$8.1 میلیون جایزه برای تایید معاون که مدعی آزار و اذیت برای گزارش سوء

یک قاضی روز سه شنبه را تایید کرد یک $8.1 میلیون جایزه هیات داوران برای یک Los Angeles County sheriff معاون چه کسی گفت که او در معرض اذیت و آزار و رفتار تلافی سوال دقت از مربیان’ گزارش پلیس و دلایل خود را برای ساخت برخی از ترافیک متوقف می شود.

Los Angeles County Superior Court Judge سوزان برایانت-Deason محروم حرکات توسط وکلای این شهرستان برای یک محاکمه جدید و یا برای قاضی به اعلام وجود دارد هیچ پایه و اساس حقیقی برای هیئت داوران حکم. هر دو حرکات استراحت در شهرستان خود ادعا می کند که داوران به درستی دستور قبل از ارائه آن Oct. 4 حکم به نفع 37 ساله و اندرو رودریگز.

رودریگز شهادت دادند که او برای اولین بار دو مربیان در صنعت کلانتر ایستگاه جوآن ارکس و Timmy ناکامورا درگیر در آنچه که او بر این باور بودند که خلاف قانون اساسی ترافیک متوقف می شود و بازداشت های بالقوه مظنون است که می تواند منجر به هر دو او و مربیان رفتن به زندان فدرال.

وکیل میرا Hashmall استدلال به نمایندگی از شهرستان وجود دارد گفت: کافی نبودن مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه به پشتیبانی رودریگز ادعاهای خصمانه محیط کار و اقدامات تلافی جویانه. علاوه بر این او گفت: این دستورالعمل به داوران ناقص بودند.

تبلیغات

اما قاضی مخالفت کرد.

رودریگز که واصل طرح دعوی در دادگاه او در ماه اکتبر سال 2017 اختصاص داده بود به عنوان یک کارآموز در صنعت ایستگاه در ماه دسامبر سال 2013 پس از زودتر نانامی به بازی در شهرستان زندان و به عنوان یک ناظر در کامپتون برتر دادگاه و ادلمن در دادگاه کودکان در مونتری پارک.

زمان Undersheriff تیموتی موراکامی بود کاپیتان و سر صنعت ایستگاه هنگامی که رودریگز بود کارآموز وجود دارد.

رودریگز شهادت دادند که ارکس گفت: او را به دروغ به دولت در گزارشی که یک متامفتامین لوله یافت و پس از یک مظنون SUV بود متوقف شد بهبود از رانندگان لباس هنگامی که آن را در واقع در بر داشت در این خودرو کنسول.

تبلیغات

رودریگز گفت که زمانی که او خواسته ارکس برای او توجیه قانونی در توقف رانندگان او حاضر به پاسخ. او گفت که او را دیدم او را سوال برانگیز جستجوهای از تنه وسایل نقلیه در ترافیک متوقف می شود.

هر دو ارکس و ناکامورا هرگونه تخلف است.

رودریگز ادعا موراکامی به او گفت در ماه اوت و سپتامبر 2014 که او را “پیدا کردن چیزی” به رودریگز از کار اخراج شدند.

رودریگز در حال حاضر پرداخت نشده غیر فعال عضو گروه. خود را وکیل ماریا دیاز گفت که او مشتری رویای کار در اجرای قانون اما این فرصت خود را در حال حاضر به احتمال زیاد بسته به دلیل طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im