور و تغییر راه دادگاه رفتار می کنند به این روز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او بررسی کنید: بی احترامی به خانم ها احترام بگذارند.

یکی از مهمترین و خوبی با حضور lynchings در تاریخ ایالات متحده

در سال 1934 یک 23 ساله عمله به نام کلود نیل بدون محاکمه اعدام شد در Marianna, Fla. هزاران نفر از مردم از نه ایالت های جنوبی شرکت در قتل او اما هیچ دستگیری ساخته شد و نیل داستان رفت و تا حد زیادی بی حد و حصر برای چند دهه. شاعر Lamar ویلسون و روزنامه نگار بن مونتگمری متعهد شدند به تغییر آن است. عجیب و غریب و تلخ محصول است که در مورد در حال رشد در یک جایی که خالی از سکنه خشونت تاریخچه — و ادامه داد: تروما از نادیده گرفتن گذشته است.

فعالان مبارزه با نژاد پرستی در خارج از ایالات متحده

ضد سیاهی وجود دارد در سراسر جهان است. در کلمبیا یکی از پایدار ترین و قابل تشخیص شخصیت در تلویزیون به تصویر کشیده شده توسط یک بازیگر مرد در blackface. شخصیت Soldado Micolta حال سنگین لهجه و عادت mispronouncing کلمات. هنگامی که فعال شروع به محکوم کردن شخصیت آن مشتعل ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی در این کشور است. آن را نیز به ارمغان آورد با توجه به کلیشه های نژادپرستانه و رسانه, تصاویر, افریقایی-کلمبیایی صورت. به آموزش خود را بیشتر در این مورد گوش دادن به: قرن بیست و یکم Blackface.

ما در به روز رسانی این لیست در طول ماه, بنابراین مطمئن شوید که برای اشتراک.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de