یک بالتیمور رسوایی به پایان می رسد به عنوان شهردار سابق می شود 3 سال در زندان

بالتیمور – حال یکی دیگر از فصل شرم آور در بالتیمور مشکل تاریخ به پایان رسید پنج شنبه زمانی که شهر شهردار سابق محکوم شد و به مدت سه سال در زندان فدرال به صورت متقلبانه فروش خود او-انتشار کتاب های کودکان به سازمان های غیر انتفاعی برای ترویج فعالیت های سیاسی.

کاترین Pugh پذیرش “مسئولیت کامل” برای اقدامات او و عذرخواهی کرد از طریق اشک طول حدود 10 دقیقه با او صحبت کرد در دادگاه فدرال در آمریکا قبل از اینکه او محکوم شد. کهنه سیاستمدار دموکرات گفت که “هیچ کس بیشتر نا امید از من” و افزود که او نمی خواست به “هر بیشتر شرم” به شهر.

“من فکر می کنم اولین چیزی که من باید انجام دهید این است که عذرخواهی به شهروندان بالتیمور که ایمان خود را قرار داده و اعتماد به من به عنوان شهردار خود و به تمام افرادی که ایمان خود را قرار داده و اعتماد به من به عنوان سناتور ایالت و به عنوان نماینده” Pugh و گفت: در خارج از دادگاه پس از آن.

رسوایی تکان داد مریلند بزرگترین شهرستان, که برای سال ها تلاش کرده است با فقر سیاسی, سوء مدیریت, رکورد نرخ جرم و جنایت و سوء استفاده پلیس که منجر به شورش. و آن را مسخره از Pugh مراسم تحلیف وعده برای بازگرداندن اعتماد در بالتیمور رهبران.

Pugh که 70 نوبت در هفته آینده شهردار انتخاب شد در سال 2016 و استعفا تحت فشار ممکن است به عنوان مقامات بررسی فروش فله از او “سالم هالی” کتابهای که مشبک او صدها هزار نفر از دلار است.

مقامات فدرال متهم او را از فروش کتاب نگه داشتن بسیاری برای خود اهداف ارتقاء و عدم تحویل آنها به نهادهای آنها برای خریداری از جمله شهر بالتیمور مدارس دولتی. Pugh و با استفاده از درآمد حاصل از صندوق کلش کمکهای مالی به شهرداری کمپین و خرید یک خانه جدید است.

Pugh نیز محکوم پنج شنبه به خدمت سه سال تحت نظارت آزادی بعد از خارج شدن از زندان است. او دستور داد به پرداخت بیش از $411,000 در جبران و به جریمه بیش از $669,000 به دولت است.

خوار شهردار سابق مجرم به فدرال توطئه و اتهام فرار از پرداخت مالیات در ماه نوامبر. او را مطلع مارس 13 زمانی که او باید تسلیم و شروع حکم او.

“او تا به حال هیچ تردیدی برای استفاده از هر وسیله لازم برای پیروزی در انتخابات شهرداری,” دستیار آمریکا وکیل مارتین کلارک گفت: در صدور حکم شنیدن.

دادستان خواسته بود ایالات متحده در منطقه قاضی دبورا K. Chasanow به جمله شهردار سابق به نزدیک به پنج سال زندان در حالی که وکلای او پیشنهاد یک مدت یک سال و یک روز است.

قبل از شنیدن یک مشخصه تاکید کرد Pugh teared تا زمانی که او تبدیل به اطراف در صندلی خود و دیدم دوستان و دیگران نشسته در بسته بندی های دادگاه. او وکیل استیون سیلورمن دست او یک جعبه بافت و به طور خلاصه مالیده پشت او.

ده ها تن از مردم ارسال نامه به Chasanow شفاعت برای نرمی از جمله Kweisi Mfume سابق NAACP رهبر و نامزد دموکرات برای مریلند 7th کنگره منطقه. پنج نفر صحبت در حمایت از Pugh در طول دادرسی از جمله سابق دبیرستان معلم.

اما Chasanow گفت که او در بر داشت آن روست که Pugh حامیان تاکید کرد تعهد خود را به خدمات عمومی چون “این دقیقا همان است که شهرت خوبی در کار است که او را قادر به ارتکاب این جرائم.”

“من هنوز رک و پوست کنده به شنیدن هر گونه توضیح است که باعث می شود حس” Chasanow گفت. “این نه یک اشتباه گذشت از قضاوت. این شد یک کار بسیار بزرگ تقلب. طبیعت و شرایط این جرم به وضوح من فکر می کنم بسیار بسیار جدی است.”

شهر بالتیمور رئیس شورای براندون M. Scott به نام صدور حکم “حزن انگیز لحظه برای بالتیمور” گفت: در بیانیه ای نوشته شده است که Pugh عمل “به طور جدی تضعیف اعتماد عمومی را در دولت های محلی.”

“این لحظه به ما یادآوری می کند که به مقامات منتخب ما یک شغل: به به مردم خدمت دوره” اسکات گفت.

Pugh, کمک های دیرین دستیار گری براون جونیور با دقت انجام “سالم هالی” طرح بیش از بیش از هفت سال شروع شد زمانی که او یک سناتور ایالت مریلند و به تصدی او به عنوان شهردار بالتیمور. قهوه ای و دیگری Pugh دانشیار, Roslyn Wedington در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به توطئه و تقلب مالیاتی.

دقیق حسابداری از فروش ارائه شده توسط دادستان در صدور حکم تفاهم نامه نشان داد که سازمان پرداخت Pugh $859,960 برای سفارشات بیش از 132,100 نسخه. اما تنها در مورد 73,200 نسخه چاپ شدند. دادستان گفت: Pugh شخصی موجودی کتاب هرگز بیش از 8,216 نسخه اما او بالا بفروشید آنها را بارها و بارها از طریق طرح استادانه درست شده.

دانشگاه پزشکی مریلند سیستم — یکی از دولت بزرگترین کارفرمایان — بود Pugh بزرگترین کتاب مشتری. سیستم میله میله برای دریافت $400,000 از جبران Pugh بود دستور داد به پرداخت. کتاب دیگری خریدار مریلند خودرو صندوق بیمه انتظار می رود برای حدود $11,000.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

پزشکی سیستم پرداخت Pugh در مجموع $500,000 100,000 نسخه که به معنای توزیع شده به دانش آموزان, اما در مورد 60,000 نفر از کسانی که کتاب فرستاده شدند به شهر انبار و یک Pugh دفتر که در آن هزاران نفر حذف شدند را به مشتریان دیگر. دادستان ها می گویند Pugh هرگز تحویل داده و دیگر 40,000 کتاب سلامت سیستم خریداری شده برای مدارس شهرستان.

در حالی که خدمت در وزارت امور خارجه سنا Pugh شنبه در یک کمیته که بودجه سیستم پزشکی. او همچنین شنبه در بیمارستان شبکه مدیره از سال 2001 تا رسوایی در ماه مارس است. Pugh بازگشت آخرین 100000 دلار پرداخت.

Pugh هنوز چهره یک دولت اتهام شهادت دروغ برای عدم عبارتند از او مالکیت سالم هالی LLC در افشای مالی فرم ثبت با ایالت مریلند اخلاق کمیسیون. به اتهام حمل حداکثر مجازات 10 سال زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de