بزرگنمایی این تصویر

جاشوا بیتس فنی استخدام برای یک شرکت نیروی انسانی زندگی می کند که در شارلوت, N. C. شد “تعادل صورتحساب” با خارج از شبکه بیمارستان اورژانس پس از آپاندکتومی. لوگان کوروش برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لوگان کوروش برای KHN

جاشوا بیتس می دانستم که چیزی به طور جدی اشتباه است. او تا به حال یک تب بالا می تواند به سختی حرکت می کند و احساس درد شدید در معده خود را هر بار که او سرفه.

28 ساله به نام هم اتاقی او که با عجله آن روز در جولای 2018. جفت سوار به نزدیکترین اورژانس Carolinas مرکز پزشکی در شارلوت, N. C.

پس از چندین آزمون از جمله سی تی اسکن از شکم اضطراری تیم مشخص است که بیتس به حال آپانديسيت حاد.

“آنها گفت: من ضمیمه شد دقیقه به دور از پارگی,” Bates گفت.

نه به ذکر او گفت که از بیمارستان خارج از شبکه با بیمه طرح ارائه شده از طریق کار خود را. حتی پس از او نمی تواند شروع به پریدن کرد به بالا رفته و در جاهای دیگر. خود را ضمیمه شد در مورد پشت سر هم.

به اشتراک گذاری خود را صورتحساب های پزشکی داستان

آیا شما یک لایحه پزشکی شما می خواهم ما را به بررسی? شما می توانید به ما بگویید که در مورد آن و ارسال آن را در اینجا.

او تا به حال عمل جراحی است که شب که رفت و هموار و به خانه رفت روز بعد.

“همه چیز به نظر می رسید با توجه به طرح” گفت بیتس.

سپس این لایحه آمد.

بیمار: Joshua بیتس فنی استخدام برای یک شرکت نیروی انسانی زندگی می کند که در شارلوت, N. C. قاره مزایای طرح بیمه همراه با معافیت از 2000 دلار و سالانه از جیب حداکثر $6,350.

لایحه کل: $41,212 پوشش عمل جراحی یک شب در بیمارستان و اورژانس اتهامات عنوان شده علیه. پس از پرداخت توسط هر دو بیتس و بیمه گر به بیمارستان فرستاده بیتس یک لایحه برای تعادل تنها بیش از $28,000.

ارائه دهنده خدمات: Carolinas مرکز پزشکی متعلق به دهلیز سلامت به سود نظام سلامت مستقر در شارلوت.

چه می دهد: Bates بود “تعادل صورتحساب” از آنجا که او رفت و به خارج از شبکه و بیمارستان و حتی اگر آن را یک وضعیت اضطراری او را از طریق محدود حمایت های موجود در قانون.

“وحشتناک” است که چگونه بیتس توصیف احساس او تا به حال زمانی که او برای اولین بار شاهد این لایحه برای $28,000. نگران نباشید خود را بیمه گر به او گفتم — از آن خواهد مذاکره با بیمارستان است.

“اگر به شما پرداخت خود را کامل معافیت این همه دور” بیتس به یاد می آورد بیمه گر گفت. “من پرداخت. آن را دریافت نمی کند حل و فصل شود.”

بیش از یک سال و بعد از آن مذاکرات بین بیمارستان و بیمه گر بودند در وقفه. با نمره های اعتباری خود را در حال سقوط به دلیل 28000 دلار بدهی رفته بود به مجموعه های نا امید بیتس تماس لایحه از ماه تیم.

“از آنچه که من بیمه است که به من گفتن این بیمارستان فقط nonresponsive به آنها در تلاش برای مذاکره با این قیمت” او گفت:.

خود را در وضعیت غیر عادی است. یک مطالعه اخیر نشان داد که حدود 18 درصد از اتاق اورژانس باید حداقل یک بار برای خارج از شبکه مراقبت.

تعادل لایحه است که تفاوت بین آنچه که بیمه پرداخت نسبت به یک لایحه و یک ارائه دهنده “لیست اتهامات” که امکانات مجموعه خود را و است که اغلب کم و یا هیچ ارتباطی به هزینه های واقعی.

در Bates’ مورد بیمه گر پرداخت می شود $8,944 به سمت $41,212 اتهامات با توجه به توضیح مزایای خود را از بیمه گر. در بالا از آن بیتس پرداخت بیمارستان حدود 4000 ترکیبی از معافیت سالانه و بیمه اتکایی برای اورژانس. که در سمت چپ $28,295 از بیمارستان اتهام پرداخت نشده است.

آنلاین سایت بهداشت و درمان Bluebook که محاسبه هزینه بر اساس بیمه سلامت’ ادعا می کند داده ها تخمین می زند که یک آپاندکتومی لاپاروسکوپی (نوع که بیتس بود) محدوده از $9,678 به بیش از $30,000 در Bates’ کد پستی است. به “قیمت عادلانه” این نشان می دهد برای عمل جراحی $12,090 — به طور کامل در ballpark از $12,944 که بیتس و خود را بیمه گر پرداخت شده در حال حاضر در بیمارستان است. نمایشگاه سلامت, سایت دیگری که collectsclaims اطلاعات برآورد کل هزینه های خارج از شبکه آپاندکتومی در $19,292 — در مورد $11,000 کمتر از بیمارستان می گوید بیتس هنوز هم مدیون.

بزرگنمایی این تصویر

جاشوا بیتس گفت: آن را “وحشتناک” برای دیدن یک لایحه برای $28,000 برای اورژانس آپاندکتومی حتی اگر او تا به حال بیمه سلامت از طریق کارفرمای خود. لوگان کوروش برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لوگان کوروش برای KHN

“این مسخره است. او یک بچه جوان که می رود به اتاق اورژانس و او بیمه” گفت: Duane Sunby بیمه کارگزار برای بیتس’ کارفرما.

Sunby اضافه شده است که قاره پرداخت به بیمارستان شد و نزدیک به 2 1/2 برابر بیشتر از مدیکر خواهد پرداخت شده برای خدمات مشابه اما این تسهیلات پس از رفتن بیتس برای بیش از هفت برابر آنچه دولت فدرال خواهد پرداخت. رشد اعتراض در مورد چنین موجودی صورتحساب جلب توجه از statehouses و کنگره اما زمان برای حمایت از بیماران اغلب سقوط کوتاه است.

کنگره در سال گذشته مورد بحث چند لایحه که باید ارائه فدرال حفاظت در سراسر کشور به خصوص برای اتاق اورژانس بیماران. اما هر دو حزب تلاش های متوقف شده در اواخر سال پس لابی شدید توسط ارائه دهندگان خدمات از جمله خصوصی حقوق صاحبان سهام-حمایت گروه پزشک بیش نحوه محاسبه بیمه باید پرداخت ارائه دهندگان.

بیتس است که شخصی که با خود مهربان خواهد بود با کمک یک قانون فدرال زیرا کارفرمای خود “self-بودجه” خود طرح بیمه — همه از جمله برنامه های تنظیم شده توسط دولت فدرال است.

در صورت عدم وجود قوانین فدرال در مورد 21 متحده گرفته اند اقدام اگر چه یک مطالعه از کارشناسان سیاست در دانشگاه جورج تاون سلامت موسسه سیاست اشاره می کند تنها نه به عنوان جامع حمایت.

کارولینای شمالی که در آن بیتس زندگی دارای بخشی برای حمایت از مردم در دولت تنظیم برنامه های, با توجه به مطالعه است. این محدودیت برای مثال مقدار بیماران مدیون در خارج از شبکه در موارد اضطراری. اما این قانون دولت را پوشش نمی دهد بیتس’ نوع شغل بر اساس بیمه.

“ما واقعا نیاز به یک فدرال راه حل” گفت: Maanasa Kona یک استادیار پژوهشی در این مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات در جورج تاون.

Bates’ بیمه گر در آورده شخص ثالث شرکت به نام های پیشرفته پزشکی قیمت گذاری راه حل های که به بررسی لایحه خود را و به حدود 28000 دلار “هزینه های بیش از حد.” این شرکت به دنبال در سپتامبر تنظیم و یا یک توضیح از اتهامات عنوان شده علیه.

این حرکت در آمد و چندی پس از بیتس دریافت “نهایی” پرداخت اطلاع از مجموعه گروه ارتباط با بیمارستان است. اعتباری گزارش آژانس “به من گفت این امر در ادامه به تاثیر نمره های اعتباری گفت:” بیتس. او گفت که نمره خود را کاهش یافته بود و تقریبا 200 امتیاز است و این تغییر به معنای او می خواهم تا به حال برای قرار دادن برنامه های خود را به خرید یک خانه در خود نگه دارد.

رزولوشن: پس از قیصر سلامت اخبار پرسش در مورد لایحه خود را با بیمارستان های بیمه گر و پیشرفته پزشکی قیمت گذاری راه حل های بیتس دریافت تماس از بالای اجرایی در کرلینس مرکز پزشکی.

“او به نظر می رسید واقعا مشتاق به کمک به من گفت:” بیتس “است که پس از دو سال از رسیدن و تلاش برای برقراری ارتباط با آنها. آنها در مدت کوتاهی پس از گرفتن حرارت از داستان است.”

اما در یک ایمیل به KHN یک سخنگوی دهلیز, بهداشت, بیمارستان شرکت مادر اساسا با اشاره به بیمه گر برای یک راه حل است.

“اعتقاد ما آن است که ضروری است که شرکت های بیمه پوشش هزینه های برای بیمارانی که قادر به انتخاب کنید که در آن آنها در حال درمان با توجه به یک اورژانس پزشکی” نوشته دن Fogleman. “ما همچنان مایل به کار با این بیمار به دنبال هر گونه پرداخت اضافی است که ممکن است با توجه به آنها از بیمه گر.”

قاره مزایای مدیر عامل بتسی Knorr کاهش یافته است به نظر: “این یک مسئله حقوقی در این نقطه و ما نمی خواهیم به تعصب روند.”

بیتس کاهش یافته است.

“بیمارستان در تلاش است برای قرار دادن تمام بار بیمه و بیمه در تلاش است تا با قرار دادن بار بر روی آنها. من را به یک مربع اساسا” او گفت:.

غذای آماده:

طرح بیمه سالیانه را از جیب حداکثر اعمال می شود تنها اگر اقامت شما در شبکه.

اگر ممکن است بررسی کنید جلوتر از زمان برای دیدن اگر شما در بیمارستان است و در طرح خود شبکه و وضعیت شبکه از هر کسی که ممکن است درگیر با مراقبت از خود را.

گاهی اوقات این امکان وجود نداشت که در Bates’ مورد. پس از آن چه ؟

اگر شما یک تعادل لایحه پس از خود را بیمه گر پرداخت می شود ارائه دهنده بررسی قوانین ایالتی و بررسی خود را با دولت بیمه رگولاتور برای دیدن آنچه که حمایت شما ممکن است گفت: Kona به خصوص اگر قبض خود را ناشی از یک اتاق اورژانس مراجعه کنید.

درخواست خود را به بیمه گر یا کارفرما به پرداخت صورتحساب و یا به مذاکره با تخفیف ارائه دهنده گفت: علامت سالن استاد حقوق در دانشگاه ویک فارست که مطالعات قانون قرارداد و صورتحساب های پزشکی مسائل.

بررسی حاضر ادعا می کند-داده های وب سایت های مانند بهداشت و درمان Bluebook و نمایشگاه سلامت به تحقیق آنچه را که بیمه پرداخت برای مراقبت های مشابه در منطقه شما. استفاده کنید که قیمت در محدوده مذاکرات در مورد آنچه که ممکن است شما مدیون است.

حتی اگر کارفرمای طرح معاف از قوانین دولتی محدود کردن بیمار مسئولیت خارج از شبکه اضطراری مراقبت از ارائه درخواست به افتخار از آن بهره مند شوند. آنها نمی باید به توافق برسند اما می توان آن را به ارزش یک شات.

هال همچنین گفت: بیماران ممکن است قادر به استخدام یک وکیل و رفتن به دادگاه به چالش کشیدن که آیا مقدار شارژ بودن منطقی است هر چند که می تواند پر هزینه و موفقیت تضمین شده نیست.

NPR تولید و ویرایش صوتی گزارش NPR سلنا سیمونز-Duffin.

لایحه از ماه است crowdsourced بررسی توسط قیصر اخبار بهداشت و NPR که کالبدشکافی و توضیح می دهد که صورتحساب های پزشکی. آیا شما جالب پزشکی لایحه شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با ما ؟ به ما بگویید در مورد آن!

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر