8 در 10 آمریکایی ها حمایت COVID-19 Shutdown, قیصر سلامت می یابد نظرسنجی

بزرگنمایی این تصویر

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی پایین عمدتا خالی Michigan Avenue در شیکاگو پنج شنبه. در تمام گروه های سیاسی بسیاری از مردم می گویند آنها حمایت پناهگاه در محل سفارشات برای مبارزه با COVID-19 گیر با توجه به نظر سنجی های اخیر. تیموتی Hiatt/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تیموتی Hiatt/گتی ایماژ

اکثریت آمریکایی ها — 8 در 10 — می گویند سخت پناهگاه در محل رهنمود ارزش آن را برای امن نگه داشتن مردم از COVID-19 و کنترل گسترش ویروس با توجه به جدید قیصر بنیاد خانواده ردیابی نظرسنجی. همان درصد حدود 80 درصد از آمریکایی ها همچنین می گویند که آنها می توانید به دنبال محدودیت های اعمال شده برای حداقل یک ماه.

تنها حدود 20 درصد از آمریکایی ها می گویند گسترده پناهگاه در محل اقدامات یک بار غیر ضروری است که “باعث بیش از آسیب خوب” قیصر بنیاد خانواده ،

یک سوم از پاسخ دهندگان می گویند که آنها می تواند اطاعت از محدودیت های اضافی برای شش ماه. اما 14 درصد از آمریکایی ها در این نظرسنجی می گویند آنها می توانند تنها با رعایت محدودیت ها برای کمتر از یک ماه — و 3 درصد می گویند که آنها می توانید آن را انجام نمی در همه.

در حال بارگذاری…

بسیاری از افراد در این نظرسنجی همچنین می گویند که آنها انجام یک کار بهتر از همسایگان خود را در زیر جسمی فاصله قوانین.

اکثریت از تمام گروه های سیاسی می گویند که آنها در حمایت از ماندن در خانه سفارشات هر چند که تمایلات قوی تر است در میان دموکرات ها (94% تایید ایده) و مستقل (84%) از جمهوری خواهان (61%) با توجه به نظرسنجی.

همانطور که از پنج شنبه در ایالات متحده تایید کرده است بیش از 850,000 coronavirus موارد از جمله بیش از 47,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 78,000 مردم از بهبود COVID-19.

احساسات عمومی در مورد آینده COVID-19 همه گیر تلفات در ایالات متحده منتقل شده به طور قابل توجهی در چند هفته گذشته با توجه به نظرسنجی. تنها حدود نیمی از پاسخ دهندگان در حال حاضر می گویند “بدترین است” — در مقایسه با 74% که برگزار می شود که به نظر در اواخر ماه مارس است.

این تغییر می تواند منعکس کننده برق خوش بینی مانند طرح مدل که به تازگی کاهش مرگ و میر پیش بینی به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر. اما گروه های سیاسی نیز بیشتر تقسیم شده و در حال حاضر از آنها فقط چند هفته پیش در چگونه آنها مشاهده همه گیر.

قبلی قیصر ردیابی نظرسنجی از آخرین هفته مارس یافت نسبتا ایالات دیدگاه که بدترین اثرات coronavirus بودند و در عین حال به آمار ایالات متحده با تمام گروه های سیاسی که در 10 درصد از 74 درصد کل پاسخ دهندگان.

این تصویر به شدت تغییر کرده است این بنیاد خانواده کایزر, گزارش:

“اکثریت دموکرات ها (64%) و مستقل (56%) ادامه می گویند ‘بدترین و در عین حال آمده است’ اما در حال حاضر یک چهارم (27%) از جمهوری خواهان می گویند: “بدترین و در عین حال به آمده’ (پایین 39 درصد از مارس 25-30 KFF نظرسنجی). اندکی اکثریت (53%) از جمهوری خواهان می گویند: “بدترین پشت سر ما,’ ” با اعداد کوچکتر از گروه های دیگر نیز ابراز خوش بینی بیشتر.”

نظرسنجی جدید انجام شد بیش از چند روز از جمله مارس 16 – روز رئیس جمهور تهمت گذاشته راهنمای متحده به بازگشایی شده است. این هفته فرمانداران از چند کشور آغاز کرده اند برای استراحت و برخی از محدودیت های که قرار داده شده است در کسب و کار و شهروندان امید به تنفس زندگی را به اقتصاد که جذب میلیون ها نفر از زیان کار است.

منعکس کننده این بیماری همه گیر را گسترده تاثیر 84 درصد از آمریکایی ها گفت: زندگی خود شده اند مختل coronavirus.

اکثر آمریکایی ها به خود و خانواده خود را نمرات بالا به صورت زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل در دو هفته گذشته با 53 درصد گفت: آنها می دهد خود را یک “A” کلاس. فقط 35 درصد گفتند که به همسایگان خود یک “یک” — اما یکی دیگر از 35% گفت: همسایگان خود به دست آورده اند “ب”

قیصر نظرسنجی انجام شده از مارس 15 تا 20, از طریق تماس تلفنی با 1,202 بزرگسالان است. مصاحبهها در زبان انگلیسی و اسپانیایی بود; اما 261 از مکالمات صورت گرفت از طریق تلفن های همراه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>