برای هفته ها بحث شده است مواج که آیا رفتن به ساحل و یا شنا کردن در اقیانوس شما را افزایش می دهد خطر ابتلا یا انتقال coronavirus. موضوع rankled خوانندگان غرق دوندگان و دوچرخه سواران و اشتباه هر کسی که به دنبال هوای تازه و آزادی کالیفرنیا ساحل.

بنابراین زمانی که یک دانشمند در هفته گذشته پیشنهاد دریای اسپری احتمالا می تواند در معرض مردم به این ویروس بحث فقط منفجر شد.

در حال حاضر پس از بدخیم نقد به عنوان به خوبی به عنوان جدید و به سرعت در حال توسعه اطلاعات در مورد پاتوژن محقق است که بازشناسی این فرضیه است.

کیم Prather یک جوی شیمی در موسسه موسسه اقیانوس شناسی گفت: او هنوز هم معتقد است که وجود دارد بالقوه برای ذرات ویروسی به سفر دورتر از شش پا در شادی بخش هوایی در امتداد سواحل اما تحقیقات جدید نشان می دهد آب اقیانوس ممکن است خطرناک تر از آن بود که قبل از همه گیر.

تبلیغات

“در این نقطه وجود دارد نه به اندازه کافی شناخته شده در مورد این ویروس به رسم هر گونه نتیجه گیری های مختلف از این مدت طولانی توصیه برای جلوگیری از شنا و گشت و گذار در مناطق که در آن اقیانوس آلوده است و بررسی محلی ساحل کیفیت آب قبل از رفتن به ساحل” Prather گفت: در این هفته.

“با این حال جمعی گسترش SARS-CoV-2 در سواحل شلوغ باقی می ماند موضوع,” او گفت: “به خصوص با توجه اخیر ارزیابی پتانسیل aerosolization از این ویروس در ذرات کوچکتر که ممکن است سفر بیش از شش پا است که اجتماعی فاصله دستورالعمل نشان می دهد.”

در لس آنجلس تایمز مصاحبه اوایل هفته گذشته Prather نقل است گفت: “من نمی رفتن در آب اگر شما به من پرداخت می شود $1 میلیون نفر در حال حاضر.” او فرض می که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند اقیانوس را وارد کنید — از طریق خام یا ضعیف درمان فاضلاب — و سپس لگد به هوا در طول گشت و گذار در منطقه است.

اما تحقیقات جدید منتشر شده پس از مصاحبه اتحادش را تغییر تفکر خود را. این تحقیق شامل یک شتاب انتشار یک مطالعه در مجله Nature که در بر داشت که این ویروس به نظر نمی رسد به باقی می ماند عفونی در ماده مدفوع.

تبلیغات

“اصلی قرار گرفتن در معرض خطر ابتلا به آب تفریح و سرگرمی جامعه باقی می ماند آلودگی فاضلاب و رواناب شهری به اقیانوس است که می تواند به افزایش بعد از عمده طوفان مانند آنچه که ما تا به حال این هفته” Prather گفت: در پی مصاحبه این هفته است. “سلامت اثرات قرار گرفتن در معرض آبهای آلوده شده اند تمرکز مطالعات متعدد و خطرات به خوبی مستند شده است; کمتر روشن هستند اثرات قرار گرفتن در معرض ذرات معلق در هوا تولید شده در دریای اسپری از آلوده اقیانوس. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در این ویروس خاص برای تعیین اینکه آیا آن را از دست می دهد infectiousness از طریق فاضلاب و قرار گرفتن در معرض هوا و نور خورشید و آب است.”

Prather نظرات در هفته گذشته در نظر گرفته شده که به عنوان یک اقدام احتیاطی به beachgoers, مشتعل, طوفان از جنجال — به خصوص در میان خوانندگان که در حال حاضر قفل شده است و در بحث بر سر اینکه آیا آنها باید ادامه گشت و گذار در میان stay-at-home سفارشات. در ایمیل ها و نظرات آنلاین نویسندگان متهم او را از stoking ترس و هیستری. آنها bashed Prather به عنوان یک دانشمند و به عنوان یک زن و پرتاب فحاشی خام توهین و در برخی موارد تهدید کننده زبان.

در جهان است که رشد کرده است مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن پاسخ فوری به سوالات در اینترنت, عدم توانایی دانشمندان برای ارائه پاسخ قطعی به این سوالات به ظاهر ساده به عنوان “امن است برای رفتن در آب” اضافه کرده است بیشتر سرخوردگی و اضطراب به زندگی وارونه با این بیماری همه گیر. اگر چه تحقیقات به SARS-CoV-2 در حال حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک ناامنی بیش از این در آینده می تواند تولید خشم و بی اعتمادی کارشناسان می گویند.

“شما به این وضعیت است که کاملا بی سابقه و مردم واقعا نمی دانم آنچه در آن در حال تغییر روز به روز — آنچه که ما فکر می کردیم درست بود دو ماه پیش است که به وضوح چگونه ما در حال دیدن چیزهایی که در حال حاضر — و این فقط باعث ایجاد این طوفان کامل از بی اعتمادی و آن را از یک محل از ترس گفت:” Vaile رایت آمریکا روانی Assn.’s مدیر تحقیقات بالینی و کیفیت که توضیح داد که طیف وسیعی از واکنش ها نیز بستگی به توانایی فرد برای تحمل یا نه تحمل عدم قطعیت است.

“یک راه زدودن که سرخوردگی یا که از ترس حمله به,” او گفت:. “کسانی که واقعا تحمل عدم قطعیت هستند و احساس فوق العاده تهدید فوق العاده آسیب پذیر در حال حاضر — آنها اغلب مشاهده کل این وضعیت به عنوان ناعادلانه است.”

حتی برای خودش رایت گفت: آن را دشوار است به دانستن آنچه که در حال اقدامات مناسب برای رفتن بیش از حد.

“ما به عنوان انسان ها ترجیح می دهند, پاسخ به سوالات,” او گفت: “مخالف ابهام است که ما در حال حاضر شاهد هستیم.”

در واقع دانشمندان هنوز در حال بررسی ویژگی های اساسی از ویروس ها و اخبار بوده است در حال تحول در قریب به اتفاق با سرعت. فقط در یک هفته ملت رفت و از گفته بودن که در صورت ماسک های غیر ضروری بود برای کسانی که نه در بهداشت و درمان, به ملی مشورتی به پوشیدن ماسک پارچه ای اساسی به شهردار لس آنجلس اصرار تمام ساکنان به پوشش چهره خود را هنگامی که در عمومی.

تبلیغات

و این هفته مردم در لس آنجلس در حال خواسته به ترک خانه های خود در همه اگر ممکن است حتی برای مواد غذایی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

جنیفر وحشی Surfrider Foundation سیاست مدیر در کالیفرنیا گفت: سرعت اطلاعات جدید شده است قابل توجه است. این گروه خود را به تازگی تغییر آن پیام بر اساس آخرین راهنمایی و علم رفتن از خواست های اجتماعی فاصله اقدامات هنگامی که در ساحل به تنها ماندن در خانه برای محافظت بیشتر از جامعه است. هفته گذشته آنها راه اندازی خود را #StayHomeShredLater مبارزات انتخاباتی.

وحشی گفت: بسیاری از مردمی که در حمایت از این پیام جدید اما اذعان کرد که بحران طرح میتوانست مردم را به ارتباط با خارج از منزل. اقیانوس خاص در نظر گرفته شده است آرام بخش و ترمیمی, او گفت:, و در حال حاضر “گفت که هیچ, در واقع, آن می تواند یک محل که در آن شما می تواند به طور بالقوه در معرض خطر و یا به طور بالقوه قرار دادن افراد دیگر در معرض خطر — آن را فقط بر خلاف همه چیز است که ما به طور غریزی احساس می کنم.”

“به نظر می رسد مانند هر روز در آوردن محدودیت های جدید و همه خیلی آسیب پذیر در حال حاضر — و نه فقط با سلامت اما با آینده اقتصادی” وحشی “و بنابراین گفته می شود که اینجا یک محل است که شما پیدا کردن صلح و آزادی از همه که. … آن را بسیار انسان چیزی را سرزنش مى کند.”

Prather که هدایت این مرکز به صورت آئروسل اثرات شیمی محیط زیست گفت که مردم هنوز هم باید داشته باشیم در ساحل — به خصوص اگر به عنوان آخرین اطلاعات نشان می دهد این ویروس می تواند هوابرد و سفر بسیار دورتر از شش فوت است.

فقط در هفته گذشته آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی با ارسال “سریع مشاوره تخصصی” نامه ای به کاخ سفید ارائه مشاوره که SARS-CoV-2 گسترش می تواند از طریق بيوآيروسلها تولید شده به طور مستقیم از طریق تنفس عادی و صحبت کردن در علاوه بر این به عطسه و سرفه ناشی از قطرات است.

“در این مرحله ویروس شناسایی نشده در اقیانوس و یا در فضای هوایی و مطالعات در آب و هوابرد انتقال این ویروس فقط آغاز” Prather گفت. “… با توجه به اینکه بسیاری از چیزهایی که ما هنوز نمی دانند که در مورد رفتار این ویروس, این مهم است که هر کس طول می کشد احتیاطی اضافی.”

تبلیغات

به امید پر کردن برخی از اطلاعات این شکاف Prather برنامه ای برای اندازه گیری عوامل بیماری زا در آب دریا و در هوا در امتداد ساحل سان Diego و مشخص است که اگر هر گونه تبدیل به هوا در جو بالاتر از مناطق از ساحل که در آن فاضلاب و رواناب رخ می دهد. گذشته تحقیقات نشان داده است که انواع خاصی از باکتری ها و ویروس های منتقل از اقیانوس به فضای هنگامی که امواج شکستن.

“من اعتقاد دارم که مفید ترین پیام ها در حال حاضر عبارتند از: اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند. نگه داشتن فاصله خود را” Prather گفت. “شش پا ممکن است به اندازه کافی اگر شما در نزدیکی کسی که آلوده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de